Prodám xj600 diversione

Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od eMnatřetí »

To je v pohodě, chce to číst s klidem.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 847
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od Mexican »

ked to tu tak citam, tak som vlastne rad, ze ludia s ktorymi sa chcem stretnut su intelektualne na urovni rozkliknut link detail uzivatele. neviem sice k comu je niekomu kde byvam, ale pre internettom nepobozkanych su to skutocne Strelice u Brna
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od eMnatřetí »

To, kde bývaš je mi srdečně jedno. Komorethe alias Mexicane. Na bodrého jihomoravaka máš poněkud zvláštní dialekt. Nu což, lidé jsou různí. A to je myslím dobře. Zaplaťbůh za to. Jinak by tu byla nuda.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 847
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od Mexican »

eMnatřetí /// tak preco si prudil ze by si rad vediel kde by si ma nasiel? ty mas nejaku formy schyzofrenie? mozem sem pisat anglicky, enmecky alebo jednoduchou franinou.

ja fakt nechapem preco si neodpustis podobne kecy... podotkol som ze Karlos to predal za dobru cenu a ze snad neodplasis noveho majitela podobne ako sa snazis odplasit ludi, ktori netikaju tvojim hornickym stylom. Proste nemusis reagovat na kazdy prispevok. A ak si fakt naivne myslis, ze by som po tvojich recnickych otazkach a intelektualnych hemstoch prisiel ta osobne pozdravit niekam pod Praded, kam jazdim pretoze mi to robi radost, tak pokojne snivaj dalej
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od eMnatřetí »

Aaaaa, pán zrovna nakrmil Trolla. V sobě. Gratuluji.
Chce to číst s klidem.
Očekávám, že teď požádáš admina, aby mě zabanoval.
Zdař bůh.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
xy
Příspěvky: 293
Registrován: pát 17. lis 2017 16:09:48
Kraj: Středočeský
Obec: Ouběnice, Hojšín
Motorka: fzs 600, jawa 845,...,...
Rok výroby: 1998

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od xy »

...asi to fízle nechápeš, ale sereš se tu povýšeně do party lidí, která ti přitom nestojí ani za osobní setkání, protože ty jsi přece něco extra...
...za mě s tím běž do prdele, rozesíračů fóra už tu bylo dost, přesto se léta scházíme u společných ZÁŽITKŮ.
Jarda (na fóru od 2006, srazů asi 10, zorganizovaný jeden)...
...kam nevidím, tam neletím...
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2153
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od Koudy01 »

Tak tuhle reakci absolutne nechapu. A doufam, ze na ni Mexican nebude reagovat. Bez lidi, ktery oznacujete za vitualy, to tu muzem krome jara a podzimu, kdy se domlouvaji srazy, zavrit.

Byt v Mexicanove kuzi a vahat, jestli prijet na sraz nebo ne, tak ted rozhodne na zadne sraz neprijedu. A to jen nesouhlasil s kvalitou vyzdvyhovanych haluzku, pokud si dobre pamatuju...kazde kdo s necim nesouhlasi rozvraci partu? Nevim, kdo se tu bezduvodne zacal navazet do Slovaku - at uz jednoho nebo druhyho...

Nestacim se divit.
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od eMnatřetí »

Koudy01 píše: čtv 19. črc 2018 21:03:41 Tak tuhle reakci absolutne nechapu. A doufam, ze na ni Mexican nebude reagovat. Bez lidi, ktery oznacujete za vitualy, to tu muzem krome jara a podzimu, kdy se domlouvaji srazy, zavrit.

Byt v Mexicanove kuzi a vahat, jestli prijet na sraz nebo ne, tak ted rozhodne na zadne sraz neprijedu. A to jen nesouhlasil s kvalitou vyzdvyhovanych haluzku, pokud si dobre pamatuju...kazde kdo s necim nesouhlasi rozvraci partu? Nevim, kdo se tu bezduvodne zacal navazet do Slovaku - at uz jednoho nebo druhyho...

Nestacim se divit.
Ja se do Slováků nenavážím, mam tam perfektního přítele. V Dudinciach. A esli je někdo cocot, je jedno, jestli je Slovák, Angličan, Němec, Francouz nebo Hotentot.
Koudy, nezlob se, ale eště musíš uzrát.
Chce to číst s klidem.
Stojim si za XY. Díky, Jardo. Dan.
Na fóru od 2014. Srazů dva, jeden organizovaný přede mnou.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2153
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od Koudy01 »

Stojim si za XY
Jeste, aby si byl sam proti sobe. Je hezky, ze ty, jako osobna ucinkujici rikas mne, jako osobe nezucastnene z povzdali sledujici situaci, ze mam uzrat. To je trosku jako kdyz vrah svedkovi rika, ze neni vrah. Sem pan chytry ;-) a urcite se nepletu.
Nevim jestli sis vsiml, ale stale sem se neprihlasil na tvuj sraz. Neni to proto, ze bych nevedel, jestli budu mit cas. Cas mam, ale uplne nevim, jestli chci jet na sraz k nekomu, kdo vyvolava konflikty a pak se tvari jakoze nic. Je mi to tak nesympaticke, ze me to odrazuje.

Chtel sem sdelil svuj pohled na vec. Sdelil sem. A vic nehodlam vase neshody resit. Jen pekne prosim, pokud v tom hodlate pokracovat, reste si svoje osobni konflikty pres soukromy zpravy.
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 847
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od Mexican »

Koudy, neries to. nestoji to za to.. ale dakujem za podporu. Bohuzial si mladenci davaju odznaciky co a kolko zrazov navstivili. Ja mam proste ine priority a je mi uplne jedno ci to mne neznamy ludia pochopia alebo nie. Uz tuto temu nechcem otvarat. Tak ako som pisal kedysi, stare forum som s radostou precital pretoze mi dalo mnozstvo dobrcyh rad a poznatkov. A vela krat som podakoval. Ironicke je ze prave od ludi, ktori tu nerobia ramena a nemelu len ustami

Ak som porusil pravidla fora, nech mi napise admin a zrusim si ucet. na Koudyho cislo mam a oslovim ho ak bude mat cas a naladu mi mrknut na moto
Zamčeno