Pokec koutek

Volná diskuze o všem.
Odpovědět
DuroM65
Příspěvky: 327
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: Pokec koutek

Příspěvek od DuroM65 »

Poriadok v garazi... NO JA TAM PORIADOK MAM... viem kde su a vzdy sa snazim aby rano resp. ked odchadzam... boli vsetky dolezite veci kluce, gola, srubovaky, vrtacky atd... A DOKONCA MAM AJ NA STENE TEN BAZMEK A TAM MAM NAVESANY ZVYSOK..

Problem ale je, ze tam okrem JAWY, XJcky a Cavalcade t.j. troch motoriek (stvrtu som ako kukucka svoje dieta, umiestnil ku kolegovcom do garaze...)... mam spustu veci z ery elektrotechnika, servisaka a vyrobcu PC, vyrobcu Wifi anten, spravcu a budovatela wifi siete po meste, opravara a vyrobcu nabytkov... A TO JE TO CO STADE BUDEM MUSIET VYHADZAT, aby som sa tam mohol pohnut.

Ale vyhod to ked k tomu mas citovy vztah, ved tolko co som si uzil s kadejakymi PC a routerami po nociac... na to len tak nezabudnes...

DuroM

P.S.> Prichod do garaze a 20min vytahujem motorky von pod pristresok pre kontajneri... potom robota... poprac... a zasa 20min skladaj lego aby sa tam motorky zasa pomestili... toto ma uz nebavi.
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

Uznávám, že mi po tom houby, ale proč toho tolik na sebe nakládáš?
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Michal
Příspěvky: 415
Registrován: čtv 23. lis 2017 13:39:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Radenín
Motorka: Honda ATAS
Rok výroby: 2020

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Michal »

Kuk na foto, druhý škrábanec za výpustným šroubem nestál zvenčí za povšimnutí ale zevnitř !
Přílohy
IMG_20181102_114853.jpg
IMG_20181102_114835.jpg
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

Copak, Michale? Varan ti spadl ze stojánku?
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Michal
Příspěvky: 415
Registrován: čtv 23. lis 2017 13:39:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Radenín
Motorka: Honda ATAS
Rok výroby: 2020

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Michal »

Ne, ne, to je kvůli tobě :D jak jsme na srazu najížděli k té poslední atrakci (taky zavřeno), něco dívčího, už si nepamatuji, tak jsem tam předním kolem najel na schovaný kámen. Ten se vyvalil a kopanec zespoda do motorky. Někdo jel za mnou, viděl že mám problém. Vyřešil jsem to levou nohou za ucho a plynem. Až při čekání na záchranu u pumpy (nedobíjela svině) jsem si všiml kap, kap pod moto. Stékalo to po hadičkách přefuku až po demontáži ejhle vana. Už je zavařeno ale stator se nedaří sehnat :roll:
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2159
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Tak nechat previnout a bude to asi lepsi, nez dalsi jetej.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2159
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Michal
Příspěvky: 415
Registrován: čtv 23. lis 2017 13:39:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Radenín
Motorka: Honda ATAS
Rok výroby: 2020

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Michal »

Vím o něm ale je málo zkušeností, co funguje je ten od Electrex. Objevil se jeden na Wemotu, už není :D valí k Míšovi. Tyhle jsou odzkoušený a zatím žádná reklamace. Měl jsem teď repliku a dala dvě sezony :( . Tohle je u Varana trochu problémek, ročníky 99 až 02 maj slabší altík a no problema, roky 03-06 jak natrefíš, někomu fachčí a já dávám třetí. Poslední roky 07 a vejš už taky bez problému.

Tady se po hadrové revoluci objevilo pár firem co se tím zabývalo, většinou odtrhlé navijárny od fabrik ale kvůli spoustě reklamací se na to vy.... Problém byl v Šelaku, po zahřátí mezizávitové zkraty. Mluvil jsem s panem Marešem (převíjení-alternátory.cz) a taky se k tomuhle typu Varadera nevyjádřil moc pochvalně. Nemá moc reklamací ale Varanů se pár vrátilo. Ten mi ač jsem od elektra řekl zajímavost: jó na dvěpade skůtra se to převíjí ale na Varadero už to žádná prdel není. Divný :o
No uvidíme, že sebou vzal regulátor je k nasrání, to taky není levná součástka.
bartus
Příspěvky: 407
Registrován: čtv 26. črc 2018 19:05:56
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Petřvald
Motorka: BMW R1150GSA,DL1000Vstrom
Rok výroby: 2000
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od bartus »

Ono to byla nemoc i u Afriky, takze asi spatny projekt Hondy.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2159
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

No, ona ma Honda vseobecne tak trosku problem s elektrikou. Regulatory, to je uz ohrana pisnicka, cerpadlo u stare Afry taky, statory jim odchazi na vic modelech nez jen Varadero a Afrika a treba v litrove CBF nechali baterku ze sestky, tudiz, kdyz to prezenu, kazde start je uspech...Kazda znacka ma svoji specialitu :-)
Odpovědět