Jinak kdyby se někdo chtěl přidat v sobotu na vyjížďku, vyjedeme v 8 hod. Později odpoledne nelze vyloučit bouřky z horka, tak ať dorazíme do kempu raději dřiv.
Minisraz Dolní Rakousko 19-21.6.2026
- OTIS
- Příspěvky: 1229
- Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
- Kraj: Jihomoravský
- Obec: Brno
- Motorka: XJ 600N
- Rok výroby: 2001
Re: Minisraz Dolní Rakousko 19-21.6.2026
Já asi kolem 16 hod. Jedu trasu kolem Donau, kde se třeba smočím pokud nebude silný proud
Jinak kdyby se někdo chtěl přidat v sobotu na vyjížďku, vyjedeme v 8 hod. Později odpoledne nelze vyloučit bouřky z horka, tak ať dorazíme do kempu raději dřiv.
Jinak kdyby se někdo chtěl přidat v sobotu na vyjížďku, vyjedeme v 8 hod. Později odpoledne nelze vyloučit bouřky z horka, tak ať dorazíme do kempu raději dřiv.
- OTIS
- Příspěvky: 1229
- Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
- Kraj: Jihomoravský
- Obec: Brno
- Motorka: XJ 600N
- Rok výroby: 2001
Re: Minisraz Dolní Rakousko 19-21.6.2026
Jak už sem psal, tato akce navazovala na vyjížďku z XJ srazu Třeboň. Naštěstí nenavazovala počasím, ale nebylo k tomu daleko. Naštěstí jsme stíhali bouřkovým mračnům v zádech úspěšně ujíždět (teda až na Radka, ale zase nemusel vynechat oběd
).
https://eu.zonerama.com/Yamaha-XJ/Album/15627495
Určitě to vidím ještě na pokračování, protože původní okruh měl kolem 400 km. Ale tady bude muset být základní tábor někde kolem Zwettl či Krems
Letos už asi ne, ale na září ještě plánuju v Rakousku něco ve stylu loňského Mariazell. Tentokrát bude základní tábor v Pension Schager , termín 11.-14.9. Kdyby se někdo chtěl přidat, termín i místo je už pevné.
Pokud klapne počasí, budu se těšit za 14 dní na Vltavské kaskádě...
https://eu.zonerama.com/Yamaha-XJ/Album/15627495
Určitě to vidím ještě na pokračování, protože původní okruh měl kolem 400 km. Ale tady bude muset být základní tábor někde kolem Zwettl či Krems
Letos už asi ne, ale na září ještě plánuju v Rakousku něco ve stylu loňského Mariazell. Tentokrát bude základní tábor v Pension Schager , termín 11.-14.9. Kdyby se někdo chtěl přidat, termín i místo je už pevné.
Pokud klapne počasí, budu se těšit za 14 dní na Vltavské kaskádě...