Pokec koutek

Volná diskuze o všem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2159
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

eMnatřetí píše: pát 02. lis 2018 19:29:29 Koudy, co se dostal nad litr, vyzrává.
I ten nadlitr zraje. Taky mam puvodni stav, rok 2004, kompletni historii v papirech i v hlave a navic jeste originalni cestovni balicek a neposkrabany vyfuky.

https://www.motorkari.cz/motobazar/moto ... 67096.html
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

Máš ji fakt hezkou. Otisovu oku asi lahodit nebude. Proto vítej v Hospodě u Papuče.
To víš že jo. S podlitrem budu vždy hrát druhé housle. Ale je od nuly.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
xy
Příspěvky: 295
Registrován: pát 17. lis 2017 16:09:48
Kraj: Středočeský
Obec: Ouběnice, Hojšín
Motorka: fzs 600, jawa 845,...,...
Rok výroby: 1998

Re: Pokec koutek

Příspěvek od xy »

Zimování? Většinou když padne teplota pod -10 tak si vzpomenu na baterku a odnesu ji někam k radiátoru...
Na jaře jsem tentokrát stejně musel nabíjet, nějak ta baterie nestojí za nic, a to je nová od loňského jara. Na původní bylo barvou napsáno 2002, a až do její smrti ve 2017 jsem na ni nabíječku nepoužil.
A vlastně si motorka už letos jednu "zimu" prožila, po stání od července do října taky pomohl až startovací zdroj... Jinak Vervu netankuju, dokonce ani plnou nádrž Naturalu, motorku myju deštěm, olej měním po 6000 km, ve vidlích co dva roky, brzdy čistím na jaře, výměna řetězové sady když je třeba, nýtování dvěma kladivy ;) ...a tak to (ne)dělám už 34 let..
...kam nevidím, tam neletím...
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

Tvoje motto lives forever!!! Protože tak je to spravne. A tak to ma byt. Kam nevidím, tam neletim.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2159
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Máš ji fakt hezkou....Ale je od nuly.
Diky....uz sem tu psal, ze sem hodne vahal, jestli koupit temer funglovku(Tracer 700) nebo stary zelezo. Dival sem se na hodne videi Traceru. A je to super motorka. Ale narazil jsem na jednu vec. Ja se v motorce potrebuju i hrabat. A nejak sem vubec nedosel na to, co bych asi tak na tom Tracerovi delal...A ted vidim i druhou vec. Cena Traceru bude s rokama klesat. V11 uz stoupa. Papucou bych to ale uplne nenazyval (MG). Prece jenom je to skoro 250Kg zeleza. Ale pokud jako papuc oznacis motorku, ktera funguje prece jen trochu lip, jak XJ, tak pak ano :-) Nebudu lhat. XJ mam hodne rad. Ale dnes sem na to (XJ) po delsi dobe sedl a pripadal sem si jak na kolobezce a tak o 20 let dozadu oproti MG. Clovek si na "lepsi" rychle zvykne. Nicmene, ta motorka je naprosto v cajku a nikdo mi to skrz kilometry v ČR nezaplati. A jelikoz me penize momentalne netizi, jen misto a nechci ji davat pod svoji osobni cenovou hranici, stahl sem inzeraty a misto se pokusim nekde najit 8-)
ve vidlích co dva roky, brzdy čistím na jaře, výměna řetězové sady když je třeba
Sice mas spinavou motorku, ale kdo tady cisti kazde rok brzdy a kazdy dva roky meni olej ve vidlich? A co je dulezitejsi - fungujici motorka nebo motorka bez spiny...
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 1018
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Pokec koutek

Příspěvek od OTIS »

eMnatřetí píše: pát 02. lis 2018 20:01:44 Máš ji fakt hezkou. Otisovu oku asi lahodit nebude. Proto vítej v Hospodě u Papuče.
To víš že jo. S podlitrem budu vždy hrát druhé housle. Ale je od nuly.
Ty si můj mluvčí? Ta červená na tom odkazu v provedení N se mně docela líbí, na Guzzách je pěkný žebrovaný motor a to je základ ;) Ale nejvíc mě zaujala Breva 850, v garáži teď máme Norge a ta je taky pohledná, přestože nejsu moc na kapotky. U Koudyho se mně nelíbí ty mikro výfuky a štítek,.. Ale papuč to rozhodně není.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2159
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Ta cervena je supr. Vsak sem si o ni s prvni kozi mailoval, jeste kdyz ju nemeli v nabidce. V mailu mam i vic fotek. Ale co je prd, tak riditka. Sedel sem na tomto provedeni a clovek je pres nadrz natahle jak snura.
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

DuroM65 píše: čtv 01. lis 2018 21:08:58
KaBl58 píše: čtv 01. lis 2018 14:00:22 Co říkáte na tohle?

http://www.motorkari.cz/motobazar/motor ... 64695.html
Chlap je na dochodku ma 170 a 60kg

DuroM
Ahoi. Nepřehodil jsi náhodou data v parametrech?
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 1018
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Pokec koutek

Příspěvek od OTIS »

Koudy01 píše: sob 03. lis 2018 7:38:47 Ta cervena je supr. Vsak sem si o ni s prvni kozi mailoval, jeste kdyz ju nemeli v nabidce. V mailu mam i vic fotek. Ale co je prd, tak riditka. Sedel sem na tomto provedeni a clovek je pres nadrz natahle jak snura.
Nevím jestli to znáš, ale v Břeclavi u nádraží byla od 90. let firma Triskel, která byla jedním z mála prodejců MG (teď jsou na konci města). Tam sem se už jako studentík často chodil kochat těmito stroji. Možná i trochu snít, ale v té době prodávali Suzuki GS 500 za 180 tis., a to už byla pro mě naprosto nereálná částka. Tak jen abys věděl, že su aspoň virtuální Guzzista :)

Mám plno starých plakátů a prospektů, zkusím pohledat z doby tvé motorky a co budu mět víckrát, tak ti dám, aby sis mohl stylově vyzdobit garáž či pokoj ;)
mg.jpg
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2159
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Triskel znam. Ten si spousta lidi i od nas chvali. Plakatek, co si sem dal je paradni :-) jestli neco najdes, predem dekuji ;-)
Odpovědět