Jízda v koloně

Volná diskuze o všem.
Uživatelský avatar
javim
Příspěvky: 602
Registrován: čtv 14. kvě 2020 10:23:07
Kraj: Zlínský
Obec: Lešná
Motorka: Yamaha XJ 600S
Rok výroby: 1996

Re: Jízda v koloně

Příspěvek od javim »

DuroM65 píše: pon 13. kvě 2019 9:41:08 Pokial sa pamatam, zatial som sa stratil VZDY a casto aj viac ako raz.....
Vidíš ... jsem náhodou zakopl o toto a fakt že jo ... zase jsi se ztratil ty a nakazil jsi tím dokonce i Michala a bloudil jsi i s organizátorem :)
Ten starej paprika co má takovou mladou ...

Já bych si s dovolením také vzal ...
Michal
Příspěvky: 409
Registrován: čtv 23. lis 2017 13:39:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Radenín
Motorka: Honda ATAS
Rok výroby: 2020

Re: Jízda v koloně

Příspěvek od Michal »

Ďuro se ale neztratil, neztratil jsem se ani já. Kolona se rozjela a chudák seděl ještě na wecku. Čekal jsem na něj a jeli společně na další poi. Takže opět a po milionté, poslední viděl,že stojím a čekám ale nezastavil. Nezastavil nikdo.... Už se nad tím ani nepozastavuji, prostě kolorit xj srazu. A když už jsme u toho: před Radkem díra jak prase a toho před ním to vůbec nevzrušuje a jede se dál. Prostě jízdu v koloně menšina z vás nezvládá...
Uživatelský avatar
javim
Příspěvky: 602
Registrován: čtv 14. kvě 2020 10:23:07
Kraj: Zlínský
Obec: Lešná
Motorka: Yamaha XJ 600S
Rok výroby: 1996

Re: Jízda v koloně

Příspěvek od javim »

Je to marný, je to marný, je to... marný...
Ale jinak jako historka s WC dobré, to zase ano... To měl Ďuro peška :)
Ten starej paprika co má takovou mladou ...

Já bych si s dovolením také vzal ...
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 769
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Jízda v koloně

Příspěvek od kozoroh1 »

Michal píše: stř 21. zář 2022 18:45:17 A když už jsme u toho: před Radkem díra jak prase a toho před ním to vůbec nevzrušuje a jede se dál. Prostě jízdu v koloně menšina z vás nezvládá...
Jednou jsem byl před ním i já. Na dohled přede mnou i za mnou, abych mohl na první křižovatce počkat. Má v zatáčkách velké obavy, ale do vsi to vždy docvakl. Místy jsem já sám z našeho hada zabíral tak 300 - 400 metrů. :lol:
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
xy
Příspěvky: 275
Registrován: pát 17. lis 2017 16:09:48
Kraj: Středočeský
Obec: Ouběnice, Hojšín
Motorka: fzs 600
Rok výroby: 1998

Re: Jízda v koloně

Příspěvek od xy »

javim:...ono to bylo trochu jinak, já šel na WC docela v předstihu, Duro už tam stepoval, čekali jsme frontu za jakýmsi těžko pohyblivým dědou. Vycházel jsem z hospody a už se startovalo, tak jsem poslal Vlaďku za Michalem, ať na něj aspoň on se znalostí trasy počká. Pak jsem se snažil skupinu brzdit, bohužel předemnou jel kdosi bez zpětných zrcátek, za mnou jedoucímu Fedorovi po chvíli došla trpělivost, kopl do vrtule a zmizel v černém bouřkovém mraku. (Přiznám se že tou dobou jsem přemítal nad pátečními slovy o případné úpravě trasy, v kontrastu s cestou z oběda neomylně do bouřky, ale to je mimo téma). Po nějakém kilometru jsem zahlédl chvost skupiny právě obsazující autobusovou čekárnu, na dalším příhodném místě jsme pro nepromoky zastavili i my, aby pro nás organizovaná vyjížd´ka skončila na následujícím téčku dilematem vlevo-vpravo, a po dalším kilometru kruháčem s pěti výjezdy... Takže jsme zapojili vlastní navigaci, zamítli stíhačku do dalšího bodu a vydali se k větrnému mlýnu...

