XXXI XJ sraz Dvůr Králové nad Labem kemp Svatá Kateřina 21.-23.5.2021

Odpovědět
mimo
Příspěvky: 272
Registrován: pát 17. lis 2017 20:51:19
Kraj: Liberecký
Obec: Nová Ves
Motorka: kouzelná
Rok výroby: 1997
Kontaktovat uživatele:

Re: XXXI XJ sraz Dvůr Králové nad Labem kemp Svatá Kateřina

Příspěvek od mimo »

[quote=Kodl post_id=8169 time=1620686631 user_id=65]
Jak to tady tak sleduju, tak haviř se pokouší nasrat co nejvíc lidí...

mimo:
Taky to tak vidím , ale odhlašovat nic nebudu bo poměr mezi lidma na který se těším převažuje nad těma druhejma
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: XXXI XJ sraz Dvůr Králové nad Labem kemp Svatá Kateřina

Příspěvek od eMnatřetí »

Dobrý dávám neutrál a šlapu na brzdu.
Ale nechápu jak nějaká nula s mou pověstí může někoho srat
S uctou
Haavyr
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
xy
Příspěvky: 293
Registrován: pát 17. lis 2017 16:09:48
Kraj: Středočeský
Obec: Ouběnice, Hojšín
Motorka: fzs 600, jawa 845,...,...
Rok výroby: 1998

Re: XXXI XJ sraz Dvůr Králové nad Labem kemp Svatá Kateřina

Příspěvek od xy »

...já přeskočím "hornické" téma a zkusím navázat na Michalův příspěvek o jízdě v koloně: po předchozích zkušenostech by třeba nebylo od věci si některá pravidla zopakovat (někteří se o nich třeba teprve dozvědět :D ). Určitě si nebudeme rukama nohama ukazovat výmoly nebo směr odbočení ;) , ale třeba nezařazovat nejpomalejší motorku/jezdce ke konci kolony, naopak tam mít někoho kdo zná směr vyjížďky, to smysl má... Zrovna tak jako občas kouknout do zrcátek, počkat na odbočce na jezdce za sebou a podobně...
...kam nevidím, tam neletím...
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 793
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: XXXI XJ sraz Dvůr Králové nad Labem kemp Svatá Kateřina

Příspěvek od kozoroh1 »

Ale havíři ty nejsi nula.
Nemluvím za ostatní ale mrtě z nás ti fandí k návratu do života. Oceňujeme, že bojuješ. Ale .... kurva za klávesnící dokážeš někoho vyprudit. A od toho tady nejsme. Není to můj web. Ale rád bych aby jste si tyto kraviny vyřizovali na motorkářích. To je to fórum kde se to čeká. Tady jsme všichni dobrovolně a dobrovolně se scházíme. Takže na pohodu. Kritika ano drsná, ale ne vlezlá, podlá a osobitá.

Další minisraz bych naplánoval klidně u nás ve vsi
a.jpg
Z části je to u nás na zahradě. Takže stan v obci, kde se vám bude libit. Zdarma. Sociálky u mě doma nebo v hospodách a kadibudkách. Jídla a pití co hrdlo ráčí.
Pouť, jarmark, bylinkářky, a hlavně od rána do večera grilovačka a muzika. Traktoriáda a fixlkros.

Prostě víkendový výplach mozku

Pátek projížďka sobota je plná akcí a neděle projížďka toť můj program.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: XXXI XJ sraz Dvůr Králové nad Labem kemp Svatá Kateřina

Příspěvek od eMnatřetí »

Petře piš si mne jedu, jen výplachu mozku se odmítám zúčastnit, bude diskutováno na Káči Děkuji za předchozí slova uberu
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Jarin2
Příspěvky: 87
Registrován: sob 18. lis 2017 7:30:07
Kraj: Královehradecký
Obec: Javornice
Motorka: XJ600S
Rok výroby: 2002

Re: XXXI XJ sraz Dvůr Králové nad Labem kemp Svatá Kateřina

Příspěvek od Jarin2 »

Ahoj přijedu s kamarádem jestli to nevadí kdyztak ubytovat se mnou děkuji. A jídlo snídaně 2xdvojku, večeře pátek 2+1, sobota 2xdvojku, oběd sobota 2x jedničku. Těším se 8-) ahojda.
DuroM65
Příspěvky: 327
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: XXXI XJ sraz Dvůr Králové nad Labem kemp Svatá Kateřina

