XXIX. Sraz XJ podzim Domažlicko

Odpovědět
Uživatelský avatar
xy
Příspěvky: 273
Registrován: pát 17. lis 2017 16:09:48
Kraj: Středočeský
Obec: Ouběnice, Hojšín
Motorka: fzs 600
Rok výroby: 1998

Re: XXIX. Sraz XJ podzim Domažlicko

Příspěvek od xy »

...taky s Vlaďkou moc děkujeme za fajn zážitky, Kamil to měl zmáknuté včetně počasí, program perfektní, hospoda přívětivá i pro hospodského nepovaleče :P , k tomu ještě dnešní dopolední bonus s Kozinou a doprovod a nasměrování k domovu - prostě péče jako v bavlnce..
...těšíme se na další setkání s fajn partou, Jarda a Vlaďka...
...kam nevidím, tam neletím...
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: XXIX. Sraz XJ podzim Domažlicko

Příspěvek od eMnatřetí »

V Kadani zatím nejlepší postel. Dobrou
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
rasoni
Příspěvky: 69
Registrován: stř 07. úno 2018 11:04:03
Kraj: Karlovarský
Obec: SOKOLOV
Motorka: XJ900S
Rok výroby: 1999

Re: XXIX. Sraz XJ podzim Domažlicko

Příspěvek od rasoni »

Zdarec všem ,
dojel jsem taky v pohodě , díky za pěkný víkend a za perfektně naplánovanou víkendovou akci .
Radek
daket
Příspěvky: 63
Registrován: pát 24. lis 2017 20:39:25
Kraj: Jihomoravský
Obec: Blučina
Motorka: XJ 600 51j
Rok výroby: 1988

Re: XXIX. Sraz XJ podzim Domažlicko

Příspěvek od daket »

Super akce, organizace bez chyby - velká pochvala. Veterán XJ šlapal jak hodinky až domů, takže dojezd bez problémů. Daket
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: XXIX. Sraz XJ podzim Domažlicko

Příspěvek od eMnatřetí »

Ahoi všecy. Jsem doma. Dvoudenní sraz se natáhl na dní šest. Nakrouženo 1780 km po okreskách kolem hranic dokola.
Děkuji všem za parádní společnost, Kamilovi za pozvání a bezchybnou organizaci a Radkovi za parťáctví na cestě.
Těším se na další.
Naposledy upravil(a) eMnatřetí dne ned 29. zář 2019 0:36:55, celkem upraveno 1 x.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
nevo7
Příspěvky: 227
Registrován: úte 21. lis 2017 10:53:24
Kraj: Trenčiansky
Obec: Nová Dubnica
Motorka: XJ600S S.T.
Rok výroby: 1995

Re: XXIX. Sraz XJ podzim Domažlicko

Příspěvek od nevo7 »

Som doma. K zrazu, fajn, že to bolo tak ďaleko a povozil som nové cesty. Jedlo dobré, porcie dosť veľké.
K sobotnému výjazdu. Mali sme si odpustiť tú dračiu jaskyňu, to bolo pre 5-10 ročné deti /Nemci majú asi iní zmysel pre zábavu, keďže tam boli len dôchodcovia :) /. A takisto za pipkinu baču stál ten výlet na Čerchov /rozbitá cigánska osada/. Namiesto toho mala byť lanovka na Arber /13€ dospelý - raz za život by som to obetoval, výška do 1500 mnm/. Proste celá tá oblasť za hranicami pod Železnou Rudou paráda, cesty, tisíce motoriek /to som nikde v SR nezažil aby bol taky nápor motorkárov na dvoch kopcoch/. Kto bude mať čas, zájdite si tam. Kabl, nezabudni si to tam ísť niekedy obzrieť! 8-)

A čo musím vyzdvihnúť, tak cestu Mníchov - Bečou nad Teplou v Slavkovskom lese. To je to čo som hľadal na tomto výlete. Cestu, ktorú si prejdeš tam, na konci sa otočíš a ešte 2x ju zjazdíš, lebo je parádna. Zimomriavky z jazdy. Kombinácia pekných zátačiek, skaly na jednej strane, potok na druhej a k tomu popreplietané železnicou - to ma nikdy neomrzí.
Uživatelský avatar
Radek
Příspěvky: 176
Registrován: úte 24. dub 2018 18:15:44
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Ostrava
Motorka: BMW K75RT, BMW R1100GS
Rok výroby: 1991

Re: XXIX. Sraz XJ podzim Domažlicko

Příspěvek od Radek »

nevo7 píše: čtv 19. zář 2019 20:42:26 Niečo pre chlapov tam nie je? Lietadielka a vláčiky?, ale no tak. :shock:

Jarin2: Nič pre mňa, ale môžme podporiť miestny turistický ruch.

Otis: Asi to bude o náhode potom. Pojazdiť Český les a Slavkovský les /snáď to budú trošku kopce/ a potom o náhode. Na mape to vyzerá všetko ako poľné cesty :) , a strašne husto /časť Plzeň-Klatovy-Aš-Karlovy Vary/, takže všetko sa nepojazdí. To u nás okolo Trenčína tak husto cesty nie sú.

Hele,
jak to dopadlo s něčím pre chlapov?
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 767
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: XXIX. Sraz XJ podzim Domažlicko

Příspěvek od kozoroh1 »

Nevo,

hledej v tom hlubší význam. Tam nešlo o to, že se díváme na nějakého pohádkového draka pro děti. Když pominu hodnotu historické události města a jejich báje. Šlo o technickou raritu. Něco takového vyrobit se nevidí každý den. Hydraulika s elektronikou, promakané. Čerchov není cikánská osada, ale opuštěná vojenská posádka. Za socíku uzavřená oblast. Rozhledna na hranici Česka.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: XXIX. Sraz XJ podzim Domažlicko

Příspěvek od eMnatřetí »

Tu to bude eště hustý. Značkuju😁😁😁
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
nevo7
Příspěvky: 227
Registrován: úte 21. lis 2017 10:53:24
Kraj: Trenčiansky
Obec: Nová Dubnica
Motorka: XJ600S S.T.
Rok výroby: 1995

Re: XXIX. Sraz XJ podzim Domažlicko

Příspěvek od nevo7 »

Kozoroh: V pohode, len to beriem zo svojho pohľadu, čo sa dá pokukať v danej lokalite. Ten Čerchov /cigánska osada bolo s nadsázkou, ale pravda/. Proste to nechali schátrať a už to návštevnikovi moc o tej vojenskej histórii nepovie. Na začiatok by stačilo vysekať tie stromy okolo, aby vyniklo to oplotenie a človek si to lepšie vedel predstaviť. Ťahajú to tam s cieľom horského turistu /asi bude nadšený cyklista, čo to tam vyšľape/ a časom tie budovy zrovnajú /lebo to niekomu nebude vyhovovať/. Pre mňa lokalita, čo by som neodporúčal navštíviť /a to je aj dôležité/. Napr. okolie toho Arberu by som si na moto a trebars aj lyžiarsky dal 5x, na Čerchov už nikdy nepôjdem /ide asi o ten prístup národností, v SR tiež pobieda, ale lokality a kopce v Poľsku práskajú návštevnosťou turistov/.

Ale na inú tému, pri zástavkach na cikpauzu a napitie sa som vždy sa prešiel lesom a asi za 20 minút /počas dvoch dní/ som našiel 4 hríby /suchohríb a nejaké smrekáčiky/, takže rastú. :idea:
Odpovědět