Dovolená Slovensko

Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 793
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Dovolená Slovensko

Příspěvek od kozoroh1 »

Dobře že píšeš. Alespoň je s kým "pokecat". Dík, že si sem naházel ty tipy, šoupnu to do navigace a až pojedu kolem stavím se na ochutnávku. Jestli je to někde u silnic tak už jsem tam třeba i byl, ale to bych to musel vidět. Ty jo a to je docela dobrý nápad. Slovensko po hradech už jsem projel, po přehradách taky, po kopcích a horách, ale dát si okruh Slovenskem po haluškách a Kolibách? ;) To budu muset naplánovat. 29.6. jedu do LM stěhovat bratra. Tak kdyby nepršelo ??? hmm No vrtá mi to hlavou. Už vidím ten nadpis Okolo Slovenska za haluškami. :D

Mexicane nesmíš být tak outlocitnej. :D
Naposledy upravil(a) kozoroh1 dne úte 19. čer 2018 21:37:19, celkem upraveno 1 x.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
nevo7
Příspěvky: 228
Registrován: úte 21. lis 2017 10:53:24
Kraj: Trenčiansky
Obec: Nová Dubnica
Motorka: XJ600S S.T.
Rok výroby: 1995

Re: Dovolená Slovensko

Příspěvek od nevo7 »

eMna3: To by šlo. Len sa nesmejte, mám len XJ aj to staré :) . Minulý rok som to tam pojazdil na 4 dni na bratovej XT660, dosť rozbité cesty, ale sú tam pekné úseky najmä na JZ Jeseníkov.
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Dovolená Slovensko

Příspěvek od eMnatřetí »

Se prihlas, přijeď a budeš čumět. Na věku XJ nezáleží.

Edit : A co by šlo?
Naposledy upravil(a) eMnatřetí dne pát 22. čer 2018 12:21:00, celkem upraveno 1 x.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Dovolená Slovensko

Příspěvek od eMnatřetí »

kozoroh1 píše: úte 19. čer 2018 10:48:12 Dobře že píšeš. Alespoň je s kým "pokecat". Dík, že si sem naházel ty tipy, šoupnu to do navigace a až pojedu kolem stavím se na ochutnávku. Jestli je to někde u silnic tak už jsem tam třeba i byl, ale to bych to musel vidět. Ty jo a to je docela dobrý nápad. Slovensko po hradech už jsem projel, po přehradách taky, po kopcích a horách, ale dát si okruh Slovenskem po haluškách a Kolibách? ;) To budu muset naplánovat. 29.6. jedu do LM stěhovat bratra. Tak kdyby nepršelo ??? hmm No vrtá mi to hlavou. Už vidím ten nadpis Okolo Slovenska za haluškami. :D
Žeby podzimní 2019? Jo a nehlaste se všecy :D

Edit: Pojeď Kozorohu, v dešti pijeme kafe na benzince a někteří aj kouří....
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Kodl
Příspěvky: 534
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: Dovolená Slovensko

Příspěvek od Kodl »

tu kolibu u Vrůtek znám, ale u té Těrchové je to nějaká novinka? Je fakt, že já tam skoro 20 let nebyl...
Uživatelský avatar
xy
Příspěvky: 293
Registrován: pát 17. lis 2017 16:09:48
Kraj: Středočeský
Obec: Ouběnice, Hojšín
Motorka: fzs 600, jawa 845,...,...
Rok výroby: 1998

Re: Dovolená Slovensko

Příspěvek od xy »

mexican:...jasně, budem kolem tebe našlapovat po špičkách, abychom tě nezaplašili, to víš...
...navíc když se do tématu uvedeš takhle: chlapi, ako tu niekto hovori o haluskach z motorestu z Dechtarov ako najlepsich, tak mam pochyby ci sem nieco pisat :-) , Ale pre turistov vracajucich sa z Tatier niekam do CR a Bratislavy asi dobre...

...buď přijet chceš nebo ne, ber nebo nech být...
...kam nevidím, tam neletím...
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2153
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Dovolená Slovensko

Příspěvek od Koudy01 »

Je otazkou, jestli by nekteri z nas meli naslapovat po spickach, aby jiny nevyplasili nebo jini meli svuj nesouhlas vyjadrit vic politicky a opatrne, aby se nekterych z nas nedoktnul :-) Kazda mince ma dve strany :-)

A potom tu sou takovi jedinci, kteri znaji obe strany. O obou stranach vi, ze sou naprosto normalni a chape, jak co kdo myslel, ale nechape, jak se to mohlo jednoho dotknout nebo druhyho zastrasit :-) Muzu potvrdit, ze Mexican neni virtual. Existuje a parkrat sme se i srazili - u me v garazi :-)

Ted cekam, ze eM napise, ze to chce cist s klidem ;-) a bude mit dle me pravdu 8-) :lol:
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 847
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolená Slovensko

Příspěvek od Mexican »

mne je to borci jedno... ja si sem rad pridem precitat veci, vdaka tomuto (a najma staremu foru) som sa dozvedel o xj mnoho veci, za co som mnohym z vas vdacny. Ale vzdy si hovorim, ze preco sa snazit - ak oznacite jeden znaproflaklejsich motorestov, ktory je dobry tym ze vlastne nema moc konkurenciu a preto tam ludia chodia, tak prosim. Vyrastal som v tom regione, poznam tam kazdy m2. Rad si pridem po radu o CR, ale verte mi ze o tej casti Slovenska viem prve a posledne.

Tak ako som vam pisal, na zrazy nechodim - nebavi ma to a nebude ma to bavit. Nepotrebujem sa druzit za kazdu cenu.. ale nemyslim si ze by ste mali robit rozdiely, pretoze to proste dopadne tak ze novi ludia proste nebudu ak bude stare jadro take ake je. Proste si to zoberte ako pohlad z druhej strany :) byt virtualom vlastne nie je zle, pretoze na tej motorke jazdim stale fyzicky :-)
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Dovolená Slovensko

Příspěvek od eMnatřetí »

Chlapi, chce to číst s klidem
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Dovolená Slovensko

Příspěvek od eMnatřetí »

[quote=Mexican post_id=1133 time=1529443806 user_id=73

Tak ako som vam pisal, na zrazy nechodim - nebavi ma to a nebude ma to bavit. Nepotrebujem sa druzit za kazdu cenu.. ale nemyslim si ze by ste mali robit rozdiely, pretoze to proste dopadne tak ze novi ludia proste nebudu ak bude stare jadro take ake je. Proste si to zoberte ako pohlad z druhej strany :) byt virtualom vlastne nie je zle, pretoze na tej motorke jazdim stale fyzicky :-)
[/quote]

Promiň, zdáš se býti šťastným člověkem. Vystačíš si ve všem sám, družit se nepotřebuješ. Kdyby jsme byli všichni takoví, tak to tu můžeme zabalit.

Každá mince ma tři strany. Koudy zapomněl na hranu.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Odpovědět