Minisraz Český ráj

Radimathor
Příspěvky: 160
Registrován: ned 19. lis 2017 9:28:14
Kraj: Praha
Obec: Kunratice
Motorka: ZRX1200S
Rok výroby: 2002

Re: Minisraz Český ráj - ?12-14.6.?

Příspěvek od Radimathor »

Tak opět beze mne, stěhuji nové vybavení do srubu na vysočině, chjo já se snad letos nikam nepodívám :cry: :x
DuroM65
Příspěvky: 327
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: Minisraz Český ráj - ?12-14.6.?

Příspěvek od DuroM65 »

Miliony miliony bielych roze... ponuk spusta, ale kam a ci vobec vyrazit... a je vobec nieco dohodnute... pokial ide o spanie, alebo miesto na stan...

Som nasraty, uz ma to nebavi sediet na riti... chcem sa previezt... prepacte zkurvena korona ti co ju pouzili proti obyc. ludom.

Haaaa vzali nam detstvo a Haaaa vzali mi moznost jazdit. A to nie som ta jebnuta svedka... su to svine. Ja som chcel len pojazdit a trocha si vyfukat hlavu...

Uz mi asi j.....e.

Prepacte DuroM
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 1017
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Minisraz Český ráj - ?12-14.6.?

Příspěvek od OTIS »

Na minisrazech se stará každý sám o sebe, nic se nedomlouvá. Ale vzhledem k malému zájmu tuto akci nebudu podnikat, jedu na Slovensko...
DuroM65
Příspěvky: 327
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: Minisraz Český ráj - ?12-14.6.?

Příspěvek od DuroM65 »

OTIS píše: úte 09. čer 2020 5:19:22 Na minisrazech se stará každý sám o sebe, nic se nedomlouvá. Ale vzhledem k malému zájmu tuto akci nebudu podnikat, jedu na Slovensko...
Kedy a kam.... ak teda vyslovene nie je mozne trebars ist s Tebou... alebo pojazdit s Tebou... alebo si dat aspon kavu v Tebou...

DuroM
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 847
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Minisraz Český ráj - ?12-14.6.?

Příspěvek od Mexican »

DuroM65 píše: pon 08. čer 2020 22:28:57 Miliony miliony bielych roze... ponuk spusta, ale kam a ci vobec vyrazit... a je vobec nieco dohodnute... pokial ide o spanie, alebo miesto na stan...

Som nasraty, uz ma to nebavi sediet na riti... chcem sa previezt... prepacte zkurvena korona ti co ju pouzili proti obyc. ludom.

Haaaa vzali nam detstvo a Haaaa vzali mi moznost jazdit. A to nie som ta jebnuta svedka... su to svine. Ja som chcel len pojazdit a trocha si vyfukat hlavu...

Uz mi asi j.....e.

Prepacte DuroM
pocki, akoze nemozes jazdit? Ja som bol ako cesky rezident na Slovensku minuly tyzden, najazdil som tam vratane rodicov asi 300km a pohodicka. Len tych kamionov je dost :-) Pocitam, ze o dva-tri tyzdne znova skocim na Duklu
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 1017
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Minisraz Český ráj - ?12-14.6.?

Příspěvek od OTIS »

DuroM65 píše: stř 10. čer 2020 11:19:48
OTIS píše: úte 09. čer 2020 5:19:22 Na minisrazech se stará každý sám o sebe, nic se nedomlouvá. Ale vzhledem k malému zájmu tuto akci nebudu podnikat, jedu na Slovensko...
Kedy a kam.... ak teda vyslovene nie je mozne trebars ist s Tebou... alebo pojazdit s Tebou... alebo si dat aspon kavu v Tebou...

DuroM
Ne, bohužel mám plány, kde toto nebude možné. Tak snad se potkáme o týden později ve Zvůli a dáme pivo ;)
Odpovědět