Pokec koutek

Volná diskuze o všem.
Odpovědět
Kodl
Příspěvky: 534
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Kodl »

To Mimo: Aby se ti to nějak nezvrhlo... že bych se taky koncem práznin stavil?
mimo
Příspěvky: 272
Registrován: pát 17. lis 2017 20:51:19
Kraj: Liberecký
Obec: Nová Ves
Motorka: kouzelná
Rok výroby: 1997
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od mimo »

No není to vůbec špatný nápad, přivezli mě 60 tun perku. Uvidím kolik ho přehází Míša přes víkend a pak bych dal vědět . :lol:
Kodl
Příspěvky: 534
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Kodl »

škoda, že nevím co je perk.
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 848
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Mexican »

zemina. 60t je teda uz celkom dost na prehadzovanie :-) ja som mal cca 25 kubikov, rozvozil to maly pasovy dumper za den (2500kc), potom po 5 kubikov piesku a kompostu a to uz bolo koleckom za cca dva dni (ruky az pozem). nasledne premiesane pudni frezou. Vysledok nadherny. Tak nech to mimovi ide pekne od ruky!
Uživatelský avatar
Václav-mahomaho
Příspěvky: 500
Registrován: čtv 23. lis 2017 8:55:17
Kraj: Středočeský
Obec: Neveklov
Motorka: R1150R
Rok výroby: 2002

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Václav-mahomaho »

Koudy01 píše: pát 21. srp 2020 6:33:55 Jak to tak tady ctu, jesteze sme vypadli do tech Nemec. Od nedele do dneska jsme jeli v mirnem desti asi pul hodky. Jinak pocasi super, priroda super, trasa jako takova hodne super. Co neni super jsou sikanujici rychlostni omezeni (nekde jen pro motorky) na temer vsech peknych usecich (70 nebo 50) a tricitky ve velkem mnozstvi dedin a mest ( samo s radarama).
Jsme se někde museli pod Mnichovem tak trochu minout. Ale jak říkáš počasí vyšlo naprosto luxusně. Jo a taky jsem si vyjel do té jednosměrky kde se nesmí o víkendu jezdit na moto. Ale policie byla shovívavá takže jen 20 euro pokuta.
Život je cesta, čím dál tím líp.
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 848
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Mexican »

tak moja najdrahsia tento rok asi dojazdila - vcera v Slavkove, skolacka chyba pri prijazde do kolony - nejak zaspala a potom reagovala moc zbrklo a kombinacia Brembo prednej brzdy a Contikov ju poslala susom k zemi asi v 50km/h. Dopadlo to relativne, dobre - sice sme pol dna stravili na chirurgii, RTG, ortopedii a Sono lebo jej moto padla na lavy clenok a lytko ale nakoniec to vyzera byt len narazene s miernymi opuchmi. Kolena a ruky uplne v poho (ma jeany MBW a tiez rukavice od MBW), trochu sa jej vyhrnula bunda a tam ma na bruchu trochu odreninu a moncl. Inak nic na to ze padla tak nejak divne dopredu a doboku s tym ze na nu nasledne spacla moto (odrazila sa od takej tej diletacnej kolajnice na konci mosta)

Scarver je na tom celkom zle, strata oboch lavych blinkrov a zrcatek (to prave odlomila sama ked letela ponad moto), odlomeneho predneho blatniku, poskrabanych plastov na hlavnej kapote, spojkova packa a zavazicko. Jo a zadna stupacka ktora dokonale chrani vyfuk (palec hore kolegom od BMW). Bojim sa ze to buchlo aj niekde v brylych, takze teraz zvazujem ako sa ulisne vtriet Koudymu do pozornosti aby na to odborne kukol. Musim vsak sprevadzkovat aspon tie blinkre a zrkadla aby to bolo ako-tak pojazdne.

Bola to inak celkom rana a a fakt vo mne dost hrklo ked som videl svoju zenu letiet k zemi :shock: Je to ale hrdinka, pretoze akonahle videla ze moto ide nastartovat a je v jednom kuse, tak na to sadla a dosla domov. Povedala, ze radsej na rozbitom Scarverovi ako na vymazlenom Diversionovi

davajte na seba pozor mladenci!
Přílohy
IMG_20200824_111702.jpg
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2159
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

mahomaho> My to měli naplánovaný tak, abysme v Německu byli přes týden. Takže víkendový zákazy se nás netýkaly. Radary ale měří i v týdnu, tak uvidíme, co bude nebo nebude. Snad nebude. Snažili jsme se vždy dodržovat rychlost. Ale vzhledem k počtu omezení nevím nevím. Někdy se člověk zamyslí, přehlídne,...

Mexican>Tak to je nemilé. ůležitý je, že je žena v pořádku. Motorka, podle toho co popisuješ, je taky v pohodě. Vysolíš nějakou tu tisícovku a bude zase jezdit. Brýle bych max povolil, trochu zakvedlal řiditkama a postupně znovu poutahoval. Aby se to srovnalo. Dnes posháníš díly, během týdne dojdou a příští týden SC zase jezdí ;)
Uživatelský avatar
Václav-mahomaho
Příspěvky: 500
Registrován: čtv 23. lis 2017 8:55:17
Kraj: Středočeský
Obec: Neveklov
Motorka: R1150R
Rok výroby: 2002

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Václav-mahomaho »

Koudy01 píše: úte 25. srp 2020 6:38:21 mahomaho> My to měli naplánovaný tak, abysme v Německu byli přes týden. Takže víkendový zákazy se nás netýkaly. Radary ale měří i v týdnu, tak uvidíme, co bude nebo nebude. Snad nebude. Snažili jsme se vždy dodržovat rychlost. Ale vzhledem k počtu omezení nevím nevím. Někdy se člověk zamyslí, přehlídne,...
Já si te značky hlavně vůbec nevšiml..
Jsem taky zvědavý jestli něco přijde..
Ale jsem rád že nás přímo ve švajcu nechytli, co jsem slyšel tak bychom šli sedět. A těch radarů byly mraky hlavně v Itálii. Jsem teď malá dušička.
Život je cesta, čím dál tím líp.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2159
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Itálie je hrozná. Jednoznačně nejvíc radarů a přemrštěný pokuty. Ale cesty mají skvělý a zadarmo. No, začínají nám solidně utahovat řetízky.
DuroM65
Příspěvky: 327
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: Pokec koutek

Příspěvek od DuroM65 »

Stary zlaty Vychod... tu mozme jazdit co to da ... teda takmer vsetci... resp. Ti co vedia. Ja viem ze neviem tak jazdim tak, ze som este pozdrav od nasich zelenych diablov pozdrav nedostal..

Snad ani nedostanem.

DuroM

P.S.: Pokial si teda chcete zalietat, tak mozme súpravit ten vychod Vychodu na rok, len kurna aby sa zasa 80% motoriek neodporucalo k zemi.
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
Odpovědět