Sraz 2021 DKnL test Covid?

Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 767
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Sraz 2021 DKnL test Covid?

Příspěvek od kozoroh1 »

Čau lidi :D ,
tak se nám to pomalu blíží. Byli jsme se na hranicích zeptat Poláků co musíme mít, aby nás pustili projet Pomezky (nejvýše položený hraniční přechod ČR) - Kralovec. Antigen test ne starší 48 hodin. Takže nejpozději čtvrteční. Tak kdyby jste to třeba v práci měli vezměte pak potvrzení.

Doufám, že do tý doby žádný test nebude třeba, ale kdyby. Jestli někdo test mít nemůže pojedeme vnitrozemím. Nic se neděje.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 978
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Sraz 2021 DKnL test Covid?

Příspěvek od OTIS »

Antigen test udělají na pojišťovnu (u nás platí 72 hod.), ale potvrzení je jen SMS. Protokol přes hranice je za 200 Kč, ale dodají ho do 24 hod. (mnozí těžko stihnou vytisknout). Popisuju podmínky, které jsou na testovacím místě Brno-výstaviště.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Sraz 2021 DKnL test Covid?

Příspěvek od Koudy01 »

Ono to je všude jinak. Nás v práci testují antigenem (zítra mě to čeká poprvé), které se strká až do mozku. Stejně jak PCR. Je to o dost nepříjemnější jak ty flusací nebo vytírací z kraje nosu, ale zas má vyšší spolehlivost a přesnost. A dají nám k tomu to potvrzení. Ale testují nás v úterý. Což je stejně fuk, protože na sraz nejedu - teda jedu, ale na jinej. Lokalita podobná. Možná se potkáme někde na sobotní vyjížďce.
Uživatelský avatar
KaBl58
Příspěvky: 424
Registrován: ned 13. kvě 2018 19:41:33
Kraj: Plzeňský
Obec: Česká Kubice
Motorka: XJ600 S Diversion
Rok výroby: 1997

Re: Sraz 2021 DKnL test Covid?

Příspěvek od KaBl58 »

No já budu mít že středy, chodím středy a neděle abych mohl do práce. Papír dostávám a nic neplatím. Pouze se musím zaregistrovat on line, a tam mě to pustí jen každý třetí den. Zkusím něco vymyslet. Už se těším 😊
Jurapee
Příspěvky: 425
Registrován: ned 17. pro 2017 17:54:07
Kraj: Středočeský
Obec: Kublov
Motorka: XJ600
Rok výroby: 1998

Re: Sraz 2021 DKnL test Covid?

Příspěvek od Jurapee »

Ahoj,
cože test, co toje??? :lol: :lol: :lol:
To já neznám. A tedy nejspíš mít nebudu :cry: :cry: :cry:
No nechal bych na vnitrozemí, pokud bude něco vyžadováno, to je lepší, než někde se stresovat a řešit, že nemám ten správný cár papíru.

A pokud už nebude nic požadováné, tak nás nic netrápí a tradá, kudy to jde.
Co na to vedoucí zájezdu?
Jura
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 767
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Sraz 2021 DKnL test Covid?

Příspěvek od kozoroh1 »

Nás chodí testovat každý čtvrtek ze záchranky. Na antigen šťourací je nárok každé tři dny. Platí to pojišťovny. A potvrzení je na vyžádání zdarma. Ale jak píšu, nehrotit. Bude bude nebude nebude. Počítá se se vším. Takže balte kufry. :lol:
Naposledy upravil(a) kozoroh1 dne pon 26. dub 2021 21:56:24, celkem upraveno 1 x.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 2021 DKnL test Covid?

Příspěvek od Mexican »

OTIS píše: pon 26. dub 2021 19:47:30 Antigen test udělají na pojišťovnu (u nás platí 72 hod.), ale potvrzení je jen SMS. Protokol přes hranice je za 200 Kč, ale dodají ho do 24 hod. (mnozí těžko stihnou vytisknout). Popisuju podmínky, které jsou na testovacím místě Brno-výstaviště.
objednaj sa do Sv. Anny. vydavaju papierove potvrdenia a urobia aj CZ/EN mutaciu
Uživatelský avatar
xy
Příspěvky: 273
Registrován: pát 17. lis 2017 16:09:48
Kraj: Středočeský
Obec: Ouběnice, Hojšín
Motorka: fzs 600
Rok výroby: 1998

Re: Sraz 2021 DKnL test Covid?

Příspěvek od xy »

...testujeme se v práci, potvrzení můžeme vzít sebou, ale přesto bych raději místo možné covidbuzerace vynechal, aspoň na motorce chci mít od toho pokoj...
...kam nevidím, tam neletím...
Michal
Příspěvky: 409
Registrován: čtv 23. lis 2017 13:39:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Radenín
Motorka: Honda ATAS
Rok výroby: 2020

Re: Sraz 2021 DKnL test Covid?

Příspěvek od Michal »

Naprostý souhlas s Jurou a Jardou pokud to jde a že jde, zůstal by jsem ve vnitrozemí. I když ho seženu, stejně jak se znám bych ten cár papíru zapomněl na chatce. :D
Uživatelský avatar
mirra99
Příspěvky: 176
Registrován: ned 19. lis 2017 21:37:07
Kraj: Jihomoravský
Obec: Břeclav
Motorka: Xj900
Rok výroby: 1995

Re: Sraz 2021 DKnL test Covid?

Příspěvek od mirra99 »

Tak jsem byl dneska na rutinim testu a když bych chtěl výsledky tak mi pošle fotku na email. Takže jestli by to stačilo v mobilu? Ale problém je že chodím v úterý a když bych šel až ve čtvrtek tak naruším koloběh sedmi pracovních dní a dvakrát týdně na to fakt nejdu. Za mě Česká strana hranice..
Odpovědět