650 T

Odpovědět
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 783
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: 650 T

Příspěvek od kozoroh1 »

Tak sraz odjet ne bez ztráty kytičky. ;) Místo startování chrastění jako když nezaskočil u 120 pastorek do věnce. Může to být volnoběžkou? Měli jste s ní někdo problém? Jak se projevoval?

Ale ☝️☝️☝️ během cesty ze srazu se mi to turbo zničehonic samo chytlo. A najednou jela jako fakt velká holka. Dvakrát se mi to pak ještě povedlo. Jednou jsem kolem Pepi a spol profičel ve 190, že si mysleli že jsem se zbláznil. :D :D Milanovi do kecafonu jsem řval co se děje, že asi letím. :lol: Takže ona se fakt rozjezdí. Teda nerozjezdí, ale ... nabídla mi možnost čím to může být. Protože po této letecké anabázi mi při 3/4 nádrži jakoby docházel benzín. Jen tak z plezíru jsem za jízdy přepnul na rezervu a ono se to srovnalo. No a po pár kilometrech mi fakt začal docházet. Tedy Švícarka se tak začala chovat. Ukazatel pořád ukazoval půl nádrže. Na pumpu jsem doskákal, doslovně. Dotankoval 9l a zjistil že jen těch je najednou použitelných. Přitom při zkouškách jsem jel až na dno nádrže.

Kohout je zrepasovaný protože tekl, nádrž jsem měl dole a nebyl v ní žádný bordel. Přesto se tam něco stalo a asi u toho bude jádro pudla. To neva, všechno se poladí a opraví. Jen kvůli nemožnosti jet na státovce vic než 190, konzervy se pořád pletou. Jsem měl fakt rohlík mezi tvářemi. :mrgreen:

Je to boží stroj. Doufám tedy, že toho boha při dalším testování neuvidím osobně.

A ještě jedna věc mi přijde divná, kterou jsem před tím nezažil, neb to byla její první pořádná jízda po narozeninách. Když dojedu s ohřátým motorem a pak chci startovat tak musím dlouho točit a plný plyn k tomu. Ale když jsem několikrát nestihl přepnout na rezervu, nebo mi benzín došel. Tak po nalití chytí na drc i teplá. :?:

Vašku, příště to bude jinej fičák :lol: :lol:
Obrázek WhatsApp, 2023-05-10 v 19.01.04.jpg
Obrázek WhatsApp, 2023-05-10 v 19.02.16.jpg
Obrázek WhatsApp, 2023-05-10 v 18.05.27.jpg
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2138
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: 650 T

Příspěvek od Koudy01 »

Tak ti necerpa cerpadlo a jede to jen na samospad. A kdyz je hladina niz, tak jen na to, co si sama tocenim nacuca (dlouhy starty). Ne?
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 783
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: 650 T

Příspěvek od kozoroh1 »

Myslím, že čerpá, ale něco se podělalo v tom kohoutu. Na rezervo jsem vyjel nádrž do sucha. Teď do půlky. Vůbec nechápu proč mi na rezervu dojde benzín a je tam půl nádrže.

Když blekotá, že dochází benzín a chcípne sama. Přepneš na rezervu a startuješ, tak bych čekal, že budeš chvíli točit. Ale chytne na drc. Přesně opačně. Když jedeš a jen tak zastavíš třeba na tankování. Pak musíš dlouho točit.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2138
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: 650 T

Příspěvek od Koudy01 »

Tak jeste to muze byt naopak uchlastany.
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 783
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: 650 T

Příspěvek od kozoroh1 »

Vypadá to tak. Startér z Belgie už je na cestě a opravná sada na volnoběžku taky.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Odpovědět