Pokec koutek

Volná diskuze o všem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2159
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Uznávám, že si to vymyslel dost dobře vzhledem k okolnostem (s tím batůžkem jsem to tedy trefil). Opět bez ironie. A napsáno tak, že to jde v pohodě přečíst. Slušný posun. Opravdu. Tak ať ti to vydrží ;)
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 793
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Pokec koutek

Příspěvek od kozoroh1 »

Koudy01 píše: pát 07. kvě 2021 22:09:05 Aby nedošlo k omylu - ta poznámka byla myšlena v dobrém. Jakože - jooo. Ty bláho, nebláázni. Fakt jo? Tak to je super, že vytáhneš XJ.

Ale na druhou stranu ani by mi moc nevadilo, kdyby seděl doma. Mám-li být upřímný.
Však já to taky myslel jako pochvalu. A ne kritiku.

A vaši nevraživost nekomentuju. Do toho se nepletu.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

Petře nevraživost už myslím pominula, a to oboustranně, viz pochvala od Otíka vážím si toho
Naposledy upravil(a) eMnatřetí dne sob 08. kvě 2021 7:33:52, celkem upraveno 1 x.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2159
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Ano, nevraživostí bych to již nenazýval. Těma svýma moralistickýma kecama jsem se ti snažil "věnovat" a trošku tě nasměrovat jinam, protože to s tebou nevypadalo úplně dobře. Tady to tak vidět nebylo. I když i tady ses slušně motal. Spíš na motorkářích. To nebyla rázovitost. To byla zoufalost - promiň. A byl si prostě očividně mimo - ne že bys něco hrál a nebo si s někým hrál. Jako se mnou kdysi tady. Prostě si byl mimo. Přišlo mi to tak. Ale tam na motorkářích nemá smysl něco řešit. Je tam sebranka, která má radost z toho, že je na tom někdo špatně a patřičně si to tam užívají. To sám víš. Mohl jsem ti psát soukromé zprávy, ale to by asi taky nemělo žádnou účinnost a váhu. Akorát by si z toho měl v tom stavu srandu. Tu mi to prostě přišlo jako dostatečně klidný prostředí bez rušivých a akce chtivých elementů. Přitom ale s dostatečnou vážností. Nevím, myslím si to. Ani nevím, jak moc jsem k tomuto stavu přispěl já nebo co za tím opravdu stojí. Ale to je jedno a není to důležitý. Nejsem a nechci být matka Tezera, ale snažil jsem se ti trošku pomoct. Asi z lítosti. Důležitý je, že zas píšeš jako uvažující člověk. Těší mě to. A přeju si, ať to tak je už na furt. A ne jen nějaký krátký světlý momentík.
Zároveň tě ale úplně neobdivuji, protože si myslím, že sis za ten stav(y) mohl velkou mírou sám. A taky úplně nebudeme kámoši. Aspoň zatím. Kluci odtud pro to ale asi nebudou mít moc pochopení. To chápu. Většina moc motorkáře nesleduje a nebyli ani na Hartě, zapomněli nebo to tak moc neberou, že si odtud vypudil půlku lidí a tak. Prostě já zapomínám některý věci trochu dýl. Sorry.
Uživatelský avatar
xy
Příspěvky: 295
Registrován: pát 17. lis 2017 16:09:48
Kraj: Středočeský
Obec: Ouběnice, Hojšín
Motorka: fzs 600, jawa 845,...,...
Rok výroby: 1998

Re: Pokec koutek

Příspěvek od xy »

...taky jsem mu párkrát napsal, ať už tady nebo na m.cz, Dane neblbni! Ani nevím proč, jestli nějaký záchranářský komplex, nebo jen smutek z toho, že se někdo do úpadku žene dobrovolně, jako by nestačilo co na nás přijde shůry... Rád jsem ho viděl na minulém srazu, čistého a s odhodláním ke změně, ovšem poslední dobou od něj samého přicházejí ne právě povzbudivé útržky z osobního života, doplněné občasnými výlevy nad nimiž jen žasnu...
...ale vlastně co je mi po tom, každý svého štěstí strůjcem, třeba tady nedopadne jako na Fortuně...
...kam nevidím, tam neletím...
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

