Plexi MRA Vario Touring

Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Plexi MRA Vario Touring

Příspěvek od Koudy01 »

S kolizi zrcatek s vysokym plexi mam taky takovou jednu zkusenost. Dela to jen pri plnym rejdu, sem si rikal, to je uplne v pohode prece. Za jizdy to nevyuziju a pri manipulaci si dam pozor. Chvilu to fungovalo. Pak sem se tusim v Ceskym Krumlove vyskytl nedopatrenim na nejakym namesti nebo kde v nejake hekticke dopravni situaci. A tu sem vyresil rychlym brzklym otocenim riditek do plnyho rejdu. Plexi se v pulce zlomilo, padlo mi do klina a ja ho nekde za mestem vyhodil za jizdy do skarpy, kdyz jsem zbesile dohanel ostatni, kteri se hekticke situace neucastnili a stihli mi poodjet. :lol:
Kodl
Příspěvky: 520
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Plexi Puig

Příspěvek od Kodl »

Neleží doma někomu ty nerezový blbinky k uchycení plexi? viz obrázek
Obrázek
Tak dlouho jsem úchytky přemisťoval z místa na místo, až jsem je někde zasel a zatím nevyklíčily...
Zdenda
Příspěvky: 134
Registrován: stř 22. lis 2017 17:02:32
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 1999

Re: Plexi Puig

Příspěvek od Zdenda »

Kodl píše: úte 01. zář 2020 12:16:30 Neleží doma někomu ty nerezový blbinky k uchycení plexi? viz obrázek
Chces si je pujcit a vyrobit kopii? Doma se mne vali, ale zbavovat se toho nechcu. 8-)
Kodl
Příspěvky: 520
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: Plexi MRA Vario Touring

Příspěvek od Kodl »

pokud se někdo nepřihlásí, že mu třeba plexi prasklo, a držáčky má, tak bych to takhle vyřešil. zatím dík za nabídku.
Michal
Příspěvky: 409
Registrován: čtv 23. lis 2017 13:39:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Radenín
Motorka: Honda ATAS
Rok výroby: 2020

Re: Plexi MRA Vario Touring

Příspěvek od Michal »

Ahoj, nemám je ale pokud by jsi se rozhodl o výrobu mám přístup k nerezu, stačí napsat.
Kodl
Příspěvky: 520
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: Plexi MRA Vario Touring

Příspěvek od Kodl »

Já i k laseru, jenom to namalovat v cadu, což mi moc nejde, ale takhle jednoduchej tvar by nemusel být problém.
Kodl
Příspěvky: 520
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: Plexi MRA Vario Touring

Příspěvek od Kodl »

Dík Zdendovi za zpracování dokumentace, předal jsem to do výroby, tak uvidím, jak to dopadne, jestli přijedu na sraz s plexi nebo bez ;)
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 767
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Plexi MRA Vario Touring

Příspěvek od kozoroh1 »

Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
DuroM65
Příspěvky: 324
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: Plexi MRA Vario Touring

Příspěvek od DuroM65 »

Koudy01 píše: pát 22. čer 2018 17:56:15 S kolizi zrcatek s vysokym plexi mam taky takovou jednu zkusenost. Dela to jen pri plnym rejdu, sem si rikal, to je uplne v pohode prece. Za jizdy to nevyuziju a pri manipulaci si dam pozor. Chvilu to fungovalo. Pak sem se tusim v Ceskym Krumlove vyskytl nedopatrenim na nejakym namesti nebo kde v nejake hekticke dopravni situaci. A tu sem vyresil rychlym brzklym otocenim riditek do plnyho rejdu. Plexi se v pulce zlomilo, padlo mi do klina a ja ho nekde za mestem vyhodil za jizdy do skarpy, kdyz jsem zbesile dohanel ostatni, kteri se hekticke situace neucastnili a stihli mi poodjet. :lol:
Pokial ide o to ze plexi prekaza... tak na Baculke mi prekaza tak, ze ked tocim na mieste plny nemozem bud pustat korektne spojku, alebo zasa brzdim ako sprosty... nezmestia sa mi prsty medzi plexi a korman.... ale ak daco tak to stihnem vzdy obkecat tym, ze aj tak neviem jazdit, takze sa to v konecnom dosledku strati....

DuroM
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
Radian
Příspěvky: 4
Registrován: ned 15. lis 2020 19:48:09
Kraj: Praha
Obec: Praha
Motorka: XJ 900 Diversion
Rok výroby: 1998

Re: Plexi MRA Vario Touring

Příspěvek od Radian »

Zdravím,
jakou máte nakonec zkušenost s tímto plexi http://www.wemoto.cz/bikes/yamaha/xj_90 ... ng___tall/?
Uvažuji o výměně standardního štítu na svém XJ 900, ale nikde jsem moc zkušeností majitelů s různými plexi nenašel.
Je toto plexi podle Vás lepší než původní?
Díky za odpověď.
Odpovědět