Pokec koutek

Volná diskuze o všem.
Odpovědět
Radimathor
Příspěvky: 160
Registrován: ned 19. lis 2017 9:28:14
Kraj: Praha
Obec: Kunratice
Motorka: ZRX1200S
Rok výroby: 2002

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Radimathor »

Dobrý, pěkný, líbi se mi :D
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2153
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Super :!: :)
Uživatelský avatar
mirra99
Příspěvky: 192
Registrován: ned 19. lis 2017 21:37:07
Kraj: Jihomoravský
Obec: Břeclav
Motorka: Xj900
Rok výroby: 1995

Re: Pokec koutek

Příspěvek od mirra99 »

Tak to je pecka ta helma, ještě sladěnou kombinézu a budete jak jedno tělo..
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

Žádám tímto vážené členy tohoto klubu o vstup do skupiny modrý pytel mám jej napich jsem se nařídidla, modří už vědí, mějte se fajn jedu dnes do práce, huraaaaaa
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2153
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

To je tak, když blikáš doprava a pak jedeš rovně. V tomhle jsou blinkry na motorce zlo. Bacha, aby z toho nakonec nebyla spoluúčast a nebo dokonce tvoje zavinění. Borec se poradí se známýma a pak řekne, že při vypisování papíru na místě byl v šoku a pod nátlakem, nechá upravit zápis, podtrhne to ještě tím, že si od doktora donese papír, že ho bolí za krkem a bude z toho ještě legrace...
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 793
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Pokec koutek

Příspěvek od kozoroh1 »

Havíři hlavně že jsou kosti celé. No už se těším na ten hlásek na srazu. :lol:
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

Koudy01 píše: pon 19. dub 2021 13:33:50 To je tak, když blikáš doprava a pak jedeš rovně. V tomhle jsou blinkry na motorce zlo. Bacha, aby z toho nakonec nebyla spoluúčast a nebo dokonce tvoje zavinění. Borec se poradí se známýma a pak řekne, že při vypisování papíru na místě byl v šoku a pod nátlakem, nechá upravit zápis, podtrhne to ještě tím, že si od doktora donese papír, že ho bolí za krkem a bude z toho ještě legrace...
Byli tam dopravaci a dali vinu jemu, mám to v protokolu, je za tím docela zajímavý příběh ale to už z očí do očí na srazu. Dávej na sebe pozor, postrádal bych tu oponenta 8-)
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2153
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

To prave vubec nic bohuzel neznamena. Osobni zkusenost. Protistrana se muze kdykoliv ozvat a vse zmenit. Taky jsme meli u nehody dopravaky a v protokolu vinu druhe strany. A za par dni volal pravnik, ze pan byl pod tlakem a tak vse odkyval a podepsal. A ze to ted meni. A vina byla najednou na nasi strane....pak pravnici. A pak uz to nebylo o vine a nevine, ale o tom, kdo ma lepsiho pravnika.
Kodl
Příspěvky: 534
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Kodl »

To je ten právnickej stát... To prej sme všichni chtěli. Mě baba nabourala zaparkovaný auto, u kterýho jsem vůbec nebyl, když přijeli policajti, tak dávali dejchnout mě, a ani argument, že když jsem tu 3.14ču ze dveří samošky viděl, jak mi ničí auto, tak jsem vypil půl litru kořalky na ex, neobstál, prostě jsem dejchal já, a ona ne, i když jsem si stěžoval a napsal jim to do zápisu. Celou dobu jsem si říkal, kdo je tam větší debil...
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 847
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Mexican »

to je nejake divne. ty ako prevadzkovatel vozidla si predsa nesoferoval. tz fuknut ti z podstaty nemozu dat, to by som odmietol. mne u vsetkych mojich troch nehod (2 moto) fuknut nikdy nefali pretoze bolo zjavne, ze som nehodu nesposobil. v dvoch pripadoch zjavneho vinnika dokonaokonca upozornili, ze ak to ofiko budu riesit tak ma flasyr cca 2500 a body. Obidvaja nasledne sklapli a priznali vinu. ja som vzdy ako ppskodeny nahraval audio na mobil (teda len v cr, v HR nie). ono to nie je zle mat poruke. k vsetkemu tomu mam po novom poistku odpovednosti k baraku a suvisi s tym aj pravna pomoc. neocenitelne
Odpovědět