...snad bych si jen dovolil poprosit organizátora dalšího srazu o sdílení trasy na Mapy.cz, klidně až na místě, papírový itinerář nemůže být dostatečně podrobný pro nezabloudění. Omlouvám se za román. :oops:
...kam nevidím, tam neletím...
Uživatelský avatar
Václav-mahomaho
Příspěvky: 456
Registrován: čtv 23. lis 2017 8:55:17
Kraj: Středočeský
Obec: Neveklov
Motorka: R1150R
Rok výroby: 2002

Re: Jízda v koloně

Příspěvek od Václav-mahomaho »

Dříve se bralo docela vážně že se v pátek večer nebo v sobotu ráno připomněly pravidla jízdy v koloně. Tak to zavedeme znovu.

A Radek to je extrem v jízdě pomalosti. Tomu bych dal trasu vyjížďky a aby jel na konci. Organizátor ho upozorní na případné špeky na trase do aktuálního bodů zájmu a když nebude stíhat tak nás tam dojede. Vím že se neurazí, neni to o egu. Je to o domluvě. Stačí aby si nastavil do navigace místo kam pojedeme. Nestresujeme pak ani Radka ani ostatní.
Život je cesta, čím dál tím líp.
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 769
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Jízda v koloně

Příspěvek od kozoroh1 »

Václav-mahomaho píše: ned 02. říj 2022 10:45:45 Dříve se bralo docela vážně že se v pátek večer nebo v sobotu ráno připomněly pravidla jízdy v koloně. Tak to zavedeme znovu.

A Radek to je extrem v jízdě pomalosti. Tomu bych dal trasu vyjížďky a aby jel na konci. Organizátor ho upozorní na případné špeky na trase do aktuálního bodů zájmu a když nebude stíhat tak nás tam dojede. Vím že se neurazí, neni to o egu. Je to o domluvě. Stačí aby si nastavil do navigace místo kam pojedeme. Nestresujeme pak ani Radka ani ostatní.
Po výměně stroje poměrně dost zrychlil. Když mu dopřejeme prostor, aby jezdil hned za pivotem, tak si myslím že nebude problém.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 769
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Jízda v koloně

Příspěvek od kozoroh1 »

kozoroh1 píše: ned 02. říj 2022 22:03:43
Václav-mahomaho píše: ned 02. říj 2022 10:45:45 Dříve se bralo docela vážně že se v pátek večer nebo v sobotu ráno připomněly pravidla jízdy v koloně. Tak to zavedeme znovu.

A Radek to je extrem v jízdě pomalosti. Tomu bych dal trasu vyjížďky a aby jel na konci. Organizátor ho upozorní na případné špeky na trase do aktuálního bodů zájmu a když nebude stíhat tak nás tam dojede. Vím že se neurazí, neni to o egu. Je to o domluvě. Stačí aby si nastavil do navigace místo kam pojedeme. Nestresujeme pak ani Radka ani ostatní.
Po výměně stroje poměrně dost zrychlil. Když mu dopřejeme prostor, aby jezdil hned za pivotem, tak si myslím, že nebude problém.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Kodl
Příspěvky: 520
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: Jízda v koloně

Příspěvek od Kodl »

tohle nechápu. proč cituješ sám sebe? A nebo to má být aby si to každej přečetl dva krát, a tím si to zapamatoval jak básničku? Na tomhle fungují oficiální sdělovací prostředky, 100x ti zopakují lež a ty jí nakonec uvěříš.
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 769
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Jízda v koloně

Příspěvek od kozoroh1 »

Jéé to se omlouvám za spam. To asi je mou neznalostí čtení webu na mobilu. Ale jak to smažu ??
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Odpovědět