Zakarpatská Rus

Volná diskuze o všem.
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Zakarpatská Rus

Příspěvek od eMnatřetí »

bartus píše: stř 15. srp 2018 18:25:00 Takovy maho by ti mohl povypravet jak je to ze zastavovanim policajtu :lol: i o cernobylu ti poreferuje jak tam nelegalne s trinidadem vnikli.
Jestli mi ho ovšem nepřetáhneš na Mostař. O tom v hloubi duše tak trochu pochybuju. On Fortunu asik nerad. Jako já.
A kua, zase zatápím, budu smazán.Neeeeeeeeee....
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 767
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Zakarpatská Rus

Příspěvek od kozoroh1 »

eMnatřetí píše: pon 20. srp 2018 21:22:00
bartus píše: stř 15. srp 2018 18:25:00 Takovy maho by ti mohl povypravet jak je to ze zastavovanim policajtu :lol: i o cernobylu ti poreferuje jak tam nelegalne s trinidadem vnikli.
Jestli mi ho ovšem nepřetáhneš na Mostař. O tom v hloubi duše tak trochu pochybuju. On Fortunu asik nerad. Jako já.
A kua, zase zatápím, budu smazán.Neeeeeeeeee....
Maha vyzpovídám to je jasné, ale ne na Fortuna srazu. Pravda pár lidí tam dle obličejů poznávám, ale nejsem na Fortuně registrovaný. Takže mě ani přetáhnout nemůže, tedy ne že by to teoreticky nemohlo jít. Ale! A to s velkým A je datum srazu. 21.9. je totiž velmi velmi vysoké datum. 21.9. krom srazu XJ máme firemní mérendu u grilovaného selete a bezedných beček s pivem. A taky naše cesta po stopách Nikoly Šohaje může být v tomto datu. Jediným plánem je Záři, datum ještě nemáme. Takže se může stát, že se v té chvíli budeme vydávat na cestu, anebo naopak vracet.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Zakarpatská Rus

Příspěvek od eMnatřetí »

Ať to už dopadne jakkoli, věř, že ti rozumím. V našem věku už pociťujeme, že času už tak moc nezbývá (mluví o tom dostatečně tvůj epilog v profilu). O to více pak přibývá lákadel. Ať už se rozhodneš jakkoliv, určitě to bude správně. A o tom ten život asi je, ne?
A o tom, že by jsme se my dva někdy potkali na Fortuně společně s Mahem, o tom fakt nepochybuji.
U. T. O. P. I. E.
A kdybyses tak náhodou vracel, stavíš, se. Viď?
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
bartus
Příspěvky: 402
Registrován: čtv 26. črc 2018 19:05:56
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Petřvald
Motorka: BMW R1150GSA,DL1000Vstrom
Rok výroby: 2000
Kontaktovat uživatele:

Re: Zakarpatská Rus

Příspěvek od bartus »

eMnatřetí píše: pon 20. srp 2018 21:22:00
bartus píše: stř 15. srp 2018 18:25:00 Takovy maho by ti mohl povypravet jak je to ze zastavovanim policajtu :lol: i o cernobylu ti poreferuje jak tam nelegalne s trinidadem vnikli.
Jestli mi ho ovšem nepřetáhneš na Mostař. O tom v hloubi duše tak trochu pochybuju. On Fortunu asik nerad. Jako já.
A kua, zase zatápím, budu smazán.Neeeeeeeeee....
Můžeš být plně v klidu, nemám potřebu nikoho přetahovat, já dělám sraz s pro své dlouholeté kamarády ;) Vaška jsem zmínil jen proto, že znám jeho cestu na Krym. Mimochodem, když byl u mě na víkend cca 3 týdny zpět, ani mě nenapadlo ho přesvědčovat :D na to se známe už moc dlouho.

