Pokec koutek

Volná diskuze o všem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2155
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

nevo7> GT je hnusný a na turistiku mám Tenerku. Tohle má být motorka na nedělní kafíčkování. I když na Šumavu asi taky dojede. Když příjde na věc :-)..s cenou je to přesně, jak říkáš. Cca 100000 dolů oproti jaru...spoelhlivost neřeším - záruka a možnost jejího prodloužení snad až na 12 let nebo 80000 km.

kodl> Cenu jsem víc neukecal. Ale dali mi k tomu příslušenství v hodnotě skoro 30000 Kč.

JiriBN> Někdy povykládám. Snažil jsem se Super Duka koupit od září...nejlepší poměr cena/výkon má určitě Duke 890. Ten má v rozumných a ještě i nerozumných rychlostech stejnej odpich jako tenhle velkej. Ale je to prostě kinderDuke. Já chtěl plnotučnýho s véčkem. Spíš pro pocit a radost.
Michal
Příspěvky: 415
Registrován: čtv 23. lis 2017 13:39:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Radenín
Motorka: Honda ATAS
Rok výroby: 2020

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Michal »

Pěkný, pěkný, pěkný... 👍👍👍
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 793
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Pokec koutek

Příspěvek od kozoroh1 »

https://www.garaz.cz/clanek/zajimavosti ... .seznam.cz

No jedna chyba přece jen byla. Ale to si budu muset někde pořádně najít, protože bych se hádal, že to mají v testu špatně. ;)
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Jurapee
Příspěvky: 442
Registrován: ned 17. pro 2017 17:54:07
Kraj: Středočeský
Obec: Kublov
Motorka: XJ600
Rok výroby: 1998

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Jurapee »

kozoroh1 píše: pon 13. úno 2023 10:21:49 https://www.garaz.cz/clanek/zajimavosti ... .seznam.cz

No jedna chyba přece jen byla. Ale to si budu muset někde pořádně najít, protože bych se hádal, že to mají v testu špatně. ;)
Dvě otázky s autobusem jsou v rozporu ne?, v jedné je správně Zákaz a v druhé je správně, že musí předpokládat...
Hledat to nebudu. Když pospíchám, objíždím, když si potřebuji vylepšit karmu, tak počkám :-)
Jura
Uživatelský avatar
javim
Příspěvky: 618
Registrován: čtv 14. kvě 2020 10:23:07
Kraj: Zlínský
Obec: Lešná
Motorka: Yamaha XJ [69]00S
Rok výroby: 1996

Re: Pokec koutek

Příspěvek od javim »

Rozdíl je v tom, že ten co nesmíš objet je označen jako autobus převážející děti...
Ten starej paprika co má takovou mladou ...

Já bych si s dovolením také vzal ...
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 793
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Pokec koutek

Příspěvek od kozoroh1 »

javim píše: pon 13. úno 2023 15:35:24 Rozdíl je v tom, že ten co nesmíš objet je označen jako autobus převážející děti...
No jo, já přehlídl tu cedulku. A to jsem se k tý fotce vrátil. :shock:
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Jurapee
Příspěvky: 442
Registrován: ned 17. pro 2017 17:54:07
Kraj: Středočeský
Obec: Kublov
Motorka: XJ600
Rok výroby: 1998

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Jurapee »

kozoroh1 píše: pon 13. úno 2023 16:49:44
javim píše: pon 13. úno 2023 15:35:24 Rozdíl je v tom, že ten co nesmíš objet je označen jako autobus převážející děti...
No jo, já přehlídl tu cedulku. A to jsem se k tý fotce vrátil. :shock:
Taky přehlédl a to jsem si je dal na chvilku vedle sebe , to jsem ale ....
Kodl
Příspěvky: 534
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Kodl »

mám dvě chyby z nepozornosti... nevšiml jsem si dodatkové tabulky s autobusem u zákazu odbočení vpravo a ani označení obytné zóny u stopky. Takovýhle prasečiny u nás na dědině nejsou. Ale k čemu to všechno, když jsem v pátek jel za policajtama, kterí 9 z 10 ti kilometrů jeli půlkou auta přes plnou čáru, a nebylo to jenom v ostrejch zatáčkách. Kdo už potom bude dodržovat základní pravidlo, že se jezdí po pravé polovině vozovky? Když pojedu popravé straně, a stejně tak všichni ostatní, tak není ani moc potřeba řešit, jak kdo jede rychle, protože se prostě díky tomu nesrazí. Ale to je moc jednoduchá a přímá logika.
DuroM65
Příspěvky: 327
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: Pokec koutek

Příspěvek od DuroM65 »

Koudak, Ty asi mladnes, ked ides do stale ostrejsich masin.

Ja s vekom idem viac a viac do pohody a na turistov a Ty ides viac a viac na okruhy. Nakoniec skoncis u Hayabusy.

Tak nech sluzi a hlavne kolama dolu.

DuroM
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
Kodl
Příspěvky: 534
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Kodl »

řekl bych, že busa je oproti velkýmu dukovi pohodovej cesťák...
Odpovědět