Příspěvek od DuroM65 »

xy píše: úte 11. kvě 2021 22:15:48 ...já přeskočím "hornické" téma a zkusím navázat na Michalův příspěvek o jízdě v koloně: po předchozích zkušenostech by třeba nebylo od věci si některá pravidla zopakovat (někteří se o nich třeba teprve dozvědět :D ). Určitě si nebudeme rukama nohama ukazovat výmoly nebo směr odbočení ;) , ale třeba nezařazovat nejpomalejší motorku/jezdce ke konci kolony, naopak tam mít někoho kdo zná směr vyjížďky, to smysl má... Zrovna tak jako občas kouknout do zrcátek, počkat na odbočce na jezdce za sebou a podobně...
Co sa bojis XY.... ja sa stratim vzdy ci som na zaciatku alebo na konci... kolony, zatial som sa nestratil len ked som siel sam (aj ked raz mi volali do lesa o 22:30 niekde nad Ledci n. Sazavou).

Avsak mrzi ma to, ale vzhladom na to, ze zatial odmietam si do sebe nechat rvat neoverene a neodskusane picoviny "mistra" Gatesa, Zuckerberga a cikosa Bezosa... nedorazim...

Majte sa a uzite sito, uz druhy zraz mi politici prekazili a viem ze im to neodpustim do konca mojho kratkeho a posrateho zivota

DuroM

P.S.: Kozoroh to tricko beriem, teda ak niekomu nevadi ze ho budem vlastnit aj napriek neucasti.
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: XXXI XJ sraz Dvůr Králové nad Labem kemp Svatá Kateřina

Příspěvek od eMnatřetí »

Jebať šašulov, Ďuro nevzdavaj to , stačí že tu za mnou nepustí Fedora, a teď ještě ty, měl jsem tě za většího punkera. Sadaj na baculku a vijó na Káču za nama budeš chybět a já tě tam chcu kde jsou, kdepak jsou ty naše velkolepý plány?, Každý člověk je mladý přesně tak dlouho, pokud v něm zůstává alespoň ždibec touhy po revoltě, na geriatrii máš ještě čas, tak šup šup baculka čakáplus nové zážitky a společnost dobrých kamarádů, to nám přece nějaký napudrovany šašek nemůže vzít, nemá na to mandát dojeď, popradský medvedík prosím.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 793
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: XXXI XJ sraz Dvůr Králové nad Labem kemp Svatá Kateřina

Příspěvek od kozoroh1 »

Jarin2 píše: stř 12. kvě 2021 18:06:10 Ahoj přijedu s kamarádem jestli to nevadí kdyztak ubytovat se mnou děkuji. A jídlo snídaně 2xdvojku, večeře pátek 2+1, sobota 2xdvojku, oběd sobota 2x jedničku. Těším se 8-) ahojda.
Jasně že to nevadí.

Lidi ubytování berte orientačně. Třeba budete chtít spát jinak. Na první stránce to aktualizuju. Prostě jen doplňuju chatky. To vám zas tolik nechci organizovat. Třeba někdo chce být ve třech, někdo ve čtyřech.

Ďuro, triko už máš objednané. Přivezu jak otevřou hranice. No a já byl na očkování včera. Ač mám na to názor neutrální, tak druhá dávka je za měsíc a půl. A já chci letos dát několikrát odložené Rumunsko. Takže budu potřebovat očkovací pas, zřejmě. Tak abych to zas nemusel odkládat kvůli tomu.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
xy
Příspěvky: 293
Registrován: pát 17. lis 2017 16:09:48
Kraj: Středočeský
Obec: Ouběnice, Hojšín
Motorka: fzs 600, jawa 845,...,...
Rok výroby: 1998

Re: XXXI XJ sraz Dvůr Králové nad Labem kemp Svatá Kateřina

Příspěvek od xy »

...Jiříku, však já se nebojím, už ani čerta nějakou chvíli ne, vím že si mě beztak vezme :P , jen mě doteď mrzí ten nedostavěný památník, co jsem na podzim neviděl...
...na "neoverene a neodzkusane picoviny" zmiňovaných dobroserů mám podobný názor, snad bude stačit oddělený stůl :D , na setkání s Tebou se těším někdy BRZY příště...
...a do slovenských národných zvykov si pro sebe připisuji vlastnictví trička z neabsolvované akce :D :lol: :P
...kam nevidím, tam neletím...
Odpovědět