Ale zpět k tématu, pokud má někdo zájem získat informace o destinaci kam míří, zastavte se někdy na jarní/podzimní setkání cestovatelů na Slezské Hartě, pořádám to s R.Poledníkem každý rok cca konec 4. a začátek 10.měsíce. Letos na podzim to bude už 34. setkání. Je to nekomerční akce, kde se promítají cestopisy z celého světa a občas se objeví i nějaká moto "celebrita" jako Jarda Šíma nebo třeba Mimo :mrgreen: - mimochodem, Michale stále čekám na další promítání. Termín se vždy objeví na bighusky.cz, nebo mi napište, kdo budete mít zájem. Srdečně zvem.
PS. Maho i Mimo je několikanásobný účastník této akce, aby zase nevznikly nějaké dohady ;)
Uživatelský avatar
xy
Příspěvky: 273
Registrován: pát 17. lis 2017 16:09:48
Kraj: Středočeský
Obec: Ouběnice, Hojšín
Motorka: fzs 600
Rok výroby: 1998

Re: Zakarpatská Rus

Příspěvek od xy »

[/quote]



Ale zpět k tématu, pokud má někdo zájem získat informace o destinaci kam míří, zastavte se někdy na jarní/podzimní setkání cestovatelů na Slezské Hartě, pořádám to s R.Poledníkem každý rok cca konec 4. a začátek 10.měsíce. Letos na podzim to bude už 34. setkání. Je to nekomerční akce, kde se promítají cestopisy z celého světa a občas se objeví i nějaká moto "celebrita" jako Jarda Šíma nebo třeba Mimo :mrgreen: - mimochodem, Michale stále čekám na další promítání. Termín se vždy objeví na bighusky.cz, nebo mi napište, kdo budete mít zájem. Srdečně zvem.
PS. Maho i Mimo je několikanásobný účastník této akce, aby zase nevznikly nějaké dohady ;)
[/quote]


...svět je docela malej, o náhody v něm není nouze - a vlastně to naše motorkaření je jen takový malý píseček...
...a vzhledem k tomu jak je život krátkej a křehkej bych se na všechny vzájemné nenávisti vysral...

Omlouvám se za okénko filozofie, dneska jsem byl naposledy vyprovodit kamaráda, 31 let, před pár dny mi umřel pod rukama...
...kam nevidím, tam neletím...
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 767
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Zakarpatská Rus

Příspěvek od kozoroh1 »

A kdybyses tak náhodou vracel, stavíš, se. Viď?

Jasná věc. A doufám, že bude mrtě dobrých fotek na okuk. Teď už jen to počasí. :?:
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Zakarpatská Rus

Příspěvek od Koudy01 »

Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 767
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Zakarpatská Rus

Příspěvek od kozoroh1 »

Koudy díkes. Konečně čerstvé informace. A velice cenné. Třeba ty strážní budky. Viděl jsem je i v Bulharsku, ale nikdy jsem u nich nepřibržďoval. Ty jo, to jsem zvědavý jak budeme dělat chladnokrevné tvrďáky, když okolo nás bude kroužit osm policajtů. :lol:
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
Václav-mahomaho
Příspěvky: 456
Registrován: čtv 23. lis 2017 8:55:17
Kraj: Středočeský
Obec: Neveklov
Motorka: R1150R
Rok výroby: 2002

Re: Zakarpatská Rus

Příspěvek od Václav-mahomaho »

kozoroh1 píše: pát 31. srp 2018 23:39:54 Ty jo, to jsem zvědavý jak budeme dělat chladnokrevné tvrďáky, když okolo nás bude kroužit osm policajtů. :lol:
Tak ze vklidu pozadas policisty ze si zavolas na ambasadu. Pak na protikorupcni linku. Cislo je na celnici. Je to hra. Hnusna ale je. Vzdy budte v grupe. Nenechte se rozdelit. Tak si vse dosvedcite a ti policajti to vi. Nerikej ze si tam poprve. V obci dodrzuj rychlost a chovej se slusne. I na rezave stopce pred rezavymi kolejemi kde 30 let nejel vlak zastav, za rohem muze cihat DAI. Sance 1 ku 5ti. Urcite tam jed. ;)
Život je cesta, čím dál tím líp.
Odpovědět