Boční nosiče na kufry

Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Boční nosiče na kufry

Příspěvek od Koudy01 »

bartus píše: pát 07. led 2022 12:15:59 typická česká povaha, než dát zarobit české firmě, koupím to od číňanů na alegro nebo ebay :oops:
Si neměl čas prý.
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Boční nosiče na kufry

Příspěvek od Mexican »

bartus píše: pát 07. led 2022 12:15:59 typická česká povaha, než dát zarobit české firmě, koupím to od číňanů na alegro nebo ebay :oops:
cesi nemaju zaujem. uz 3 tyzdne na jar poptavam:
betonovu dlazbu (vyrobu) a jej pokladku
odvetranie strechy turbinou a svetlovod

potreboval som vymenit sprchovu bateriu (sam to nedam, nedokazem to spravne namontovat cez rozsirenie) - 4 remeselnikom z okolia som volal, nikto nema cas ani chut si zarobit cca liter za 10 minut prace a 10 minut cesty.

poptavky vyssie bez odpovedi, resp take tie reci ze mozno na konci leta.

takze aby som sa doprosoval, radsej ten ebay :-)
Uživatelský avatar
javim
Příspěvky: 601
Registrován: čtv 14. kvě 2020 10:23:07
Kraj: Zlínský
Obec: Lešná
Motorka: Yamaha XJ 600S
Rok výroby: 1996

Re: Boční nosiče na kufry

Příspěvek od javim »

bartus píše: pát 07. led 2022 12:15:59 typická česká povaha, než dát zarobit české firmě, koupím to od číňanů na alegro nebo ebay :oops:
A jak dlouho tě uháním a ještě jsi mi to ani nenacenil ... ty typická česká povaho.
Ten starej paprika co má takovou mladou ...

Já bych si s dovolením také vzal ...
Uživatelský avatar
javim
Příspěvky: 601
Registrován: čtv 14. kvě 2020 10:23:07
Kraj: Zlínský
Obec: Lešná
Motorka: Yamaha XJ 600S
Rok výroby: 1996

Re: Boční nosiče na kufry

Příspěvek od javim »

Mexican píše: pát 07. led 2022 14:09:04 takze aby som sa doprosoval, radsej ten ebay :-)
Přesně tak ...
Ten starej paprika co má takovou mladou ...

Já bych si s dovolením také vzal ...
bartus
Příspěvky: 402
Registrován: čtv 26. črc 2018 19:05:56
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Petřvald
Motorka: BMW R1150GSA,DL1000Vstrom
Rok výroby: 2000
Kontaktovat uživatele:

Re: Boční nosiče na kufry

Příspěvek od bartus »

No o casu to uplne neni, my spise resili nahradu toho givi top nosice, ono cenu si snadno kazdy spocita, jelikoz horni xj mam na webu a ceny bocnich se daji odvodit z ostatni nabidky. Jak jsem rekl pockej nespechej do jara casu dost vyrobim ti to. Na cene se domluvime, ja rad prepalene svestky a frgale treba z tovacova :mrgreen:

Edit, zena rikala ze je to i o casu, co zacla mala chodit do skoly musim se s ni ucit :roll:
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 767
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Boční nosiče na kufry

Příspěvek od kozoroh1 »

bartus píše: pát 07. led 2022 12:15:59 typická česká povaha, než dát zarobit české firmě, koupím to od číňanů na alegro nebo ebay :oops:
Bárte, no hliníkáče na XJ snad ne? Třeba někdo jo. Já bych to tam nedal. Na Ebay prodávají i češi. A taky české věci. Včetně originálů z celého světa. To není Aliexpres.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Boční nosiče na kufry

Příspěvek od Koudy01 »

Mexican> Ten trabl s tou baterkou nechápu. Jaký jako rozšíření? Sundáš starou a na stávající šroubení namontuješ novou ne? Nebo máš nějakou jako jinou?

Taky nevydržím čekat. Lidi furt slibují, nikomu se nechce. Tak to dneska prostě je. Zeptám se jednou, potom podruhý a pak se zařídím jinak. Furt se doprošovat, to ne. Jak se mám ptát potřetí, je to pro mě signál, že dotyčný nemá tak úplně zájem.
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Boční nosiče na kufry

Příspěvek od Mexican »

Koudy: je tam rozsirenie vo farbe mosaze a u tejto novej by to trcalo a bolo to vidiet. takze to rozsirenie musim dat prec a prave nazpat na tych 150mm presne to nedam. ja s tou vodou proste neviem :-)
DuroM65
Příspěvky: 324
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: Boční nosiče na kufry

Příspěvek od DuroM65 »

javim píše: stř 05. led 2022 21:53:47 Ach jooo
Sprzedający nie wysyła do Twojego kraju. Zmień adres lub wybierz inną metodę dostawy.

CO nariekas... jeden s desiatich Ta posle do prdele... ale inaksie zvysnych devet... napr. teraz co kupujem na opravu veci na tu XJ6tku tak pohoda....

Staci zavolat, on na druhy den doplni moznost poslania do Ceska a ty objednas, platis a do 3 dni to mas doma...

Len ako vravim stale, pozor pozor aby si kupoval to co potrebujes a teda nie to co chces vidiet ze predava, ale realne si poriadne pozri co predava a popripade zavolaj a az potom kup. Hlavne u starsich pouzitych veci, ak kupis to co on predava a ty cely nateseny si myslis ze je to co tam vidis... tak na konci ak je to nieco ine, ale stale to co on predaval to nevratis.

Osobna zkusenost....
Volali sme spolu => Ano
Precital si si popis => Ano
Videl si co tam bolo nafotene => Ano
Dohodli sme sa na kupe => Ano
Poslal som Ti to => Ano
Prislo Ti to => Ano
Prevzal si to => Ano

Tak to, ze to nie je korman na Yamahu XJ900S GT, ale na Yamahu XJ900S uz je tvoj problem, nie moj. => Ano, dakujem za vysvetlenie

DuroM


P.S.: Ta moznost jak zpomina Bartus tu je, da sa to poslat aj na benzinku hned za hranicami, do balikomatov tiez, alebo ak tak sa opytat a vie Ti to niekto doviezt... napr. aj ja, alebo syn ma kamarata poliaka co studuje v Olomouci a dochadza... Hlavne pozri ci to nema aj druhy predajca a ten to trebars posle do Ceska, alebo aj v poslani sa ceny lisia napr. 60Zl az 100Zl co je napr. 13 az 22 Evri
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
DuroM65
Příspěvky: 324
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: Boční nosiče na kufry

Příspěvek od DuroM65 »

Napr. toto je za cca 3800Kc... aj s kuframi a to som dal uz 100Zl cenu za dopravu...

Trocha to umyjes a nahodis a hotovo...

https://allegro.pl/oferta/zestaw-kufrow ... 1741517002

DuroM
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
Odpovědět