650 T

Odpovědět
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 793
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: 650 T

Příspěvek od kozoroh1 »

No hoši, téměř po roce hledání hledání firmy na repas turba jsem pokročil tak do ... . No do bodu, kdy si objednám ze států sadu na repas a udělám to sám. U nás to totiž funguje takto:
Dotaz umíte zrepasovat turbo Mitsubichi TC03-06A? Odpověď jasně umíme, pošlete. pak 14 dní až tři týdny nic a potom odpověď. Neumíme, posíláme zpět. A to pořád dokola. Další zase ano umíme, pošlete. 14 dní až tři týdny nic a pak si k dotyčnému musíte pro to zajet, aby vám to vydal. Jenže .... turbo do šroubku rozebrané v krabici. Neumíme opravit. Kurvaaaa. Další firma, opravdu to umíte? Jasně pošlete. 14 dní nic a pak hele ono je rozebrané. To neděláme.
Že to nebude jednoduché jsem věděl. Ale tohle je teda vrchol. To jsem to mohl poslat do států a tam to zrepasovali a už by bylo zpět. Rok v prdeli.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
DuroM65
Příspěvky: 327
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: 650 T

Příspěvek od DuroM65 »

kozoroh1 píše: sob 25. bře 2023 22:01:07 No hoši, téměř po roce hledání hledání firmy na repas turba jsem pokročil tak do ... . No do bodu, kdy si objednám ze států sadu na repas a udělám to sám. U nás to totiž funguje takto:
Dotaz umíte zrepasovat turbo Mitsubichi TC03-06A? Odpověď jasně umíme, pošlete. pak 14 dní až tři týdny nic a potom odpověď. Neumíme, posíláme zpět. A to pořád dokola. Další zase ano umíme, pošlete. 14 dní až tři týdny nic a pak si k dotyčnému musíte pro to zajet, aby vám to vydal. Jenže .... turbo do šroubku rozebrané v krabici. Neumíme opravit. Kurvaaaa. Další firma, opravdu to umíte? Jasně pošlete. 14 dní nic a pak hele ono je rozebrané. To neděláme.
Že to nebude jednoduché jsem věděl. Ale tohle je teda vrchol. To jsem to mohl poslat do států a tam to zrepasovali a už by bylo zpět. Rok v prdeli.
Chlapeee kliiidek, co si neudelas sam to nemas. Ja kdyz vidim vetsinu tech MISTRU tak uz ani neskousim nekoho shanet, cekat, zaplatit... potom horce tezce zaplakat a udelat si to sam.

Najst odbornika co vie robit a nie rozpravat o tom, ako sa to ma robit je dnes, ale ze kuaaa problem.

DuroM
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 793
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: 650 T

Příspěvek od kozoroh1 »

Mě ani tak nejde o to, že to neumí. Ale o to, že s nimi týden konverzuješ. Pošleš všechna čísla aby si mohli zjistit opravné sady. Napíšou OK. A pak nic a s každým ztratíš měsíc a půl.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Kodl
Příspěvky: 534
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: 650 T

Příspěvek od Kodl »

podobně fungují e-shopy. kdysi jsem sháněl zrovna jeden model foťáku. Všichni měli napsaný "skladem u dodavatele, do 3 dnů" -jednou jsem to i zaplatil, pak za 14 dní páčil peníze, a pak už jsem vzal telefon, a přímo tam volal, protože na maily odpovídali všichni jak automat "dodáme". Nakonec jedna paní pustila, že všichni tohle zboží berou z nějakýho skladu v polsku, kde prostě zrovna nic není. Tak jsem foťák koupil v německu, a bylo hotovo. Sice jsem přišel o český menu, ale za tu zkušenost to stálo.
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 793
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: 650 T

Příspěvek od kozoroh1 »

Aby se věci pohnuly, tak jsem dnes objednal opravnou sadu z Francouzského 321turbo. Tak snad nejsou peníze v trapu. Ale kdo neriskuje ....

Jsem v kontaktu s Americkým G-Pop Shop. Rodinná firmička velmi ochotných lidí. Jsou ochotni mi tu sadu poslat ač vyjde o 100 dolarů dráž. Ale zase poradili na co si dát pozor.

První fáze
Obrázek WhatsApp, 2023-03-31 v 10.38.21.jpg
Obrázek WhatsApp, 2023-03-31 v 10.38.22.jpg
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 793
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: 650 T

Příspěvek od kozoroh1 »

Z Francie to trvalo týden. Fáze dvě repas hotová. Dnes fáze tři, vsazení do stroje. A pak že to nejde. Po roce :roll:
Obrázek WhatsApp, 2023-04-08 v 10.30.31.jpg
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2159
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: 650 T

Příspěvek od Koudy01 »

To vypada, ze do kvetna stihas :) parada.
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 793
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: 650 T

Příspěvek od kozoroh1 »

Fáze tři. Testování ☝️ Jinak ano, všechno směřuje ke Květnu.Už žádné velké rozborky. I když ještě nějaké v budoucnu budou.
Obrázek WhatsApp, 2023-04-08 v 15.44.27.jpg
Nějak se mi jí nedaří nafotit. Ve skutečnosti vypadá líp než na fotkách.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2159
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: 650 T

Příspěvek od Koudy01 »

A povedlo se? Jede jak voheň?

Některý motorky prostě vyfotit nejdou. Ten můj SDR je na fotkách strašnej, ale ve skutečnosti je to fakt prda.
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 793
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: 650 T

Příspěvek od kozoroh1 »

Nepovedlo úplně. Lepší to je. Ono i zátah tam je. A letí to jak prdlý. Ale .... než se podíváš na tachometr. Tím jak je to poměrně nestabilní a uskákané. Tak na ten výkon je to o osobní odvaze. Pocitová rychlost je vyšší než skutečná. Ale plný výkon se mi otevřít zatím nepovedlo. Mám podezření, že se jí ve finále nedostává benzínu.

Je to taková zábavná jízda. Otočíš plynem a motorka alceleruje a až uslyšíš hvízdání drž se řidítek. :lol: To fakt v zatáčce slyšet nechceš. :D Když si pomyslím, že od těch 7tis. to má být ještě větší kalup. No pane. Na to musím přijít. Ale ono to přijde.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Odpovědět