Suzuki GSF 650 SA Bandit - prodej

Odpovědět
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2147
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Suzuki GSF 650 SA Bandit - prodej

Příspěvek od Koudy01 »

Prodávám Bandita, tak kdyby někdo hledal. Motorka v pěkný stavu a vše naprosto v pořádku.
Novější model se vstřikováním, ABS a 62.5kW - jede jak šlak.

ODKAZ NA INZERÁT
Jurapee
Příspěvky: 440
Registrován: ned 17. pro 2017 17:54:07
Kraj: Středočeský
Obec: Kublov
Motorka: XJ600
Rok výroby: 1998

Re: Suzuki GSF 650 SA Bandit - prodej

Příspěvek od Jurapee »

Koudy01 píše: čtv 18. úno 2021 19:24:34 Prodávám Bandita, tak kdyby někdo hledal. Motorka v pěkný stavu a vše naprosto v pořádku.
Novější model se vstřikováním, ABS a 62.5kW - jede jak šlak.

ODKAZ NA INZERÁT
Ahoj Koudy, škoda, já bych neprodával.
nevím jak tento, ale já mám verzi kapotovanou, rok 2009(bez ABS) a myslím, že motorově velmi velmi povedená. Bombově ševelící motor. Nevibruje,... max tacho jsem měl 242. Pokud se kocháš někde pomalu, 60,70 tak to krásně vemou i vyšší kvalty 5,6 a vždy se to bez kuckání rozjede bez podřazení. Cestování jsi s ní vždy užívám.
A když tomu dáš napít, tak je na tom i supr sportovní svezení i v alpkých vracečkách, kde jiní už spojkují, aby mohli ze zatáčky vyrazit.
Až později jsem tam dal třetí sadu gum, tak jsem zjistil, jak báječně i sedí. Původní byla beton a na druhé jsem šetřil :-()
Celkově motorka patří mezi těžší, ale na to jsem si zvykl.
Ještě jednou, nevzdávej se jí :-)

PS: a kdo by o ní uvažoval, tak bych jí doporučil. Koudy se o ní určitě staral :D
Jura
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2147
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Suzuki GSF 650 SA Bandit - prodej

Příspěvek od Koudy01 »

Ahoj Juro,
starali se o ní dva dobří kámoši přede mnou. S tím prvním jsem ji byl i někdy v 2017 nebo 2018 kupovat. Takže tu motorku dobře znám. Pár km jsem se i povozil. Ale v osobním užívání jsem ji neměl. Teď ju sice vlastním, ale neužívám. Kamoš neměl trpělivost na prodej, tak jsme udělali dohodu.
Nevyhovuje mi právě ta váha, jinak bych ji vyměnil za XJ. Ale na XJ projedu i polňačky a horší cesta s prstem v nose. Bandit na to moc není.
Nicméně ten motor je fakt hodně povedenej a silnej. A jak startuje. Vždy naprosto spolehlivý start na drc. Jedno jestli je teplo, zima nebo to půl roku stojí. Drc do tlačítka a jede.
Jurapee
Příspěvky: 440
Registrován: ned 17. pro 2017 17:54:07
Kraj: Středočeský
Obec: Kublov
Motorka: XJ600
Rok výroby: 1998

Re: Suzuki GSF 650 SA Bandit - prodej

Příspěvek od Jurapee »

Koudy01 píše: pát 19. úno 2021 8:37:34 Ahoj Juro,
starali se o ní dva dobří kámoši přede mnou. S tím prvním jsem ji byl i někdy v 2017 nebo 2018 kupovat. Takže tu motorku dobře znám. Pár km jsem se i povozil. Ale v osobním užívání jsem ji neměl. Teď ju sice vlastním, ale neužívám. Kamoš neměl trpělivost na prodej, tak jsme udělali dohodu.
Nevyhovuje mi právě ta váha, jinak bych ji vyměnil za XJ. Ale na XJ projedu i polňačky a horší cesta s prstem v nose. Bandit na to moc není.
Nicméně ten motor je fakt hodně povedenej a silnej. A jak startuje. Vždy naprosto spolehlivý start na drc. Jedno jestli je teplo, zima nebo to půl roku stojí. Drc do tlačítka a jede.
Na drc startuje díky vstřikování. Na cesty ještě docela velká banda.To ted u Tracera je menší a už tě to nutí více řešit, kde se zase budeš moci napojit u benzinky.
Váha, s tou je nutné počítat, jezdím krosku, proto i s GSX zajedu mimo trat na polnačku, lesní cestu a když vyjedu, tak je mi jílíto, vypadá totiž jak bahnivá koule. (teda asi nejezdím cíleně, to co jel Kamil posázavským pacifikem :-) na ten minisraz).
Spíše vadí louka, posekaná tráva a když do toho naprší, to už malej svah a lítá tráva a motorka se nehne :lol: Prostě co je dost často v kempech.
Jura
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 843
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki GSF 650 SA Bandit - prodej

Příspěvek od Mexican »

pekna lokomotiva :twisted:
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2147
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Suzuki GSF 650 SA Bandit - prodej

Příspěvek od Koudy01 »

Nejspíš prodáno do F-M.
Odpovědět