Kde kúpiť pneu?

Odpovědět
Uživatelský avatar
KaBl58
Příspěvky: 438
Registrován: ned 13. kvě 2018 19:41:33
Kraj: Plzeňský
Obec: Česká Kubice
Motorka: XJ600 S Diversion
Rok výroby: 1997

Re: Kde kúpiť pneu?

Příspěvek od KaBl58 »

kozoroh1 píše: pon 06. pro 2021 18:36:02 Tohle by bylo lepší ne? https://www.pneuok.cz/pneumatiky/mitas/ ... lUQAvD_BwE
No něco takového jsem si představoval. Ale bojím, bojím odchylek od daného rozměru XJ. Takže zbývá risk s BT co mám obuto🥵. Nebo pozměnit trasu tak aby se dojelo do nějakého bodu, kde bych já jel jednou cestou a zbytek cestujících přes hory a doly a potom někde sraz. Nevím jestli je to reálné🤔. A nebo jet úplně někam jinam😭. Holt musím na vedoucího výpravy co tomu říká. Každopádně děkuji všem za snahu mi pomoci. Zřejmě je to teď už jen na tom nahore🙏.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2180
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Kde kúpiť pneu?

Příspěvek od Koudy01 »

Já bych měl ještě jednu radu. Ale nebude se ti líbit - pořiď si na takovou cestu vhodnější stroj.
XJ projede hodně. Ale jen když se jede po suchu. A pomalu! Pokud bude mokro, nemáš s běžným obutím šanci. Pokud budou ostatní účastnící mít enduro stroje, budou s tebou trpět i za sucha. Prostě je budeš mimo asfalt brzdit. A to hodně.
Uživatelský avatar
KaBl58
Příspěvky: 438
Registrován: ned 13. kvě 2018 19:41:33
Kraj: Plzeňský
Obec: Česká Kubice
Motorka: XJ600 S Diversion
Rok výroby: 1997

Re: Kde kúpiť pneu?

Příspěvek od KaBl58 »

Koudy01 píše: úte 07. pro 2021 20:51:26 Já bych měl ještě jednu radu. Ale nebude se ti líbit - pořiď si na takovou cestu vhodnější stroj.
XJ projede hodně. Ale jen když se jede po suchu. A pomalu! Pokud bude mokro, nemáš s běžným obutím šanci. Pokud budou ostatní účastnící mít enduro stroje, budou s tebou trpět i za sucha. Prostě je budeš mimo asfalt brzdit. A to hodně.

To už jsem psal. Buď je na vhodnější stroj, nebo na cestu. Uvidím.
Uživatelský avatar
Václav-mahomaho
Příspěvky: 513
Registrován: čtv 23. lis 2017 8:55:17
Kraj: Středočeský
Obec: Neveklov
Motorka: R1150R
Rok výroby: 2002

Re: Kde kúpiť pneu?

Příspěvek od Václav-mahomaho »

KaBl58 píše: stř 08. pro 2021 7:46:28
Koudy01 píše: úte 07. pro 2021 20:51:26 Já bych měl ještě jednu radu. Ale nebude se ti líbit - pořiď si na takovou cestu vhodnější stroj.
XJ projede hodně. Ale jen když se jede po suchu. A pomalu! Pokud bude mokro, nemáš s běžným obutím šanci. Pokud budou ostatní účastnící mít enduro stroje, budou s tebou trpět i za sucha. Prostě je budeš mimo asfalt brzdit. A to hodně.

To už jsem psal. Buď je na vhodnější stroj, nebo na cestu. Uvidím.
Za těch okolností jak to popisuješ se buď s tou partou budete muset mít fakt hodně rádi, tolerance bude vaše druhé jméno, nebudete moc řešit čas a nebo kup enduro gumy a jeď sám. Nebudeš muset měnit stroj a na cestu zbyde.
Já jel kdysi Ukrajinu na xj9 s dvěma Vstromy 650 a tam kde oni nezačali ani zrychlovat se mě začalo lámat lešení, padat kapoty a ohýbat ráfky. Xj dostávalo kouř že se mě chtělo brečet a Stromy trpěly jak se vleču. Podotýkám že jeden Vstrom pilotovala ženská a dali jsme to jen díky pochopení a toleranci.
jo to bylo tenkrát na východě :-)
Život je cesta, čím dál tím líp.
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 857
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde kúpiť pneu?

