XXXVII. sraz XJ Kladské pomezí 2024

Odpovědět
Pepadknl
Příspěvky: 12
Registrován: ned 05. úno 2023 15:57:03
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: Suzuki V-Storm
Rok výroby: 2000

XXXVII. sraz XJ Kladské pomezí 2024

Příspěvek od Pepadknl »

Ahoj, jelikož jsem se dobrovolně přihlásil počítači o organizaci dalšího srazu tak s předstihem oznámím termín a místo. Sraz by se měl konat v termínu 17. až 19.5.2024. A to v Božanově část obce Studená voda na Broumovsku.
https://mapy.cz/turisticka?source=traf& ... 74831&z=18
Majitel nám slíbil budovu kde je dostatek pokojů a není problém aby v pokoji pro čtyři bydleli pouze dva ( info pro Michala a Leonu :D ). Kdyby pokoje nestačili je u budovy dostatečný počet chatek. Jelikož objekt je využíván prioritně jako dětský tábor tak těch pokojů pro dva je hodně málo. Sociální zázemí je sdílené, samozřejmě pro každé pohlaví zvlášť. Cena je dohodnutá na 500 Kč/osoba na den s polopenzí, tzn 1000 Kč víkend včetně jídla. Paní je zatím jedno jestli si budeme objednávat předem nebo vytvoří jídelní lístek a dokonce navrhla jestli nemáme nějaké přání. Takže náměty na složení jídelního lístku jsou možné. Samozřejmě nemůže připravit čtyřicet různých jídel. Trasu vyjížďky mám v hrubých rysech vybranou, nicméně s Petrem musíme projet a vyřešit např. sobotní oběd. A to se začíná jevit jako problém, protože máme dvě možnosti. Buď se vrátíme na oběd do CZ a tím pádem budeme muset vynechat min jednu zastávku v PL, nebo budete muset mít u sebe trochu zlotůvek. Poslední téma. V objektu není hospoda ( nejbližší cca 5 km ). Pán má samozřejmě výčepní zařízení a upravený prostor pro pokec u piva. Káva taky nebude problém ale co se týká tvrdého tak to si určitě pomůžeme sami. A jestli má někdo nějaké speciální přání musí dát předem vědět.
Tak teď už pouze kdo se hlásí a s kým chce sdílet společný prostor a názory pro nadhozený témata.
Ještě info pro Milana a Vaška. Je tam velký bazén se čtyřmi plaveckými dráhami :D :mrgreen:

Pepa
Naposledy upravil(a) Pepadknl dne pát 06. říj 2023 14:35:58, celkem upraveno 1 x.
mimo
Příspěvky: 270
Registrován: pát 17. lis 2017 20:51:19
Kraj: Liberecký
Obec: Nová Ves
Motorka: kouzelná
Rok výroby: 1997
Kontaktovat uživatele:

Re: XXXVII sraz XJ Kladské pomezí 2024

Příspěvek od mimo »

mimo se hlasi
Uživatelský avatar
javim
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 14. kvě 2020 10:23:07
Kraj: Zlínský
Obec: Lešná
Motorka: Yamaha XJ 600S
Rok výroby: 1996

Re: XXXVII sraz XJ Kladské pomezí 2024

Příspěvek od javim »

Je si Mimo jistý termínem? ... Edit:jsem ocas, nějak jsem myslel, že Mimo organizuje... Asi jsem přepracovaný.

Tak jako tak, předpokládám, že Jávim + 3 ;)
Pokoj pro 4 je cajk.
Ten starej paprika co má takovou mladou ...

Já bych si s dovolením také vzal ...
Kodl
Příspěvky: 533
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: XXXVII sraz XJ Kladské pomezí 2024

Příspěvek od Kodl »

ok, tak to zní dobře. Jenom aby toho piva bylo dost a vybrat někoho nestrannýho, kdo bude dělat čárky, protože já na ot po osmým pivě zapomínám...
Proč zlotůvky? V polsce jsem zaplatil i párek v rohlíku na velké čantorii kartou, tam se dá kartou snad zaplatit všude. A mám zkušenost, že do 50km od hranic není problém zaplatit v Kč, když člověk skousne horší kurz pro neoficiální výměnu.
Uživatelský avatar
xy
Příspěvky: 293
Registrován: pát 17. lis 2017 16:09:48
Kraj: Středočeský
Obec: Ouběnice, Hojšín
Motorka: fzs 600, jawa 845,...,...
Rok výroby: 1998

Re: XXXVII sraz XJ Kladské pomezí 2024

Příspěvek od xy »

...když dožijeme tak rádi dorazíme, prosím dva pokoje pro dva, díky, Jarda, Vlaďka, Václav a Jana (Sedlčany, ne Neveklov :P )
...kam nevidím, tam neletím...
Radimathor
Příspěvky: 159
Registrován: ned 19. lis 2017 9:28:14
Kraj: Praha
Obec: Kunratice
Motorka: ZRX1200S
Rok výroby: 2002

Re: XXXVII sraz XJ Kladské pomezí 2024

Příspěvek od Radimathor »

Ahoj,
tak se hlásím Radimathor a batůžek předpokládám i Žralok s Miládkou takže čtyřlůžkáč,
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 791
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: XXXVII sraz XJ Kladské pomezí 2024

Příspěvek od kozoroh1 »

Mám se pokusit o nějaká trika? Byl by zájem? Ale neslibuju ☝️
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
xy
Příspěvky: 293
Registrován: pát 17. lis 2017 16:09:48
Kraj: Středočeský
Obec: Ouběnice, Hojšín
Motorka: fzs 600, jawa 845,...,...
Rok výroby: 1998

Re: XXXVII sraz XJ Kladské pomezí 2024

Příspěvek od xy »

...já triko klidně beru, jestli bude dost XXXXL, dresíků vhodných k pověšení na zeď mám z minulosti několik :roll:
...ještě si dovolím otázku na nějaké podrobnosti o ubytování, webové stránky ani foto asi nemají, nerozumím třeba tomu "hospoda není, ale uvaří", díky
...kam nevidím, tam neletím...
Uživatelský avatar
rasoni
Příspěvky: 73
Registrován: stř 07. úno 2018 11:04:03
Kraj: Karlovarský
Obec: SOKOLOV
Motorka: XJ900S
Rok výroby: 1999

Re: XXXVII sraz XJ Kladské pomezí 2024

Příspěvek od rasoni »

Čau , taky se hlásím ;)
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 1004
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: XXXVII sraz XJ Kladské pomezí 2024

Příspěvek od OTIS »

Jo ;)
Odpovědět