Který ročník Diversionky byl nejlepší?
Napsal: ned 14. zář 2025 20:15:19
Ahoj,
minulý týden jsem nedostal přednost a moje Diversionka skončila hodně rozbitá. Mě se naštěstí nic vážného nestalo. Byl jsem s ní hodně spokojený a rozmýšlím, co dál. Zničené jsou komplet přední plasty, světlo, celá kaplička, zdeformovaný je přední rám co drží plasty, možná i některé části recirkulace výukových plynů, trubky přední vidlice budou asi taky nakopnuté, poškrábaný je i bok. Popravdě moc nemám čas na to, abych to opravoval, tak přemýšlím, že bych jí prodal, nebo si jí nechal na díly a koupil další na ježdění.
Takže bych vás opět rád požádal o radu a otázka tedy zní: "Který rok výroby preferovat při hledání?". Zatím jsem zjistil, že ročník 1995 měl trochu jiné přední pružiny v tlumičích, jiný ovladač sytiče a jiný potah sedla než následující ročníky. Netuším ale jestli to bylo lepší nebo horší. Víte ještě o nějakých jiných rozdílech?
minulý týden jsem nedostal přednost a moje Diversionka skončila hodně rozbitá. Mě se naštěstí nic vážného nestalo. Byl jsem s ní hodně spokojený a rozmýšlím, co dál. Zničené jsou komplet přední plasty, světlo, celá kaplička, zdeformovaný je přední rám co drží plasty, možná i některé části recirkulace výukových plynů, trubky přední vidlice budou asi taky nakopnuté, poškrábaný je i bok. Popravdě moc nemám čas na to, abych to opravoval, tak přemýšlím, že bych jí prodal, nebo si jí nechal na díly a koupil další na ježdění.
Takže bych vás opět rád požádal o radu a otázka tedy zní: "Který rok výroby preferovat při hledání?". Zatím jsem zjistil, že ročník 1995 měl trochu jiné přední pružiny v tlumičích, jiný ovladač sytiče a jiný potah sedla než následující ročníky. Netuším ale jestli to bylo lepší nebo horší. Víte ještě o nějakých jiných rozdílech?