Pokec koutek

Volná diskuze o všem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2153
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Kdo se boji, nesmi do lesa. Nebo jak se to rika.
Zalezi na tom, jak se na motorku divas.
V-Strom je drzak asi jako XJ, takze fakt velke. Narozdil (i dokonce) od XJ ale neni vubec nicim zajimave. Je to takova Skoda Fabia mezi motorkama. Nezajimave a na kazdym rohu stojici strojek. Jestli se s timhle u motorky spokojis, tak V-Strom bude supr ;)

Jen je skoda, ze Stromek z inzeratu nema vyhrivany hefty a ma tady ty debilni prohnuty bocni nosice, kam jdou nacvaknout snad jen V35ty od Givy, ktery nejsou soucasti prodeje a stoji asi osmicku.

To mas uz 138 000 + asi dvojka za dovozku. To je 140 000.
Trimpha mas za 120 000, topcase mas doma. Takze ti zbyde 20 tycek na servis a navic bys mel motorku s kulama, ktera asi trochu pojede 8-) :D

Ale nenutim ti nic ;)
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 793
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Pokec koutek

Příspěvek od kozoroh1 »

Koudy já vím. Mám to sesumírované. Strom je "tuctová motorka" ale u toho Tigra se bojím toho, že mě nechá třeba uprostřed Ukrajiny na holičkách. Těch recenzí, že je vydrbala elektonika je faktd dost. Například, že jim natekla voda do budíku a pak to stojí dvacku, to jsem u žádné jiné motorky nečetl. Samozřejmě s tím nikam nedojedeš, motorka je KO. Jediný rozumný servis na Triumpha v Olomoci. Suzuki ti udělá kde kdo.
Co se týče jízdy 650 nový Strom mi stačí bohatě, dojezd na 20L nádrž 430km je neuvěřitelný, ake prý to tak je. Tiger dá na 20L nádrž 300 km při hodně lehkém plynu. To by mi tolik nevadilo. To svezení s litovým tříválcem, ................... to je kurva mazec.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2153
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Vidim, ze si rozhodnutej :-)
XJ si mas v planu nechat?

Jinak pro zajimavost to s tema budikama a elektronikou celkove dela i GSR.
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 793
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Pokec koutek

Příspěvek od kozoroh1 »

Nene rozhodnutý nejsem. Te%d si dávám dohromady proč koupit Triumpha. Aby měl víc plusů než Strom, ale nějak se mi to nedaří. :D :D XJ ještě nevím, ale nejpavděpodobněji ji na jaře prodám.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
nevo7
Příspěvky: 228
Registrován: úte 21. lis 2017 10:53:24
Kraj: Trenčiansky
Obec: Nová Dubnica
Motorka: XJ600S S.T.
Rok výroby: 1995

Re: Pokec koutek

Příspěvek od nevo7 »

Z tých dvoch moto, je každá asi ináč zameraná /ja si dávam tiger sport k tracerovi/. Podvozkovo a brzdne bude lepší Triumph, aj je pekný, ten v inzeráte aj s dobrou turistickou ponukou.
Vstrom má tiež nejakú výbavu /vyhrievané rukoväte dokúpiš/, ale má ukazovateľ zaradenej rýchlosti, nastaviteľné plexi, -20 kg /čo sa ráta až moc/ a svietia mu dve svetlá /lepšie v noci/, menšia spotreba. Tak to všetko pozvažuj /lebo to som len tak kukol z obrázkov/.
Michal
Příspěvky: 415
Registrován: čtv 23. lis 2017 13:39:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Radenín
Motorka: Honda ATAS
Rok výroby: 2020

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Michal »

Okoukl jsem taky oba inzeráty a já bych se přiklonil k Stromkovi. Jestli teda nelítáš ve dvou Turecko (né, že by tam nedojel). Vyhřívaný packy Oxford za rozumný peníz, držáky jsem měl taky tyhle, za 1200 šli do světa a za 1600 jetý na moto. Jsem línej, tak scootoiler by mu slušel, jinak je na cestu vybaven. A jak je krásně cestovatelsky polepen ;) .
Rozhodnutí bude na tobě, budeš jezdit sám nebo ve dvou, do penzionu, nebo pod stan, Mongolsko nebo Slovensko, jen silnice nebo i lehký off, tuctová nebo spolehlivá, blázen nebo kochač atd.... Hodně štěstí :lol:

A co malej tygřík ???

Já dnes hyenu nakopl a bohu dík dobíjí jak má,uf. Ještě najít klíč na péro (zadního tlumiče), vyměnit polep nádrže, zadní desky (freny už nesměj do chalupy), vyhodit fanfáry bo klepou do chladiče no a je připraveno. Jo a tu Wervu :lol: byť E5 :lol:
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2153
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Jo a tu Wervu :lol: byť E5 :lol:
Pri tech 5% bioslozky ve Verve neni lih, ale neco jnyho, co nevaze vodu. Se traduje. Tak treba na tom bude neco pravdy.
Ja ted privezl kanystr Vervy dom, bo to, co sem do obou motorek natankoval, sem stihl jeste vyjezdit. A ted uz nic. Bo mame nasnezino a pres noc posolijou, aby se zitra rano dalo nekam jet.

E:
VERVA 100 neobsahuje klasický biolíh, ale je na bázi ETBE (etyltercbutyléter). ETBE má příznivý vliv na výhřevnost paliva, lepší oxidační stabilitu a neváže na sebe vodu, která negativně působí na výkon motoru a korozi.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2153
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

I Stomek nekdy nedokonci cestu: https://www.motorkari.cz/cestovani/cest ... ?kid=45685

Zlodej zlomil antenu imobilizeru. Ale takove imobilizer je asi az od 2012 ;-)
A na KTM odesel stator.
Michal
Příspěvky: 415
Registrován: čtv 23. lis 2017 13:39:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Radenín
Motorka: Honda ATAS
Rok výroby: 2020

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Michal »

teda kluci si vybrali smolíka, furt něco. KTM bych zakopal na zahradě. Anténu mu poškodil lapka, toho chytit, bude u toho KTM, zahrada velká :D Jinak moc pěkný a foto luxus.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2153
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Nahodou to KTM to dalo dobre. Na to jak je to stara a jiste i ojeta motorka. Narozdil od funglovky Afriky. Kdyz navic jeste vezmeme v potaz, ze se asi uz nejakou dobu predtim s tim KTM toulal po Rusku. Sice mel v planu nejet dom, ale vzit to jeste pres Iran, jenze se vyskytl ten stator no. A nevzdal to, ale cely to dojel s autobaterkou v kufru, coz je obdivuhodny. Spousta lidi by to vzala nejkratsi dom. Za ohnute brzdic z nehody motorka nemuze.

U te nove Afry me zarazi, ze nejede ve vyskach. Mel s tim problem Liska a to stejny psal i tady v tom cestopisu. Nad 4000mnm se clovek sice moc casto nedostane, ale je zarazejici, ze to az tak moc prestane jet.
Odpovědět