XXXVI sraz XJ Drahanská vrchovina 2023

Odpovědět
Kodl
Příspěvky: 534
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: XXXVI sraz XJ Drahanská vrchovina 2023

Příspěvek od Kodl »

zkusím zajistit nějakej projektor a plátno... Třeba se najde ještě někdo jinej, kdo se bude chtít pochlubit.
Uživatelský avatar
javim
Příspěvky: 617
Registrován: čtv 14. kvě 2020 10:23:07
Kraj: Zlínský
Obec: Lešná
Motorka: Yamaha XJ 600S
Rok výroby: 1996

Re: XXXVI sraz XJ Drahanská vrchovina 2023

Příspěvek od javim »

Kodl píše: pon 29. kvě 2023 18:20:49 26. Mimo 137kilo
Dyť je to necelý měsíc po svatbě a to už Mimo tolik přibral, žes ho musel vyškrtnout pro nadváhu? A nebo je to celkový součet, protože jede i s manželkou?
Ten starej paprika co má takovou mladou ...

Já bych si s dovolením také vzal ...
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2153
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: XXXVI sraz XJ Drahanská vrchovina 2023

Příspěvek od Koudy01 »

Já uvidím tak nějak operativně. Možná budeme mimo (jako pryč - převtělovat se nebudu). Možná ne. Tudíž se nehlásím. Ale třeba se na část ukážu (ukážeme).
Kodl
Příspěvky: 534
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: XXXVI sraz XJ Drahanská vrchovina 2023

Příspěvek od Kodl »

je to jinak, Mimo psal SZ, že se 22. vrací ze služební vlastně svatební cesty, a že to tak ze startu nedá, a mezitím se ozval původně 107kilo,dnes 137kilo, že dojede. Koudy, pro tebe se místo dycky najde, třeba 100m od Athény v garáži vedle XJ650, nebo o kilák dál u známýho, co má XJ750Maxim - toho lanařím, aby se aspoň přijel ukázat, tyhle motorky už prakticky všecky uhynuly.
Uživatelský avatar
Václav-mahomaho
Příspěvky: 492
Registrován: čtv 23. lis 2017 8:55:17
Kraj: Středočeský
Obec: Neveklov
Motorka: R1150R
Rok výroby: 2002

Re: XXXVI sraz XJ Drahanská vrchovina 2023

Příspěvek od Václav-mahomaho »

Kodl píše: pon 04. zář 2023 21:14:02 je to jinak, Mimo psal SZ, že se 22. vrací ze služební vlastně svatební cesty, a že to tak ze startu nedá, a mezitím se ozval původně 107kilo,dnes 137kilo, že dojede. Koudy, pro tebe se místo dycky najde, třeba 100m od Athény v garáži vedle XJ650, nebo o kilák dál u známýho, co má XJ750Maxim - toho lanařím, aby se aspoň přijel ukázat, tyhle motorky už prakticky všecky uhynuly.
Karle u vás jako v muzeu xj rarit. Hmm to by mohly být pro tyto stroje na srazu nasvícená podia, chronologicky seřazeno, cedulky s popisem a průřez historii. Ber to jako hozenou rukavici... áá udělej nějakou foto jak jste s Daketem tloukli ty podia. 8-)
Život je cesta, čím dál tím líp.
Uživatelský avatar
KaBl58
Příspěvky: 433
Registrován: ned 13. kvě 2018 19:41:33
Kraj: Plzeňský
Obec: Česká Kubice
Motorka: XJ600 S Diversion
Rok výroby: 1997

Re: XXXVI sraz XJ Drahanská vrchovina 2023

Příspěvek od KaBl58 »

Zdravim grupu a predbezne se tez hlasim, Zatim 50;50. Dam vedet.
bartus
Příspěvky: 407
Registrován: čtv 26. črc 2018 19:05:56
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Petřvald
Motorka: BMW R1150GSA,DL1000Vstrom
Rok výroby: 2000
Kontaktovat uživatele:

Re: XXXVI sraz XJ Drahanská vrchovina 2023

Příspěvek od bartus »

Přátelé já už jsem jako Mimo :D
Já myslel, že sraz je už tento víkend :lol:
Takže odvolávám a budu na celý sraz :lol:
Kodl
Příspěvky: 534
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: XXXVI sraz XJ Drahanská vrchovina 2023

Příspěvek od Kodl »

Nedělej v tom zmatky na poslední chvíli. Na to stačím sám :)
Uživatelský avatar
javim
Příspěvky: 617
Registrován: čtv 14. kvě 2020 10:23:07
Kraj: Zlínský
Obec: Lešná
Motorka: Yamaha XJ 600S
Rok výroby: 1996

Re: XXXVI sraz XJ Drahanská vrchovina 2023

Příspěvek od javim »

Dotaz ... zajistil jsi sluníčko, nebo máme přibalit nafukovací plováky? :)
https://www.idnes.cz/brno/zpravy/prudky ... pravy_mos1
Ten starej paprika co má takovou mladou ...

Já bych si s dovolením také vzal ...
Kodl
Příspěvky: 534
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: XXXVI sraz XJ Drahanská vrchovina 2023

Příspěvek od Kodl »

Příští víkend má být cca 20°C, vody jenom tak na osvěžení, nějaký 1-2mm za celej den. Tj škoda vytahovat nepromoky a na teplou vložku do bundy by to taky nemělo být. Navíc Suchý je skoro vrchol drahanské vrchoviny, penzion 668 m/n mořem, nejvyšší vrcholek Skalky 735m/n mořem je 4.8km daleko, doporučuju udělat si krátkou vycházku, je tam meteoradar, podle kterýho se dělá počasí :) (Skalky ku podivu vyšší než Skály) ...

of topic: V tom nejlepším jsem jel domů z práce. Nechápu, proč někteří jeli pomalu a nebo zastavovali, dyť to byla jenom voda.
Na tomhle místě na Komenského ul. je jezero dycky když trochu zaprší, pod silnicí je zatrubněnej potok, jsou tam blbě udělaný kanály a je to bezodtoká oblast. Stačilo by směrem k tomu parkovišti u paneláků odebrat metr hmoty, a voda by odtekla tudy, kudy tekla tisíce let před tím, přes bývalý rybník původním korytem potoka. To stejný mám za barákem, tam několik blbů utopilo auta - nevím proč dávají výrobci sání někam dolů do předního nárazníku, a ne pod kapotu, další level jsou řidiči, kteří netuší, kudy se k motoru v jejich autě dostává vzduch a že voda je v motoru nestlačitelná, tj kompletní destrukce motoru forever... U mě za barákem je taky zatrubněnej soutok tří potoků (ul. Bílkova), a zase, blbě vyspádovaný, bezodtoká oblast. Ale je to tak 40 let, to už si všichni předse zvykli. Opět by stačilo drobek přeměnit terén, a voda by svévolně odtekla do míst, kde je ten zatrubněnej potok, a dál už i ta trubka končí a je to nezatrubněnej potok... Největší debilitu předvedli sousedi u mýho záložního baráčku: otevřeli dveře do domu a sledovali, jak se jim z obýváku stává bazén, ale se špinavou vodou. Jsou to starý baráky ze šutru slepenýho hlínou, tj ke mně začala protíkat voda zdí, bylo to jak studánka, proud jako bys vylil kýbl... Navíc tomu pomohli tím, že loni vyměnili plot na nejnižším místě u domu z dřevěnýho laťkovýho za betonovej plnej, aby se tam voda víc držela. Naštěstí dole úplně netěsnil...
Odpovědět