Motorka nejde nad 6000 ot.

Kodl
Příspěvky: 534
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: Motorka nejde nad 6000 ot.

Příspěvek od Kodl »

než měnit cdi, tak bych se věnoval diagnostice. stačí omotat kolem kabelu ke svíčce kousek drátu a zapojit to do bateriovýho osciloskopu se záznamem. pak hned poznáš, proč to nejede. Na druhou stranu, takovouhle závadu jsem u žádné yamahy neregistroval, dycky to byly kabely/ indukčky, a nebo se nedostávalo benzínu. Třeba málo dává pumpa, sítko v nádrži a pod...
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2153
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Motorka nejde nad 6000 ot.

Příspěvek od Koudy01 »

Taky si myslím, že to jednotkou nebude.
A jelikož snad ještě nikdo jednotku neměnil, tak vůbec netuším, jak se liší a jestli vůbec. Důležitý asi je, aby si měl jednotku z modelu s TPS senzorem, aby sedělo zapojení.
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 793
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Motorka nejde nad 6000 ot.

Příspěvek od kozoroh1 »

Pořád bych to viděl na karburátory. Projet, nejde, vzít bohatost klidně o půl otáčky a znovu. A znovu a znovu. Lepší se, nebo horší.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Kodl
Příspěvky: 534
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: Motorka nejde nad 6000 ot.

Příspěvek od Kodl »

A nebo na prase, do filtrboxu strčit hadičku od čističe brzd nebo "rychlý start" a když to udělá, tak to nakrmit... A pak se poznáí, jestli se to na tu externí hořlavinu probere, nebo ne, to už bude celkem jasný. A motor, kterej by se uchlastával ve velkejch otáčkách jsem ještě neviděl, i ten motor z pibike, co jsem demontoval, se se zaseklým plovákovým ventilem pod plynem choval celkem slušně, jenom nejel na volnoběh a všude tekl benzín...
Odpovědět