Minisraz Švihov 29.-31.5.2020

Odpovědět
Jarin2
Příspěvky: 87
Registrován: sob 18. lis 2017 7:30:07
Kraj: Královehradecký
Obec: Javornice
Motorka: XJ600S
Rok výroby: 2002

Re: Minisraz Švihov (květen?)

Příspěvek od Jarin2 »

Ahoj pokud nás už není mnoho přijedu taky. Mám to kousek. Ota má svátek tak vše nej.
mimo
Příspěvky: 272
Registrován: pát 17. lis 2017 20:51:19
Kraj: Liberecký
Obec: Nová Ves
Motorka: kouzelná
Rok výroby: 1997
Kontaktovat uživatele:

Re: Minisraz Švihov (květen?)

Příspěvek od mimo »

zatím neříkám tak ani tak,ale na má slova dojde Vám říkám.
pokusím se dorazit dám vedět mám poznamenáno dekuji
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 1017
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Minisraz Švihov (květen?)

Příspěvek od OTIS »

Jarin2 píše: ned 26. dub 2020 14:07:20 Ahoj pokud nás už není mnoho přijedu taky.
Žádné počty se neřeší, není to organizovaná akce. Jedu se někam projet a tady plánuju nocleh, přidá se někdo...? Asi toto sem vám chtěl sdělit ;) (a bylo by skvělé, kdyby se našli i další, kteří se někam plánují projet a dají sem vědět)

Nijak to nesrovnávejte s XJ srazy, není to jejich menší forma. Právě takový předpoklad mini srazy v minulosti postupně pohřbil :( Zkusme je zase oživit 8-)
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2155
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Minisraz Švihov (květen?)

Příspěvek od Koudy01 »

Ota má svátek tak vše nej.
Dík :-)

Koukal jsem na tu projížďku a asi se počítá s velkým a dlouhýýým obědem :D

Teď vážně. Projížďka se jeví jako poznávací s četnými zastaveními. Toto poslední dobou spíš nevyhledávám. Takže budu se vás všechny těšit, ale projížďku si pravděpodobně naplánuji svoji. Více individuální a spíš jezdící 8-) Hromadnou nechám na regulérní sraz.
Naposledy upravil(a) Koudy01 dne ned 26. dub 2020 19:32:02, celkem upraveno 1 x.
Radimathor
Příspěvky: 160
Registrován: ned 19. lis 2017 9:28:14
Kraj: Praha
Obec: Kunratice
Motorka: ZRX1200S
Rok výroby: 2002

Re: Minisraz Švihov (květen?)

Příspěvek od Radimathor »

K tobě se přidám rád neboj ;) a mám to za komínem.
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 1017
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Minisraz Švihov (květen?)

Příspěvek od OTIS »

Koudy01 píše: ned 26. dub 2020 19:29:40
Ota má svátek tak vše nej.
Dík :-)

Koukal jsem na tu projížďku a asi se počítá s velkým a dlouhýýým obědem :D

Teď vážně. Projížďka se jeví jako poznávací s četnými zastaveními. Toto poslední dobou spíš nevyhledávám. Takže budu se vás všechny těšit, ale projížďku si pravděpodobně naplánuji svoji. Více individuální a spíš jezdící 8-) Hromadnou nechám na regulérní sraz.
On to není ještě finální plán - pravděpodobně hrad vyměním za dalších 100 Km, uvidíme... Jo, některá místa budou časově náročnější na prohlídku, hlavně ty Hitlerovy mosty, kde se musí nemalý kus popojít lesem.

Ale jinak pochopils, přesně takto sem si to představoval. Cílem je mít nějaké místo, kde se možeme potkat a pokecat, ale každý si zvolí program podle svých představ = minisraz ;) A Bárta třeba ráno naložíme na člun a necháme ho plout po proudu Sázavy, protože po večerní "jízdě" si bude muset odpočinout :lol:
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2155
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Minisraz Švihov (květen?)

Příspěvek od Koudy01 »

Mně to k těm mostům zas tak daleko nepřišlo. Akorát bych tam teda nešel ve veřejně plánované skupince s daným datem. Je to ale fascinující stavba. O tom žádná.
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 1017
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Minisraz Švihov (květen?)

Příspěvek od OTIS »

Jo, ale je potřeba myslet na to, že pro některé to bude pochod roku... Takže se přizpůsobím ;)
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 793
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Minisraz Švihov (květen?)

Příspěvek od kozoroh1 »

Když už někam jedu, tak to tam chci poznat co nejvíc. A vůbec zvlášní místa. Jízdu si užívám cestou tam a zpět. Takže za mě Adolfovi mosty rozhodně ano.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
bartus
Příspěvky: 407
Registrován: čtv 26. črc 2018 19:05:56
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Petřvald
Motorka: BMW R1150GSA,DL1000Vstrom
Rok výroby: 2000
Kontaktovat uživatele:

Re: Minisraz Švihov (květen?)

Příspěvek od bartus »

[ A Bárta třeba ráno naložíme na člun a necháme ho plout po proudu Sázavy, protože po večerní "jízdě" si bude muset odpočinout :lol:
No se stavem vodních toků u nás, nevím kam bych doplul :D a tak velkou kánoi tam určitě nemají, aby mě do ní nacpali :P
Pojal bych to jako Kouďák, "ráno" někam zdeřím na moto a večer se dobrodím zpět, já už velké kolony jezdit nechci.
Odpovědět