Stránka 1 z 2
První kontakt se zemí
Napsal: pon 09. črc 2018 14:26:33
od Mazlik
Ahoj jelikož jsem nenašel žádné téma týkající se pádlých, tak jsem se rozhodl ho založit
Takhle jsem třeba dopadl já v chorvatsku
Re: První kontakt se zemí
Napsal: pon 09. črc 2018 14:33:09
od nevo7
A dôvody pádu?
Ináč motorka vyzerá skoro

ako nová.
Re: První kontakt se zemí
Napsal: pon 09. črc 2018 16:16:52
od eMnatřetí
Noo vidíš, máš to rozlousknutý.
Virtualove udělají vše pro to, aby na sraz nemuseli.
Ale jinak. Dobrý střelec.
Re: První kontakt se zemí
Napsal: pon 09. črc 2018 16:29:22
od Mazlik
Hele jel jsem si v klidu, nijak ostrá zatáčka a uprostřed mýho pruhu ležel klacek, délka bych tipnul asi 1 m pruměr tak 5-7cm no a chytil jsem ho v náklonu předním kolem, v protisměru náklaďák se dřevem a v pravo křoví a odpočívadlo

volba byla jasná zabrzdit se nedalo protože jsem si to dřevo došoupal sebou až skoro k místu seskoku

Motorka je v pohodě odnesla to kapota, příjde zavařit a opravit a na sraz klidně přijedu i bez kapoty

akorát na mě bude foukat
Na první fotce je ten klacek vidět

Re: První kontakt se zemí
Napsal: pon 09. črc 2018 17:08:59
od Koudy01
Najdi pet rozdilu
Svareni bez laku bylo za 2500. Ale mel sem to asi horsi - ulomeny 2 drzaky svetla. Ono, jak se to zahraje, tak spousta prasklin teprve vyleze...
Re: První kontakt se zemí
Napsal: pon 09. črc 2018 17:10:52
od eMnatřetí
Sorry, Mazliku. Spletl jsem si tě s Nevo. Můj patlafon mi poskytuje jen omezený výřez nahledu. Ale i tak platí: Kam nevidím, neletim. Na první přistání docela dobrý.
Dojeď do Karlovic. Těším se
Re: První kontakt se zemí
Napsal: úte 10. črc 2018 10:28:14
od Mazlik
To Koudy01: Moc pěkný skoro bráchové

zítra se chystám to odstrojit, hodit do krabice a odvézt na svaření, sehnal jsem kluka od nás který to dělá i s lakem tak uvidíme na kolik to výjde

, zatím z toho udělám naked a budu jezdit bez masky

ještě proběhne čištění po skoro 3k kilometrech, a budu rušit vyhřívání karburátorů, protože mi přes hadičky utíká olej a zbytečně mi to špiní motor. Jen to propojím abych měl klid.
To eMnatřetí: Neboj už jsem přihlášenej a určitě přijedu

Re: První kontakt se zemí
Napsal: úte 10. črc 2018 10:31:55
od Mexican
Mazlik: dolezite je ze si cely. Zaujimave je ako sa to odlomilo, paradoxne mas z toho takeho polovicneho nahaca, svieti to, blika to - takze na navrat domov uplna pohoda

Re: První kontakt se zemí
Napsal: úte 10. črc 2018 10:37:34
od Koudy01
Mazlik píše: úte 10. črc 2018 10:28:14
zatím z toho udělám naked a budu jezdit bez masky
U XJ je blby, ze svetlo drzi na kapote, takze budes muset nejak vyresit uchyceni svetla k leseni.
Re: První kontakt se zemí
Napsal: úte 10. črc 2018 14:21:26
od Mazlik
To je zvláštní protože mě drží světlo i bez kapot

Vypadá to že to někdo už vytunil, protože je tam normálně přišroubovaný k lešení na 4řech šroubech
