Pokec koutek

Volná diskuze o všem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
xy
Příspěvky: 293
Registrován: pát 17. lis 2017 16:09:48
Kraj: Středočeský
Obec: Ouběnice, Hojšín
Motorka: fzs 600, jawa 845,...,...
Rok výroby: 1998

Re: Pokec koutek

Příspěvek od xy »

Koudy, xjčkář budeš dokud budeš chtít patřit k partě lidí, které dalo XJ dohromady...
...a přitom můžeš být klidně i jezdec Fortuny, člen MG klubu, nebo si vybrat cokoliv z toho, (zbytečně) proti tomu může protestovat jen nedospělý militantní blbec...
...že je náš motosvět teď plný pozérů kritizujících ostatní? Tak ať, však ono je to bavit přestane, stačí jedno netropické léto... ;)
...kam nevidím, tam neletím...
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2155
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

xy>Vsak ja to tak beru. Nechci se distancovat ani kdyby se to moje XJ prodalo. Ale tady se vyskytuji slova jako pravoverny XJckar, ze nemame zanevrit na XJckare atd. Vzdyt sem porad patrim a doufam, ze dal budu. Nebo to tak aspon beru :-)

To by jeste neco najelo :lol: V nejnapnutejsim miste pruves 1cm v tom nejvolnesim 10cm. A to neprehanim.

IMG_20181026_190800.jpg
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 1017
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Pokec koutek

Příspěvek od OTIS »

:roll: Podle fotek to Xj není, copak je to asi za pekelný stroj .... když to jede v poho 200 v městě, tak je řetěz ještě oK, ne? :lol:
xy píše: pát 26. říj 2018 19:42:15 Koudy, xjčkář budeš dokud budeš chtít patřit k partě lidí, které dalo XJ dohromady...
K té poslední větě bych rád doplnil i čas přítomný a budoucí... :!:
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

Koudy01 píše: pát 26. říj 2018 19:53:30 xy>Vsak ja to tak beru. Nechci se distancovat ani kdyby se to moje XJ prodalo. Ale tady se vyskytuji slova jako pravoverny XJckar, ze nemame zanevrit na XJckare atd. Vzdyt sem porad patrim a doufam, ze dal budu. Nebo to tak aspon beru :-)

Postrádal bych tu oponenta, kdybys vzal do zaječích.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Michal
Příspěvky: 415
Registrován: čtv 23. lis 2017 13:39:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Radenín
Motorka: Honda ATAS
Rok výroby: 2020

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Michal »

Ahoj, takovej jsem napsal dlouhej příspěvek na téma jak vybírám motorku a pak mi to spadlo, kujwa.
Sejru na to psát znovu jen se vyjádřím k tématu " pravověrný xjéčkař". Já osobně to mám tak, že nesoudím lidi podle toho na čem jezdí ale podle toho jaký jsou !

Na zamyšlenou můj krátký příběh:

Dáváme si s batůžkem kafe na pumpě blízko hranic na jižní Moravě. Varan nastrojenej v plný adventure hned u stolečku. Za chviku přijede kluk na Babetě, v košíčku batoh a helmu. Dojde si taky pro kafe a zůstane stát opodál. Otočím se na něj a houknu: pojď si s tím sednout k nám, vždyť si taky motorkář. Velice nesměle si přisedne a dáme pokec. Za půl hoďky se loučíme popřejem si kolama nahoru a on odjede. Říkám manželce, ty woe slyšela jsi to, kde všude na tom mopedu byl a jak se o něj stará? Slyšela! V ten okamžik jsem musel sebekriticky přiznat, že jeho motorkářská duše byla o hodně větší než je ta moje ......
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2155
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

OTIS píše: pát 26. říj 2018 20:16:59 :roll: Podle fotek to Xj není, copak je to asi za pekelný stroj .... když to jede v poho 200 v městě, tak je řetěz ještě oK, ne? :lol:
Poznal, poznal :-) Sem si myslel, ze mam na XJ retezovku po smrti. A ono prd, mam tam zanovni :lol: :lol:
Retezovku uz mam vymenenou. Ted jeste to rezavy lozisko v rozete. A pak to bude litat i 240 :)
nevo7
Příspěvky: 228
Registrován: úte 21. lis 2017 10:53:24
Kraj: Trenčiansky
Obec: Nová Dubnica
Motorka: XJ600S S.T.
Rok výroby: 1995

Re: Pokec koutek

Příspěvek od nevo7 »

Michal: Je to tak, ten kto dá tak 2000 km za rok na babette či inom stroji by si dal tu moto aj pozlátiť. Ale ten čo nalieta 20000 km na také debiliny /ako motorkárska duša a iné/ nemá čas, proste sa vozí, raz za rok to umyje a je šťastný /iste som ten druhý prípad/.

Vysvetlívka: motorkárska duša, nepoužívam, xj je tubeless :D
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 847
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Mexican »

ja som tento rok moto neumyval.. sem tam zaprsi :)
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2155
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Ja sem najel asi 11 tis. km ma Xj a 500 na fechtlovi a oboji sem cistil (neumyvam vodou) asi desetkrat. Bo sem nemel cas. Jinak by to bylo vic.
mimo
Příspěvky: 272
Registrován: pát 17. lis 2017 20:51:19
Kraj: Liberecký
Obec: Nová Ves
Motorka: kouzelná
Rok výroby: 1997
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od mimo »

neleštím jezdím :twisted:
Odpovědět