Pokec koutek

Volná diskuze o všem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

Míříš k litru? Těžké....
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 1018
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Pokec koutek

Příspěvek od OTIS »

Nemířím, nabídla se možnost, tak sem zkusil. Nemám potřebu měnit motorku, su spokojený. Teď bude slavit 150tisíciny, tak už mám pro ňu 3 dárky 8-)
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

Vybral jsis. Nepotřebuješ měnit. Máš to tak. Nejsme všichni jako Ty.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

Koudy, to tvoje 14ti lete železo je krásné, zvláštní....... Ale já chtěl novou, od nuly. Už nemám času tolik, co ty. Čistě hypoteticky.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
DuroM65
Příspěvky: 327
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: Pokec koutek

Příspěvek od DuroM65 »

Za mna suhlas s OTISOM, radsej si rozbijem hubu kvoli tomu ze neviem alebo ze som debil... ako sa spoliehat na vsetky tie systemy ABS, EPS, ESP.. EEEEEE SSSSSS OUKEEEEEJ... kym to slape je to dobre...

Ziadna sprica len srubovak a dierky v tryskach a nejaky ten podtlakovy ony srac... Ako aby som stal u lestenky z roku 201x a cumel jak pero z gauca na displej kde je pod kodom A234e myslene to co vzdy... KOKOCE ODTLAC ME DO SERVISU...

Uz som asi stary na tieto vymozenosti...

A ozaj pekne motorky sa robili aj tak len do 90teho max do 2000 roku... potom to je samy recyklovany plast z krabiciek od jogurtu (vid aj posledny Goldwing... pozriem 1980-1984 1100 alebo 1200 to je krasa a teraz, prerastena Deuwilka alebo PanEuropa...)

Ale tym chcem povedat len tolko, kazdy ma rad nieco ine a paci sa mu nieco ine... Nadejny cakatel na zata si teraz kupil BRAMBORU, BMW K 1200 R...

Vraj pekne, ak sa mu paci dobre, zapne klucik a cuci kym sa pocitac zdohada... kurde on chce asi startovat, potom start... ozvali sa zvuky ze ma z toho rozbolely zuby a trocha som sa aj prikrcil, keby nieco chcelo z tej brambory vyletiet, potom si na pocitaci zacal nastavovat ci je sam, ci su dvaja, ci chce ist po ceste, alebo po meste (sportovy mod, cestovny, turisticky)... no prosto vyzeral cca 5 minut ako by sa hral na mobile...
Po 5tich minutach sa pohol a ja som si pomyslel a teraz tomu pocitacu jebne a prepne sa na neviem co a neviem kedy a no prosto hroza...

Najmladsi stroj co doma mam je Baculka a aj ta ma 20 roky, ostatne maju vyse 30 rokov a som stastny... mladsie mi zatial vobec nechybaju. Ved aj zeny su najlepsie do 6 a nad 60siat BO TIE JEDINE VEDIA CO CHCU.. prve sa hrat a druhe svaty bohov pokoj.

DuroM

P.S.: Len dufam pani sedlajuci mlade macicky, ze nezanevriete na nas starych XJckarov...
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
DuroM65
Příspěvky: 327
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: Pokec koutek

Příspěvek od DuroM65 »

Michal píše: stř 24. říj 2018 21:38:41 Ty woe, já jsem se ti posmíval a teď doufám, že to složím beze zbytku. Velký servis, výměna chladící a brzdové, statoru, regulátoru. Prorazil jsem vanu, jiná neee, nová finanční nesmysl, tak zavařit. Opět těsnění spoje výfuku zadního válce už po čtvrté :x a pár prkotin, jako borec ztratil šroub dolévání oleje :roll: , spojka lano před smrtí (ještě origo 93000 KM), kontakty, přišponovat brko zadního tlumiče (tedy najít ten zkurvenej klíč), srovnat řídidla, bo jsem vystřihl krásného Hapalajnena a pár voprců se ještě najde. No a pouze za pěkného počasu ta vánoční do Budějc, pak naleštit, ubrat třicet tisíc na stavu tacha a pověsit za hovadinu na bazar :lol:
Již vyhlídnutá nová láska ale prozradím jen že Yamaha. Teda pokud mi nebzíkne a nekoupím jinou hovadinu, třeba Béemwé :D , tož tak.
Ty kokso... pocuj Michal to Ta musel ten alternator dobre dozrat, ak ides menit cely stroj.

DuroM
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

Ďuro, Popradsky medvěde. MT (papuč, jak jí říká ten, co s ním souhlasíš) jsem si pořídil jen proto, abych ulevil své dámě v nejlepších letech. Aby dlooooooooouho vydržela, v té nejlepší kondici. Mám ji rád. Moje první, veliká. Nedám ji pryč.
Me MT je syrový stroj, nemá abs a ani jiné elektropičoviny. Do prace, kolem komína ideal.
Mi se líbí, a jestli to má někdo jinak? Nikomu ji nevnucuji. Každý mame svoje měřítka. A pohrdave komenty, no comment. Hlavně každý po svém a za své. Aneb řekni mi co čteš, a já hnedle usoudím, co jsi zač? Picovina. Stejně jako na čem jezdíš, takový jsi motorkář? Asi tak
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
DuroM65
Příspěvky: 327
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: Pokec koutek

Příspěvek od DuroM65 »

eMnatřetí píše: pát 26. říj 2018 11:51:05 Ďuro, Popradsky medvěde. MT (papuč, jak jí říká ten, co s ním souhlasíš) jsem si pořídil jen proto, abych ulevil své dámě v nejlepších letech. Aby dlooooooooouho vydržela, v té nejlepší kondici. Mám ji rád. Moje první, veliká. Nedám ji pryč.
Me MT je syrový stroj, nemá abs a ani jiné elektropičoviny. Do prace, kolem komína ideal.
Mi se líbí, a jestli to má někdo jinak? Nikomu ji nevnucuji. Každý mame svoje měřítka. A pohrdave komenty, no comment. Hlavně každý po svém a za své. Aneb řekni mi co čteš, a já hnedle usoudím, co jsi zač? Picovina. Stejně jako na čem jezdíš, takový jsi motorkář? Asi tak
Dane, Dane citaj a potom pis...

"Ale tym chcem povedat len tolko, kazdy ma rad nieco ine a paci sa mu nieco ine..."

Cize za mna nie nic nove nechcem lebo... lebo medved... a na com jazdia ostatni ma nezaujima dovtedy, kym sa do mna neseru.

DuroM
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2159
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Clovek vymeni motorku a hned prestava byt XJckar :shock: :D Ale trvalo mne to rok a tri mesice. Od toho, co sem nad tim zacal poprve verejne premyslet:
Ja uz to tunit asi nebudu. Mel bych uroven techniky, na ktere jezdim, asi vymenit trosku komplexneji nez jen brzdy (abych nezakrnel).
Ale brzdy sem komplet zrepasoval :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) Koudy01 dne pát 26. říj 2018 13:34:10, celkem upraveno 4 x.
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

DuroM65 píše: pát 26. říj 2018 12:05:50

Dane, Dane citaj a potom pis...


DuroM
Ale vždyť to dělám. V kontextu s posledními příspěvky.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Odpovědět