Příspěvek od Mexican »

a prave preto jazdim radsej sam. dostanem sa do nejakeho marastu tak idem tak ako sa citim dobre. citil by som sa hrozne furt niekoho obmedzovat. Vidim to aj na jazdeni so zenou, uz sme si zvykli ale ona ma tiez celkom brzdi. ale naucil som sa to respektovat. u nespevnenych ciest tie rozdiely este viac vyniknu. Taka xj900 co pisal Maho fakt nie je na horsie cesty vhodna (najma kvoli hmotnosti). gumy cosi vyriesia ale po tom co som to u nas na sestke zobral cez pole a ostal som na zvodoch pri zjazde cez obrubnik som objektivne priznal, ze Diversion ma svoje limity. ono aj ked som skoncil v madarsku doslova na piesku som bol vsetko ine len nie vyrelaxovany. moj kamarat vsak hovori ze rozdiel medzi dobrym a horsim offroad autom je len ten, ze ten lepsi zapadne o par metrov dalej :-)
Uživatelský avatar
KaBl58
Příspěvky: 438
Registrován: ned 13. kvě 2018 19:41:33
Kraj: Plzeňský
Obec: Česká Kubice
Motorka: XJ600 S Diversion
Rok výroby: 1997

Re: Kde kúpiť pneu?

Příspěvek od KaBl58 »

Končím moje téma. Jsem rád, že jsem Vás dokázal trošku zabavit hledáním možností. Všem móóóc a móóóc děkuji za snahu poradit. Už budu řešit jen s účastníky zájezdu. Nakonec je ještě hodně 🔝 zemí kde jsem ještě nebyl, a XJ je schopné je projet. 👍😊
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 857
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde kúpiť pneu?

Příspěvek od Mexican »

objektivne je XJ schopne prejst vsetky krajiny, ktore maju uznanu zastavu. Len tomu treba prisposobit cestu, posadku a batozinu :-)
Uživatelský avatar
Václav-mahomaho
Příspěvky: 513
Registrován: čtv 23. lis 2017 8:55:17
Kraj: Středočeský
Obec: Neveklov
Motorka: R1150R
Rok výroby: 2002

Re: Kde kúpiť pneu?

Příspěvek od Václav-mahomaho »

KaBl58 píše: čtv 09. pro 2021 20:03:07 Končím moje téma. Jsem rád, že jsem Vás dokázal trošku zabavit hledáním možností. Všem móóóc a móóóc děkuji za snahu poradit. Už budu řešit jen s účastníky zájezdu. Nakonec je ještě hodně 🔝 zemí kde jsem ještě nebyl, a XJ je schopné je projet. 👍😊
Hlavně že ti to pomohlo. :lol:
Život je cesta, čím dál tím líp.
Uživatelský avatar
KaBl58
Příspěvky: 438
Registrován: ned 13. kvě 2018 19:41:33
Kraj: Plzeňský
Obec: Česká Kubice
Motorka: XJ600 S Diversion
Rok výroby: 1997

Re: Kde kúpiť pneu?

Příspěvek od KaBl58 »

Václav-mahomaho píše: ned 12. pro 2021 18:01:19
KaBl58 píše: čtv 09. pro 2021 20:03:07 Končím moje téma. Jsem rád, že jsem Vás dokázal trošku zabavit hledáním možností. Všem móóóc a móóóc děkuji za snahu poradit. Už budu řešit jen s účastníky zájezdu. Nakonec je ještě hodně 🔝 zemí kde jsem ještě nebyl, a XJ je schopné je projet. 👍😊
Hlavně že ti to pomohlo. :lol:
Samozřejmě. Zjistil jsem že mě máte rádi, já Vás taky, a že opravdu na XJ Enduro gumy nedám. Navíc jsem zjistil, že je třetí řešení ale to vím jen já a jeden z účastníků zájezdu. Ještě je čas. 🤗
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2180
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Kde kúpiť pneu?

Příspěvek od Koudy01 »

Ty si tajemnej jak hrad v Karpatech. Ale chápu. Nechceš, aby jsme záviděli ;)
Odpovědět