Uznávám,ze jsem tehdá do toho šel moc prsama, aneb nejkrásnější pohled na svět je skrze otevřenou hlaveň tanku, poživaš tak náležitého respektu
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

Koudy01 píše: pát 07. kvě 2021 23:31:19 Ano, nevraživostí bych to již nenazýval. Těma svýma moralistickýma kecama jsem se ti snažil "věnovat" a trošku tě nasměrovat jinam, protože to s tebou nevypadalo úplně dobře. Tady to tak vidět nebylo. I když i tady ses slušně motal. Spíš na motorkářích. To nebyla rázovitost. To byla zoufalost - promiň. A byl si prostě očividně mimo - ne že bys něco hrál a nebo si s někým hrál. Jako se mnou kdysi tady. Prostě si byl mimo. Přišlo mi to tak. Ale tam na motorkářích nemá smysl něco řešit. Je tam sebranka, která má radost z toho, že je na tom někdo špatně a patřičně si to tam užívají. To sám víš. Mohl jsem ti psát soukromé zprávy, ale to by asi taky nemělo žádnou účinnost a váhu. Akorát by si z toho měl v tom stavu srandu. Tu mi to prostě přišlo jako dostatečně klidný prostředí bez rušivých a akce chtivých elementů. Přitom ale s dostatečnou vážností. Nevím, myslím si to. Ani nevím, jak moc jsem k tomuto stavu přispěl já nebo co za tím opravdu stojí. Ale to je jedno a není to důležitý. Nejsem a nechci být matka Tezera, ale snažil jsem se ti trošku pomoct. Asi z lítosti. Důležitý je, že zas píšeš jako uvažující člověk. Těší mě to. A přeju si, ať to tak je už na furt. A ne jen nějaký krátký světlý momentík.
Zároveň tě ale úplně neobdivuji, protože si myslím, že sis za ten stav(y) mohl velkou mírou sám. A taky úplně nebudeme kámoši. Aspoň zatím. Kluci odtud pro to ale asi nebudou mít moc pochopení. To chápu. Většina moc motorkáře nesleduje a nebyli ani na Hartě, zapomněli nebo to tak moc neberou, že si odtud vypudil půlku lidí a tak. Prostě já zapomínám některý věci trochu dýl. Sorry.
Hele Otiku nemyslím že by to byla jen světlá chvilka, ale kdybys iposlal PM asi bys mě probral, definitivně jsem se rozhodl seknout s chlastem protože má na mě evidentně toxický vliv, ono to uteče člověče a chlast tě pod hlínu zavleče a najednou je konec a já ještě nechci být six feet , under mám tady svý plány.rodina mi zařídila terapii, sám se sebou bych to asik nedal
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

xy píše: sob 08. kvě 2021 2:12:38 ...taky jsem mu párkrát napsal, ať už tady nebo na m.cz, Dane neblbni! Ani nevím proč, jestli nějaký záchranářský komplex, nebo jen smutek z toho, že se někdo do úpadku žene dobrovolně, jako by nestačilo co na nás přijde shůry... Rád jsem ho viděl na minulém srazu, čistého a s odhodláním ke změně, ovšem poslední dobou od něj samého přicházejí ne právě povzbudivé útržky z osobního života, doplněné občasnými výlevy nad nimiž jen žasnu...
...ale vlastně co je mi po tom, každý svého štěstí strůjcem, třeba tady nedopadne jako na Fortuně...
děkuji ti Jardo ale asi dobře víš že zoufalé stavy vyvolávají zoufalé činy, a já už to vím také
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

https://photos.app.goo.gl/82YWvvZPgFTw3gmA6
Můj nový stroj jsem opět v kursu
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Jurapee
Příspěvky: 442
Registrován: ned 17. pro 2017 17:54:07
Kraj: Středočeský
Obec: Kublov
Motorka: XJ600
Rok výroby: 1998

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Jurapee »

Dnes krásnej vejlet za sluníčkem, sněhem na Špindlerovu boudu (do Polska jsme nemohli, nemáme test, tak jsme to otočili :lol:, ona ta stezka byla stejně pod sněhem )
a a opět za sluníčkem na Ještěd :D :D :D
Bez 10 km to bylo 500 :mrgreen:

Špindlerovka.jpeg
Ještěd.jpeg
Odpovědět