Stránka 5 z 24
Re: 15 000km vyzva 2020
Napsal: ned 29. bře 2020 15:26:33
od OTIS
No svody otřené jen aby se neřeklo

, ale co ty imbusy u přírub a zasrané žebra..?

Že si to ty, dám ti ještě jeden pokus

Re: 15 000km vyzva 2020
Napsal: ned 29. bře 2020 19:16:06
od Koudy01
Jurapee píše: ned 29. bře 2020 11:51:59
Ahoj Koudy, z čeho tak soudíš, poslal jsem ji v dost nízkým rozlišení. Bud máš dobrý oči, nebo nevím

Já na fotce nic nevidím. Nevylučuji to, po obědě se na ní podívám.
Jura
Vidím, jak je zubatá

Ten kostičkované dezén se takhle sjíždí. Na jedné straně ty kostičky mizí rychleji než na druhé. A pak je ta guma zubatá. Ale není to nic, co by tě mělo děsit. Mají to tak všichni s BT45.
Re: 15 000km vyzva 2020
Napsal: ned 29. bře 2020 19:25:46
od Mexican
podobne zubatu mam zadnu Pilotku. PS: ma 22000km :-p
Re: 15 000km vyzva 2020
Napsal: ned 29. bře 2020 21:52:57
od kozoroh1
Re: 15 000km vyzva 2020
Napsal: ned 05. dub 2020 20:37:09
od kozoroh1
Tak jakpak se vám to tento víkend nahánělo 15 tis. ??

My jeli s Pepou omrknout Dlouhé Stráně, že vyjedeme až nahoru. Chtěl jsem to porovnat s Čierným Váhom. No zastavila nás zledovatělá silnice cca 500m za dolní nádrží. A jelikož Metzeler tak jsem to neriskoval.
Za to, na Červenohorském sedle bylo bouráků a těch zalehávaček. No a tak jsme se nechali vybláznit a zařádili si tam, jak kdyby nám bylo dvacet.

Si to tam i týpci fotili, jak Strom drhne stupačkama.
Re: 15 000km vyzva 2020
Napsal: ned 05. dub 2020 20:42:10
od Koudy01
Supr výlet
To já si dal 3 x 60m čtverečních válečkem a 1x Hornbach, 1x OBI a 1x Mountfield (vše autem samozřejmě). Takže za tento krásný víkend 0 motobodů.
Re: 15 000km vyzva 2020
Napsal: ned 05. dub 2020 22:03:59
od Mexican
nula, nada, nic :-/
vikend straveny na plazi
Re: 15 000km vyzva 2020
Napsal: úte 07. dub 2020 0:34:28
od Kodl
A takhle vypadá skutečnej malej zápecník:
a ani mu nevadilo, že ta pec ještě není natopená.
Já teda byl na maltě, ale ne na pláži.
Re: 15 000km vyzva 2020
Napsal: úte 07. dub 2020 21:31:10
od mimo
Já ještě nevyjel ani z obyváku. makali jsme na pozemku s bagrem

Re: 15 000km vyzva 2020
Napsal: úte 07. dub 2020 23:19:47
od kozoroh1
Když já tohle počasí prostě miluju.

Sluníčko, 10-15 stupňů. Dříve jsem jezdil celou zimu, ale to s takto těžkou motorkou není ono. A taky zimy už nejsou co bývaly. Většinou chčije. V létě je horko, že se člověk potí jako prase. A na podzim většinou chčije a chčije.

Takže jaro je ten nejlepší čas. Neprošvihnout hoši.