Pokec koutek

Volná diskuze o všem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
felika
Příspěvky: 116
Registrován: ned 12. lis 2017 16:54:13
Kraj: Banskobystrický
Obec: Dudince
Motorka: XJ 900 S
Rok výroby: 2002

Re: Pokec koutek

Příspěvek od felika »

Áno, šupátka sú pôvodné
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Pokec koutek

Příspěvek od OTIS »

Uživatelský avatar
xy
Příspěvky: 293
Registrován: pát 17. lis 2017 16:09:48
Kraj: Středočeský
Obec: Ouběnice, Hojšín
Motorka: fzs 600, jawa 845,...,...
Rok výroby: 1998

Re: Pokec koutek

Příspěvek od xy »

...já jsem pro, s tou pokutou, on když ti někdo strká mobil přes rameno aby si vyfotil čerstvou mrtvolu, tak bys ho i přidal do řady... :evil:
...kam nevidím, tam neletím...
Jurapee
Příspěvky: 442
Registrován: ned 17. pro 2017 17:54:07
Kraj: Středočeský
Obec: Kublov
Motorka: XJ600
Rok výroby: 1998

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Jurapee »

Ahoj,
tak jsem si udělal radost o prodlouženém víkendu a projel se na GrossGlockner cca týden po tom, co to pro motorky otevřeli, projel pár italských pass, jedno jsme museli objet a pak zajeli na Mangart (i přes zákaz vjezdu), Triglav, jezero Bled do Slovinska. Naplánovali supr cesty mimo hlavní tahy, minimum provozu, cca na 50 km jsme vždy potkali čtyři cyklisty, dvě auta a jednoho lyžaře :D .
Kdyby chtěl někdo inspiraci, tak tady je mapa: https://mapy.cz/s/3sQbr

Jura
Přílohy
20190525_160904.jpg
20190525_101830.jpg
20190525_101104.jpg
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2153
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Juro, hustý. Jako vypadá to dobře, když je na fotce motorka a všude kolem sníh. Na broušení sliderů to ale asi moc není.
Spaní ste měli domluvený předem nebo ste řešili po cestě?
Jurapee
Příspěvky: 442
Registrován: ned 17. pro 2017 17:54:07
Kraj: Středočeský
Obec: Kublov
Motorka: XJ600
Rok výroby: 1998

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Jurapee »

Koudy01 píše: úte 28. kvě 2019 10:52:21 Juro, hustý. Jako vypadá to dobře, když je na fotce motorka a všude kolem sníh. Na broušení sliderů to ale asi moc není.
Spaní ste měli domluvený předem nebo ste řešili po cestě?
Silnice byly z příjezdový cesty od Zell am See suchý , takže výjezd byl na řezání akorát. Sjezd na druhou stranu byl občas adrenalin, kdy na těch dvouprodých najednou se objevily potoky přes silnici, a oba tunely byly taky pod ledem :-), zde se jelo krokem.
Italský pasa taky OK, sníh jen kolem silnic, jen občas horší afalt, až šotolina. Ale všude to šlo jet, dost často i za hranicí povolených limitů :lol: :lol:
Ubytko jsme měli cca týden dopředu, v Rakousku bych se nebál, že by se nesehnalo na místě v tento čas mimo hlavní sezonu. Ve Slovinsku něco sehnat na poslední chvíli oříšek po trase, když jsme vybrali centrální město Bovec,to by byl ještě větší oříšek, jak to bylo přeplněné, ale zase byl kemp v provozu, takže i toto by šlo vyřešit.
Jinak počasí přálo, pátek slunečno, v sobotu celej den i na GG slunenčno, po obědě jen jede normální deštík, pak podmrakem. A na večer deštíček, který přešel pak v mega průtrž, tak jsem ve zbytku Slovinské celnice přečkali to nejhorší. A pak v potocích dojeli do Bovce. Další den opět slunečno a další den návrat do vlasti , kdy bylo polajasno.

A když jsem museli něco objet, tak se nám podařilo najít megasupr náhradní trasy, kde otevřené dlouhé zatáčky, občas nějaký předjezdec s autem ukázal, co si můžem dovolit a toho jsme se drželi :lol: :lol: :lol: Možná lepší než původně zvolená trasa. Některé části budu chtít určitě v budoucnu zase zopakovat.
Jura
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2153
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Tip na nedělní odpoledne: Motorámus Žatčany
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Pokec koutek

Příspěvek od OTIS »

DuroM65
Příspěvky: 327
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: Pokec koutek

Příspěvek od DuroM65 »

Michal píše: čtv 23. kvě 2019 18:37:49 Já 6-6,5 ale nejezdil jsem zrovna kadle,kadle (zdravím pana Kodla :lol: ) a když už ťukám, tak se tenhle týden objevila na bazaru další "baculka", kdyby chtěl někdo konkurovat Ďurovi.
No ja som tento vikend dal 360km za 18.76l... cize na Baculke, aj ked sam a bez kufrov, cesty 2. a 3. triedy ale zato kopce a vracacky jedna basen...

Cize za mna 5,2 na 100km

DuroM....

P.S.> Idem pozriet tu Baculku... uz ju mam... len tiez nema original kufre na bokoch...
Naposledy upravil(a) DuroM65 dne pát 07. čer 2019 11:53:36, celkem upraveno 1 x.
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
DuroM65
Příspěvky: 327
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: Pokec koutek

Příspěvek od DuroM65 »

felika píše: pát 24. kvě 2019 9:54:11 Kúpil som celé opravné sady a všetko som vymenil. Sú tam trysky, ihly, vodítka ihiel, plavákové ventily, o-krúžky, prakticky všetky črevá karburátorov. Vyšlo to vyše 300 €, ale stojí to za to.
Mám "ponovom" najazdené len čosi cez 4 tisíc, už si zvykám, ale sprvu som nechcel pri tankovaní tomu veriť 8-)
Všetko si zapisujem, takže mám o tom prehľad.
Ja som len cistil (ale poctivo kazda tryska a vzdusnik von, vystriekat cisticom, pretiahnut medenymi drotikmi a vsetky otvory v karburatore detto) pred tymi cca 3ma sezonami a stacilo to... dve trysky upchate, dva vzdusniky detto a jedno supatko aj s hlavnou tryskou vysypane... a po servise jazdim okolo 5l sam a 6l vo dvojici s kuframi po dialnici.

DuroM
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
Odpovědět