XXXI XJ sraz Dvůr Králové nad Labem kemp Svatá Kateřina 21.-23.5.2021

Odpovědět
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 1017
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: XXXI XJ sraz Dvůr Králové nad Labem kemp Svatá Kateřina

Příspěvek od OTIS »

Akce se vydařila velmi dobře ;) ...teda až na to chladno co vždy dolezlo k večeru, to spíš připomínalo podzimní období než jarní...

Foto: https://www.zonerama.com/Yamaha-XJ/Album/7270225
Uživatelský avatar
javim
Příspěvky: 618
Registrován: čtv 14. kvě 2020 10:23:07
Kraj: Zlínský
Obec: Lešná
Motorka: Yamaha XJ [69]00S
Rok výroby: 1996

Re: XXXI XJ sraz Dvůr Králové nad Labem kemp Svatá Kateřina

Příspěvek od javim »

Děcka dík ... všem ...
Ale hlavně Petrovi a Pepovi ... a nebojte, tu fabriku vám neokopíruju ... nemám tu tak velkou louku :)
Díky za velmi vydřený víkend ... a teď musím jít vařit to kafe, ať mě Hanka neprodá :)
Ten starej paprika co má takovou mladou ...

Já bych si s dovolením také vzal ...
mimo
Příspěvky: 272
Registrován: pát 17. lis 2017 20:51:19
Kraj: Liberecký
Obec: Nová Ves
Motorka: kouzelná
Rok výroby: 1997
Kontaktovat uživatele:

Re: XXXI XJ sraz Dvůr Králové nad Labem kemp Svatá Kateřina

Příspěvek od mimo »

Kamarádi, díky. Rád jsem vás všechny zas po půl roce viděl. Organizace srazu na výtečnou, až na tu zimu. Jen by jste neměli být tak líní a když už někam dojedem tak si to tam pěkně prolézt, né jen odfajfknout. Já pak mám výčitky, že snad nedej bože zdržuji.
Tak snad na podzim nashledanou.
https://miminko.rajce.idnes.cz/31srazXJsvataKaterina/
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 1017
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: XXXI XJ sraz Dvůr Králové nad Labem kemp Svatá Kateřina

Příspěvek od OTIS »

Já myslím, že to není o línosti… Jestliže organizátoři vypracují plán, kde je nutné dodržet nějaký časový harmonogram , tak to jinak prostě nejde. Program vyjížďky byl předem zveřejněn, kdo měl jiné představy, tak mohl jet individuálně.
Jurapee
Příspěvky: 442
Registrován: ned 17. pro 2017 17:54:07
Kraj: Středočeský
Obec: Kublov
Motorka: XJ600
Rok výroby: 1998

Re: XXXI XJ sraz Dvůr Králové nad Labem kemp Svatá Kateřina

Příspěvek od Jurapee »

Ahoj všem, díky všem ,...

doma, skoro sucho nohou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , pršelo asi jen třetinu cesty :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
A když jsem doma rozhodl načepovat u benzínky, abych nepřijel dom s prázdnou, tak mi pak těch 6minut chybělo a na závěr jsem schytal ještě pár kapek z pořádnýho ceďáku. :lol: :lol: :lol: Aspo pořádně odhmyzeno a umyto
Jura
Uživatelský avatar
KaBl58
Příspěvky: 433
Registrován: ned 13. kvě 2018 19:41:33
Kraj: Plzeňský
Obec: Česká Kubice
Motorka: XJ600 S Diversion
Rok výroby: 1997

Re: XXXI XJ sraz Dvůr Králové nad Labem kemp Svatá Kateřina

Příspěvek od KaBl58 »

Jsem doma. Děkuji, děkuji, děkuji všem a hlavně pořadatelům. Domů jak psal JuraPe, no a potom potopa-sluníčko a to vše 4x za sebou. Super sraz, příště zas. 👍😊
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: XXXI XJ sraz Dvůr Králové nad Labem kemp Svatá Kateřina

Příspěvek od eMnatřetí »

Ahoi všecy, jsem doma celý unavený ale šťastný, asik nejlepší sraz na kterém jsem kdy byl.kemp je kouzelné misto Děkuji všem zúčastněným ze to se mnou vydrželi, v první řadě organizátorům za perfektní organizaci posilam omluvu za neúčast, na společné vyjížďce,za počasí nikdo nemůže,i tak jsem si to užil bylo mi s Vámi Báječně, těším se na všecy na Štramberku
Poděkování patří rovněž Jarinovi, že mě vyvedl z mě neznámých končin aza kafe u něj v práci https://photos.app.goo.gl/y4TiiUnuzZaZUuC9A
https://photos.app.goo.gl/dCfBnTbe6YWb4JEs9
Home Sweet home
Naposledy upravil(a) eMnatřetí dne ned 23. kvě 2021 20:57:43, celkem upraveno 3 x.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
xy
Příspěvky: 293
Registrován: pát 17. lis 2017 16:09:48
Kraj: Středočeský
Obec: Ouběnice, Hojšín
Motorka: fzs 600, jawa 845,...,...
Rok výroby: 1998

Re: XXXI XJ sraz Dvůr Králové nad Labem kemp Svatá Kateřina

Příspěvek od xy »

...ahoj všem, my dorazili teď, tady azuro, nádrže na dešťovku prázdné, ani tu nekáplo...cestou domů ještě Les Království, pak mazaně na východ, mokrou frontu jsme přečkali ve Vysokém Mýtě a pak bez kapky až domů...
...díky moc organizátorům za věnovanou péči, celé partě za společnost....a ta vyjížďka byla moc fajn, včetně té částečné anarchie (tady máte objekt a dělejte si co chcete :D )
...těšíme se na příště...
Naposledy upravil(a) xy dne ned 23. kvě 2021 22:22:05, celkem upraveno 1 x.
...kam nevidím, tam neletím...
Michal
Příspěvky: 415
Registrován: čtv 23. lis 2017 13:39:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Radenín
Motorka: Honda ATAS
Rok výroby: 2020

Re: XXXI XJ sraz Dvůr Králové nad Labem kemp Svatá Kateřina

Příspěvek od Michal »

Hlásím dojezd v pořádku dom. Poděkování pořadateli, bylo fajné až na tu ziminku. Těším se na příště.
Kodl
Příspěvky: 534
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: XXXI XJ sraz Dvůr Králové nad Labem kemp Svatá Kateřina

Příspěvek od Kodl »

Už jsem se trochu zrenegeroval, zmokli jsme jenom tak aby se neřeklo, čekal jsem to horší, jako cestu tam.
Děkuji organizátorovi vyjížďky za .GPX pro samostatnou vyjížďku :) a dobře vybranou restauraci na oběd.
Dnes jsem si dal zase guláš k obědu, a hodnocení je jasný: 1. místo kančí guláš v Hofmannově boudě, 2. místo guláš Sokolovna Boskovice,
3-50 místo nehodnoceno, a potom to cosi s názvem guláš z kempu. A Pavlišovák bude trvalej zážitek, už třeba na čem to asi usmažili a z čeho asi byla strouhanka? Ještě že se to nikdy nedozvím...
P.S. kdysi byla na srazu taky vyjížďka s itinerářem, dnes by ani nemusel být papírovej, a líbilo se mi, jak sme se celej den různě potkávali na různejch místech...
Odpovědět