Prosím o radu na cesty

Odpovědět
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 1018
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Prosím o radu na cesty

Příspěvek od OTIS »

katochvil píše: čtv 19. črc 2018 14:26:46 Dobrý den, nějaký fotky budou? A cestu tam moc nedoporučujete?
Udělám nějaký popis z cesty a k tomu doplním fotky, jen samotná galerie by byla o ničem. Sám se v tom musím zorientovat, nepamatuju si všechno (zejména města). Obvykle si u cílů vyfotím nějakou cedulu, ale tam je moc nemají.

Proč bych neměl cestu do těch zemí doporučovat? Mně se výlet líbil. Tím příspěvkem sem pouze srovnal situaci u nás a na západě, který nám někteří předhazují jako vzor dokonalosti. A taky si nemyslím, že na východě je všechno ideální, každá země má něco...
katochvil
Příspěvky: 15
Registrován: sob 05. kvě 2018 12:24:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Písek
Motorka: Honda VFR800
Rok výroby: 2008

Re: Prosím o radu na cesty

Příspěvek od katochvil »

Prosím vás, můžu se zeptat na celkové finanční náklady? Děkuji.
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 1018
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Prosím o radu na cesty

Příspěvek od OTIS »

Neznám je, toto u dovolených nikdy nepočítám. Je vím, že za ubytování (11 noclehů) sem dal kolem 3000 Kč.
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 848
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu na cesty

Příspěvek od Mexican »

tak to je paradna cena otis. aky pomer stan/luka/strecha na hlavou?.
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 1018
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Prosím o radu na cesty

Příspěvek od OTIS »

Vždy stan v kempu. Tam mají trochu vyšší standardy, např. wifi po celé ploše kempu, jinde v té ceně byla třeba permanentka do bazénu...
DuroM65
Příspěvky: 327
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: Prosím o radu na cesty

Příspěvek od DuroM65 »

kozoroh1 píše: čtv 24. kvě 2018 0:04:24 Standardne vyrazam rano t.j. cca od 11:30 do 14:00, idem tam resp. na tu stranu kde svieti slnko resp. nie su mraky a idem dovtedy kym ma to bavi..

No a to mě říkali, že jsem spáč, když nechci v 7:30 na snídani. :D

P.S.: Ja aj tak vsade meskam a ked nemeskam tak mi aspon KOLEGOVIA ZO SKUPINY UJDU... Kurna budem musiet na tom popracovat.

Doufám, že to: " kolegovia zo skupiny ujdu" nemyslíš na mě. :) Neboť než jsi začal couvat s motorkou a my se vysvobodili. Zavládlo na parkovišti hrobové ticho přerušené jen tvým " už išli" . :shock: No a pak už jen s mrazením v zádech bez navigace v cizí zemi. :( Jsem se jal pokusit se o nemožné ve městě a asi dvouminutovou strátu na peloton (který mimochodem odjel bez varování) dojet. Když jsme sledovali tři osamocené motorky tak Milan řve jestli vědí kam jedou. Křičím, že nevím a jelikož už nás je pět, tak mi to je jedno. :lol: :lol: :lol: Věděli.

Durome, alespoň jedna polehčující okolnost by být mohla. Po posledním panáku jsem ti pomáhal stavět Baculku, které už se chtělo poměrně výrazně spát.
[/quote]

Stavet si pomahal... za to vrela vdaka... len az dostanem toho co ma ozral kym som sa ubytoval... ten uvidi.

A este kto to kedy videl ozratemu davat na motorku pollitrovku... Jasne ze ked som videl ako pada dole zacal som zachranovat flasu a kaslal na masinu... HOLT ozrati maju zmenene priority... najskor chlast a az potom motorka.

DuroM
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
katochvil
Příspěvky: 15
Registrován: sob 05. kvě 2018 12:24:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Písek
Motorka: Honda VFR800
Rok výroby: 2008

Re: Prosím o radu na cesty

Příspěvek od katochvil »

To je škoda :( Já musím počítat každou korunku a možná si budu muset na dovču někde půjčit.
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 1018
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Prosím o radu na cesty

Příspěvek od OTIS »

Ty nemáš úspory a plánuješ dovolenou do nejdražších zemí v Evropě? A ještě na úvěr :shock: Tak to už je mimo mé chápání... :roll:
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 848
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu na cesty

Příspěvek od Mexican »

na dofcu by som si tiez nepoziciaval. to radsej zobrat stan a vyrazit na balkan. zapad je neiveritelne drahy, najma jedko ak sa clovek neodbyva kebabom a pastikami z marketu
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Prosím o radu na cesty

Příspěvek od eMnatřetí »

Tvl víš ty vubec o čem mluvis? Na Balkan, teď, v sezóně?
Až z tebe ten kox vyvane, napiš.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Odpovědět