Pokec koutek

Volná diskuze o všem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

Mexican píše: pon 19. dub 2021 21:45:36 to je nejake divne. ty ako prevadzkovatel vozidla si predsa nesoferoval. tz fuknut ti z podstaty nemozu dat, to by som odmietol. mne u vsetkych mojich troch nehod (2 moto) fuknut nikdy nefali pretoze bolo zjavne, ze som nehodu nesposobil. v dvoch pripadoch zjavneho vinnika dokonaokonca upozornili, ze ak to ofiko budu riesit tak ma flasyr cca 2500 a body. Obidvaja nasledne sklapli a priznali vinu. ja som vzdy ako ppskodeny nahraval audio na mobil (teda len v cr, v HR nie). ono to nie je zle mat poruke. k vsetkemu tomu mam po novom poistku odpovednosti k baraku a suvisi s tym aj pravna pomoc. neocenitelne
než jsem vyjel dýchl jsem si 0.18 promile za 15 minut znovu 0.15 promile měří v dobře zkalibrovan s policejním vdrägerem. V krvi 0.0
Ahoi ty asik nevíš co je to odmitacka jednou jsem to udělal a následky řešil ještě půl roku, nastuduj si legislativu
Naposledy upravil(a) eMnatřetí dne čtv 22. dub 2021 13:09:43, celkem upraveno 1 x.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2155
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Takže si rok čistej a auto ti vjelo do cesty. Akorát si dával blinkrama znamení, že odbočuješ pryč a pak jel rovně a nahulil to do toho auta, který na základě tvého znamení vyjelo. Přitom si měl ještě lehce popito. A jako viník je označen ten v autě - i policií. Je to tak? Pokud jo, tak to je teda opravdu zajímavý příběh.
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

Jak jsem řek z očí do očí Ježíš já jsem tak rád, že jsi
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 847
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Mexican »

ci ti blika blinker je nepodstatne. Je to tvdeie proti tvrdeniu. Je povinnostou auta, ktore dava prednost aby ta neohrozila. Takze ciste technicky aj ked mu zastavis galantne a pustis ho a nasledne to do neho naperies, e to v konecnom dozledku vina jeho a znova tvrdenie proti tvrdeniu. Ja by som tvrdil ze "z mojej iniciativy nebol blinker pusteny a nie som si vedomy, ze by blikal" - dokazove bremeno je na tom druhom. Ak nema kameru, smolik. Takto mi to povedal strejda ktory ma autoskolu a 10 rokov robil skusobneho komisara
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2155
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Mexican> S tebou bych se srazit teda taky nechtěl :)
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 793
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Pokec koutek

Příspěvek od kozoroh1 »

Tam není moc co řešit. Ač zapomněl blinkr. Ve vyhlášce je psáno a teď nevím jak to přesně zní. No prostě vjet do křižovatky před vozidlo, které dává znamení o změně směru jízdy smíš. Ale až v okamžiku, když je zřetelné, že vozidlo skutečně odbočovat bude. Tudíž odpovědnost za nehodu nese ten, který měl dát přednost v jízdě.

Pokud havíř neletěl jako zvíře. Prokazatelně překročená rychlost může obrátit situaci. Ale to většinou nekončí jen modrýma koulema.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2155
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Tak to su zase o chlup chytřejší.
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

kozoroh1 píše: úte 20. dub 2021 17:05:36 Tam není moc co řešit. Ač zapomněl blinkr. Ve vyhlášce je psáno a teď nevím jak to přesně zní. No prostě vjet do křižovatky před vozidlo, které dává znamení o změně směru jízdy smíš. Ale až v okamžiku, když je zřetelné, že vozidlo skutečně odbočovat bude. Tudíž odpovědnost za nehodu nese ten, který měl dát přednost v jízdě.

Pokud havíř neletěl jako zvíře. Prokazatelně překročená rychlost může obrátit situaci. Ale to většinou nekončí jen modrýma koulema.zlata slova
Zrak mi plane 8-)
dneska mi na motoparku v servisesebobdhadli rychlost v době nárazu na 30bkmh-1 hmula senáprava
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

Koudy01 píše: úte 20. dub 2021 21:30:15 Tak to su zase o chlup chytřejší.
Tak to budeš nesnesitelnější :lol:
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

Jsem to ale kluk šikovný se to bude krbit,jedna báseň za víkend shoří,dovezu další jsem opět Pod Pradědem a šťastný jak blecha v kožichu 8-)
https://photos.app.goo.gl/5Hwz67URMN7kH1jQA
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Odpovědět