Změňte polohu...Kodl píše: úte 27. črc 2021 23:56:46 Já zatím nevím, jestli sám, nebo s paní kolombovou, po víkendovým motovýletě si nějak stěžuje na starý kolena, jedno už si nechala vrtat, ale to druhý ještě ne.
XXXII XJ sraz uprostřed, neboli 32 xj sraz - podzimní - Slapy 2021
- Václav-mahomaho
- Příspěvky: 689
- Registrován: čtv 23. lis 2017 8:55:17
- Kraj: Středočeský
- Obec: Neveklov
- Motorka: R1150R
- Rok výroby: 2002
Re: XXXII XJ sraz uprostřed, neboli 32 xj sraz - podzimní
Život je cesta, čím dál tím líp.
- KaBl58
- Příspěvky: 487
- Registrován: ned 13. kvě 2018 19:41:33
- Kraj: Plzeňský
- Obec: Česká Kubice
- Motorka: XJ600 S Diversion
- Rok výroby: 1997
Re: XXXII XJ sraz uprostřed, neboli 32 xj sraz - podzimní
A povede tam normální cesta? 
- javim
- Příspěvky: 757
- Registrován: čtv 14. kvě 2020 10:23:07
- Kraj: Zlínský
- Obec: Lešná
- Motorka: Yamaha XJ [69]00S
- Rok výroby: 1996
Re: XXXII XJ sraz uprostřed, neboli 32 xj sraz - podzimní
Neboj, určitě to půjde i po červené
-
Michal
- Příspěvky: 427
- Registrován: čtv 23. lis 2017 13:39:58
- Kraj: Jihočeský
- Obec: Radenín
- Motorka: Honda ATAS
- Rok výroby: 2020
Re: XXXII XJ sraz uprostřed, neboli 32 xj sraz - podzimní
A kdyby jsi se Kamile náhodou vydal po modré, osobně tě dojdu zvednout
nezapomeň zapnout kameru 
- KaBl58
- Příspěvky: 487
- Registrován: ned 13. kvě 2018 19:41:33
- Kraj: Plzeňský
- Obec: Česká Kubice
- Motorka: XJ600 S Diversion
- Rok výroby: 1997
Re: XXXII XJ sraz uprostřed, neboli 32 xj sraz - podzimní
Nóó vzhledem k tomu že jsi byl v roce 1981 na vojně, tak už taky nejsi zrovna "Jung", aby pak nemuseli zvedat dva "Alt"Michal píše: čtv 29. črc 2021 8:23:51 A kdyby jsi se Kamile náhodou vydal po modré, osobně tě dojdu zvednoutnezapomeň zapnout kameru
![]()
- Václav-mahomaho
- Příspěvky: 689
- Registrován: čtv 23. lis 2017 8:55:17
- Kraj: Středočeský
- Obec: Neveklov
- Motorka: R1150R
- Rok výroby: 2002
Re: XXXII XJ sraz uprostřed, neboli 32 xj sraz - podzimní
Nad tím si právě lámu hlavu kudy to mám vést, abych tě uspokojit. Napadla mě Sedlčanská kotlina, ale nevím jestli to bude stačit. Doufám že aspoň zaprší...
Život je cesta, čím dál tím líp.
-
Radimathor
- Příspěvky: 188
- Registrován: ned 19. lis 2017 9:28:14
- Kraj: Praha
- Obec: Kunratice
- Motorka: ZRX1200S
- Rok výroby: 2002
Re: XXXII XJ sraz uprostřed, neboli 32 xj sraz - podzimní
Zapsáno, jedu, těším se.
- xy
- Příspěvky: 426
- Registrován: pát 17. lis 2017 16:09:48
- Kraj: Středočeský
- Obec: Ouběnice, Hojšín
- Motorka: jawa 845, kozzy, mm
- Rok výroby: 1968
Re: XXXII XJ sraz uprostřed, neboli 32 xj sraz - podzimní
...tak už nás Vašku nenapínej
...a jestli tedy na sedlčanské kotlině
tak jedu na čezetě
...a jestli tedy na sedlčanské kotlině
...kam nevidím, tam neletím...
-
mimo
- Příspěvky: 368
- Registrován: pát 17. lis 2017 20:51:19
- Kraj: Liberecký
- Obec: Nová Ves
- Motorka: kouzelná
- Rok výroby: 1997
- Kontaktovat uživatele:
Re: XXXII XJ sraz uprostřed, neboli 32 xj sraz - podzimní
Ještě že jsi napsal uprostřed a ne ve středu to bych tam byl zase brzo 
- Václav-mahomaho
- Příspěvky: 689
- Registrován: čtv 23. lis 2017 8:55:17
- Kraj: Středočeský
- Obec: Neveklov
- Motorka: R1150R
- Rok výroby: 2002
Re: XXXII XJ sraz uprostřed, neboli 32 xj sraz - podzimní
Hotel kde jsem se domluvil má na náš termín opci na nějakou oslavu do 31.7. ... a pokud do zítřka nepotvrdí rezervuji ho a platím zálohu já a pak už to můžu zveřejnit. Nejblbější je že všichni chtějí znát kolik nás bude, protože ostatní místa se prodají. Takže když zarezervuji moc může se to prodražit , když málo nemusí být místa. Chci rezervovat 20-25 míst a zbytek dorezervovat podle zájmu. Myslím že 30 možná víc se nás sejde, ale uvidím.
A jinak alternativy moc nejsou. V kempech chaty to samé. Tam je výhoda že na stan bude místo vždycky. Ale ono to dopadne.
Kluci zítra.
A jinak alternativy moc nejsou. V kempech chaty to samé. Tam je výhoda že na stan bude místo vždycky. Ale ono to dopadne.
Kluci zítra.
Život je cesta, čím dál tím líp.