XXXVII. sraz XJ Kladské pomezí 2024

Odpovědět
Michal
Příspěvky: 415
Registrován: čtv 23. lis 2017 13:39:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Radenín
Motorka: Honda ATAS
Rok výroby: 2020

Re: XXXVII. sraz XJ Kladské pomezí 2024

Příspěvek od Michal »

Poděkování Pepovi a realizačnímu týmu za pěkný víkend.Rádi jsme vás zase viděli a těšíme se na příště.
Václave hlavně, že jsi celý a přejeme brzké uzdravení.
Uživatelský avatar
xy
Příspěvky: 293
Registrován: pát 17. lis 2017 16:09:48
Kraj: Středočeský
Obec: Ouběnice, Hojšín
Motorka: fzs 600, jawa 845,...,...
Rok výroby: 1998

Re: XXXVII. sraz XJ Kladské pomezí 2024

Příspěvek od xy »

Vašku tak ať jsi brzy v pořádku. Viděli jsme motorku v Hronově na náměstí, čekal jsem kdy proletíš kolem nás, my jeli vyhlídkově, poslední kilometr krokem se vzpomínkou na návrat z Josefova v květnu 2015...
Držíme palce, V+J.
...kam nevidím, tam neletím...
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2147
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: XXXVII. sraz XJ Kladské pomezí 2024

Příspěvek od Koudy01 »

Perfektni misto a prubeh srazu. Bylo to zas neco jinyho. A bylo to velmi fajn. Dik moc.

Po ceste domu uz se nam nechtelo do nemoku, tak jsme jeli podle radaru. Trochu se nam to protahlo, pac to bylo na druhou stranu, ale to vubec nevadilo.

Maho, i mistr tesar se nekdy utne. Tak at se dobre hojis ty i tvoje milovana kraska!
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 791
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: XXXVII. sraz XJ Kladské pomezí 2024

Příspěvek od kozoroh1 »

Václave. Žiješ a to je hlavní. Vše ostatní se spraví a to jak na zdraví, tak na motorce. Přeji krátkou a úspěšnou rekonvalescenci. Kdybys potřeboval s něčím pomoct whatsapp máš.

Tady pár mobilních foto ať máš na co koukat: https://www.rajce.idnes.cz/capris/album ... udena-voda
Naposledy upravil(a) kozoroh1 dne ned 19. kvě 2024 22:40:00, celkem upraveno 1 x.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2147
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: XXXVII. sraz XJ Kladské pomezí 2024

Příspěvek od Koudy01 »

....a doufam, ze Pepa nic nedoplacel ze sveho. Kdyby jo, jsem pripraven pomoct urovnat dluh. Protoze ta utrata za dvoudenni oziracku a preziracku byla vic nez srandovni :)
mirekm
Příspěvky: 34
Registrován: ned 28. led 2018 14:31:47
Kraj: Středočeský
Obec: Mělník
Motorka: XJ 900 Diversion
Rok výroby: 1998

Re: XXXVII. sraz XJ Kladské pomezí 2024

Příspěvek od mirekm »

Ahoj všem, hlásím, že jsme s Radkem dorazili v pořádku domů. V Boleslavi nás teda chytla pěkná průtrž, kterou jsme přečkali na benzínce. Sotva přestalo pršet, Radek vystartoval a za chvíli chytil krupobití, ale Iva psala, že dojeli zdraví a v pořádku (kroupy byly tak do 1 cm). S Vaškem jsme seděli v Hronově v cukrárně tak jsem v šoku, co se mu za chvíli stalo. Doufejme, že bude brzy v pořádku.
Jinak Pepovi (a ostatním) velké díky za skvělý sraz, místo ubytování bylo úžasné . A projížďka taky super. Už plánujeme, že se tam ještě vrátíme navštívit to, co jsme nestihli.
Pepadknl
Příspěvky: 12
Registrován: ned 05. úno 2023 15:57:03
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: Suzuki V-Storm
Rok výroby: 2000

Re: XXXVII. sraz XJ Kladské pomezí 2024

Příspěvek od Pepadknl »

Zdravím
Peníze vyšli na chlup, takže žádný bankovní převody nejsou třeba. Ještě jednou všem děkuji za účast - za mě vydařený víkend. Už v neděli jsem se přestal vztekat na XJ, moc pěkně mě svezla domů. Moc děkuji Petru a Milanovi za pomoc s přípravou a Václavovi za vedení skupiny v závěru. Petrovi klobouček za to že si vyšlápl schody ve Wambeřicích a vyfotil jak to tam vypadá. Už tam s Jirkou nemusíme. Otis také velmi pěkná fotodokumentace. Jediný velký mrak je Václavova nehoda. Vašku až se ti to bude hodit tak napiš. Máme to s kluky cca 30 km do Náchoda. Jsme ti schopni pomoci s odtahem mašiny, cokoliv bys potřeboval dovézt a nebo by jsi měl chuť pokecat. Už jsem zvědavý kde bude další sraz, přece se tradice po tolika letech nepřeruší.

Všechny zdravím

Pepa dknl
Paly
Příspěvky: 15
Registrován: pát 27. kvě 2022 10:05:14
Kraj: Karlovarský
Obec: Habartov
Motorka: Yamaha T-max 500
Rok výroby: 2001

Re: XXXVII. sraz XJ Kladské pomezí 2024

Příspěvek od Paly »

Ahoj Venco. Doufám, že bude vše v pořádku a přeji brzké uzdravení. Kdybys potřeboval nějak pomoci (třeba odtah motorky),
tak dej vědět. Můžu naložit do dodávky . Zatím ahoj.
mimo
Příspěvky: 270
Registrován: pát 17. lis 2017 20:51:19
Kraj: Liberecký
Obec: Nová Ves
Motorka: kouzelná
Rok výroby: 1997
Kontaktovat uživatele:

Re: XXXVII. sraz XJ Kladské pomezí 2024

Příspěvek od mimo »

Hlásím příjezd do srubu.
Vašku, stejně si myslím, že jsi to udělal naschvál abys na dalším srazu mohl být za hvězdu :lol: Přejeme ti s Leni brzké uzdravení. A dej o sobě vědět.
Pepi díky za super sraz, za skvělé místo, velmi příjemné ceny a tak :D za mě naprostá spokojenost. najeto 1018 km a už jen pár km a mám prvních 130tis.
Foto dodám později
Uživatelský avatar
rasoni
Příspěvky: 73
Registrován: stř 07. úno 2018 11:04:03
Kraj: Karlovarský
Obec: SOKOLOV
Motorka: XJ900S
Rok výroby: 1999

Re: XXXVII. sraz XJ Kladské pomezí 2024

Příspěvek od rasoni »

čau všem ,
tak jsem dorazil také domů , o jeden den jsem si to protáhnul , neděle bez deště , pondělí sluníčko .
díky za sraz , super projížďka , oběd , zázemí , no prostě super ;)

Vašku , tobě přeji brzké uzdravení , hlavně že jsi v ,,rámci možností ,, v pohodě
Odpovědět