Pokec koutek

Volná diskuze o všem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

No, abys mohl vstát z mrtvých, nejdříve musíš umřít. A na mrtvou firmu nelze čerpat dotace. Typická hlava XXII.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
xy
Příspěvky: 293
Registrován: pát 17. lis 2017 16:09:48
Kraj: Středočeský
Obec: Ouběnice, Hojšín
Motorka: fzs 600, jawa 845,...,...
Rok výroby: 1998

Re: Pokec koutek

Příspěvek od xy »

...tak agent Charouz, nebo kdo to tu Jawu vlastní(il) má milionů taky dost, bohužel je to nadšenec do finančních toků opačným směrem - spíš než do výroby k pračce na peníze...
...kam nevidím, tam neletím...
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2153
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Sem si musel natocit video, abych zjistil, ze nefaka cidlo stojanu...
https://youtu.be/yMXqUukhpus
Kodl
Příspěvky: 534
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Kodl »

Pokud sis u toho nerozbil hubu, tak je to pořád dobrej výsledek. Já to čidlo od stojanu testuju co flek, ani moc nechci 8-)
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2153
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Ono to jeste tak zakerne zadrncelo, jako kdyby se sklopil. Hubu sem si nerozbil, ale nejak to pri otaceni zakoplo. Rekl sem si, ze je to ludra tezka s malym rejdem a dal to neresil. Ale doma na PC sem to zanalyzoval podle videa. Jako v MotoGP. A objevil pricinu :-)

Tim testovanim cidel stojanku se bavime s kamosem na benzince pri pozorovani ostatnich. To je takova klasika.
Uživatelský avatar
xy
Příspěvky: 293
Registrován: pát 17. lis 2017 16:09:48
Kraj: Středočeský
Obec: Ouběnice, Hojšín
Motorka: fzs 600, jawa 845,...,...
Rok výroby: 1998

Re: Pokec koutek

Příspěvek od xy »

...mně zas čidlo stojanu po pár dnech stání zůstane viset, to je pak radosti, parta na mě někde čeká a já musím shodit helmu a rukavice, zalézt pod motorku a prostříknout wédéčkem...už asi třetí rok si říkám že ho vyměním, jenže ono se to nakonec rozhýbe :roll:
...Koudy, to´s měl kliku, úplně mi při tom odjezdu zatrnulo, předloni jsme jednoho co zapomněl na stojánek předávali havranům, jeho dceru do vrtulníku...
...kam nevidím, tam neletím...
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 793
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Pokec koutek

Příspěvek od kozoroh1 »

Chlapi, zamiloval jsem se do dvou najednou a teď nevím co s tím. :D :D
Triumph Tiger 1050, 2008 černá leštěnka, ale má najeto 70t. nebo Suzuki DL-VStrom 650, 2011 (nový model) nájezd 55t.
Chci to na dlouhé trasy především po asfaltu. I když nevím kolik toho asfaltu na Ukrajině bude. :roll: No a teď Babo raď. :mrgreen:
Jde spíš o to, že u toho Triumpha mám trochu obavy o spolehlivost. Měsíc googlím jak debil a stále nemám rozhodnuto.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2153
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Ja bych mel rozhodnuto hned a obavy bych nemel. Triumph se mne hodne libi a V-Strom, jeste k tomu ten novejsi holcici, vubec. A motorku, ktera se mne nelibi, bych si nekoupil. Ale tobe se asi libi obe, kdyz ses do obou zamiloval. Pak bych se rozhodl podle toho, jak se mne na tom sedi a jede...Obavy o spolehlivosti? To sou pozustatky z dob minulych, kdy byly mezi znackama jeste nejaky vetsi rozdily. Dnes bych na tomhle vyber takove novejsi masiny vubec nezakladal.

Hod sem odkazy, jestli je to nabizeny na internetu.
Michal
Příspěvky: 415
Registrován: čtv 23. lis 2017 13:39:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Radenín
Motorka: Honda ATAS
Rok výroby: 2020

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Michal »

Zrovna na tohodle Tigra jsem moc chvály neslyšel, nespolehlivá elektronika, malýmu Stromku aby na "dlouhých" jak píšeš nechyběl výkon, zejména ve dvou. Jinak ho chválej. Díly a servisní síť taky asi spíš Suzuki než Triumf... Na Stromku jsem se svezl a docela jo, teda ještě starý typ. Mohl by mít vyšší světlou výšku ale hravý, ovladatelný. Na Tigeru jsem nejel.
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 793
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Pokec koutek

Příspěvek od kozoroh1 »

Koudy:
https://motorky.bazos.cz/inzerat/956827 ... 50-ABS.php (hlášky inzerát vypršel si nevšímej)
https://www.tipmoto.com/motorky/suzuki/ ... m-abs.html

Michale, právě na elektroniku jsem četl spoustu špatných recenzí. A pak jsou to dardy za opravy. Většinou co psali desetitisícové. Pravda Tiger a vůbec ten jeho se mi teda tůůze líbí. Posez je na něm lepší. Výkonově je úplně někde jinde. Ovladatelnost u obou velice velice dobrá. U Tigra jde teda spojka tíž než u mého XJ a u Stromu ani necítíš, že něco mačkáš.
Kdyby nebyl internet tak jdu jasná věc do Tigra. Ale díky spolehlivosti vyhraje asi Stromek. Zkoušel jsem i spoustu jiných, ale je to na mě moc obrovské.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Odpovědět