Stránka 1 z 2

První kontakt se zemí

Napsal: pon 09. črc 2018 14:26:33
od Mazlik
Ahoj jelikož jsem nenašel žádné téma týkající se pádlých, tak jsem se rozhodl ho založit ;)

Takhle jsem třeba dopadl já v chorvatsku :D
K1600_IMG_20180703_095948.JPG
K1600_IMG_20180703_100012.JPG
K1600_IMG_20180703_100023.JPG

Re: První kontakt se zemí

Napsal: pon 09. črc 2018 14:33:09
od nevo7
A dôvody pádu?
Ináč motorka vyzerá skoro ;) ako nová.

Re: První kontakt se zemí

Napsal: pon 09. črc 2018 16:16:52
od eMnatřetí
Noo vidíš, máš to rozlousknutý.
Virtualove udělají vše pro to, aby na sraz nemuseli.
Ale jinak. Dobrý střelec.

Re: První kontakt se zemí

Napsal: pon 09. črc 2018 16:29:22
od Mazlik
Hele jel jsem si v klidu, nijak ostrá zatáčka a uprostřed mýho pruhu ležel klacek, délka bych tipnul asi 1 m pruměr tak 5-7cm no a chytil jsem ho v náklonu předním kolem, v protisměru náklaďák se dřevem a v pravo křoví a odpočívadlo :D volba byla jasná zabrzdit se nedalo protože jsem si to dřevo došoupal sebou až skoro k místu seskoku :D
Motorka je v pohodě odnesla to kapota, příjde zavařit a opravit a na sraz klidně přijedu i bez kapoty :D akorát na mě bude foukat :lol:

Na první fotce je ten klacek vidět ;)

Re: První kontakt se zemí

Napsal: pon 09. črc 2018 17:08:59
od Koudy01
Najdi pet rozdilu :-)
bum1.jpg
svarovani2.jpg
Svareni bez laku bylo za 2500. Ale mel sem to asi horsi - ulomeny 2 drzaky svetla. Ono, jak se to zahraje, tak spousta prasklin teprve vyleze...

Re: První kontakt se zemí

Napsal: pon 09. črc 2018 17:10:52
od eMnatřetí
Sorry, Mazliku. Spletl jsem si tě s Nevo. Můj patlafon mi poskytuje jen omezený výřez nahledu. Ale i tak platí: Kam nevidím, neletim. Na první přistání docela dobrý.
Dojeď do Karlovic. Těším se

Re: První kontakt se zemí

Napsal: úte 10. črc 2018 10:28:14
od Mazlik
To Koudy01: Moc pěkný skoro bráchové :D zítra se chystám to odstrojit, hodit do krabice a odvézt na svaření, sehnal jsem kluka od nás který to dělá i s lakem tak uvidíme na kolik to výjde :), zatím z toho udělám naked a budu jezdit bez masky :D ještě proběhne čištění po skoro 3k kilometrech, a budu rušit vyhřívání karburátorů, protože mi přes hadičky utíká olej a zbytečně mi to špiní motor. Jen to propojím abych měl klid.

To eMnatřetí: Neboj už jsem přihlášenej a určitě přijedu :)

Re: První kontakt se zemí

Napsal: úte 10. črc 2018 10:31:55
od Mexican
Mazlik: dolezite je ze si cely. Zaujimave je ako sa to odlomilo, paradoxne mas z toho takeho polovicneho nahaca, svieti to, blika to - takze na navrat domov uplna pohoda :-)

Re: První kontakt se zemí

Napsal: úte 10. črc 2018 10:37:34
od Koudy01
Mazlik píše: úte 10. črc 2018 10:28:14 zatím z toho udělám naked a budu jezdit bez masky :D
U XJ je blby, ze svetlo drzi na kapote, takze budes muset nejak vyresit uchyceni svetla k leseni.

Re: První kontakt se zemí

Napsal: úte 10. črc 2018 14:21:26
od Mazlik
To je zvláštní protože mě drží světlo i bez kapot :D
Vypadá to že to někdo už vytunil, protože je tam normálně přišroubovaný k lešení na 4řech šroubech :D