Pokec koutek

Volná diskuze o všem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

Parník Primátor Dittrich. A suchý dok, na parkování máš? :D
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2159
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Konkurence DuroMove Suzicky. Tezke, nehrabane korab a hltac kilometru. Ctyri valce do V budou nejspis supr. Jako druha motorka na paradu asi dobry. Ale za XJ bych to nevymenil. To bych sel, pokud chces overenou klasiku s kardanem, cestou devitkovyho XJ.
DuroM65
Příspěvky: 327
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: Pokec koutek

Příspěvek od DuroM65 »

KaBl58 píše: čtv 01. lis 2018 14:00:22 Co říkáte na tohle?

http://www.motorkari.cz/motobazar/motor ... 64695.html
Ked som zhanal toho GoldWinga a kupil Cavalcade - srdiecko moje 400kilove ... tak som chcel skusit aj toto.. pailo sa mi ze je to tourier akoby zo sportiaka. Presnejsie som ale skor chcel ten dalsi model t.j. 1300vku.. vyzera podobne, ale ma vacsie kufre (co neurobis pre mamicku... viac miesta viac hluposti zo sebou)...

Yamaha je robena akoby zo sportovejsieho podvozku, je dost vysoka a aj sa da jazdit hbitejsie... tuto 1200vku ma kamos z Levic a je to zdravy chlap cca 40 mocny.. atd. a spekuloval ze asi nebude moc jazdit, vraj je pre neho velka... HAHA sa vysypal a tak potrebuje trocha casu na vstrebanie. GoldWing alebo ta moja Suzicka je skor na pohodu, sedis nizko a aj tazisko je nizko a pocit mas jak v obyvacke tak sa moc nikde netrhas, aj ked silu ten motor ma.

Takze ta Ventura je vyssia a skor pre 180 a viac a 80kg a viac... za mna. Te to skor ako ta moja Baculka len ma vyssi komfort, meni tvrdost tlmicov, radio, kapotaz a cca 30kg viac ako moja XJ900GT... charakterom je skor na XJ ako na Suzicku, lebo ma vyssie tazisko a este raz viac cloveka ponuka aby jej vytal poza usi

Inaksie teraz sa predava aj jedna ako moja len v hnedej barve... https://motocykle.bazos.sk/inzerat/8957 ... alcade.php
Chlap je na dochodku ma 170 a 60kg a po roku kedy mu ju pomaha davat dnu a von z garaze sused to vzdal aj je vraj trocha chory uz... ked som s nim volal tak to vyzeralo, ze staci menit olej a capovat a benzin a vozit sa... ale treba vidiet.

DuroM
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2159
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

DuroM65 píše: čtv 01. lis 2018 21:08:58 Inaksie teraz sa predava aj jedna ako moja len v hnedej barve... https://motocykle.bazos.sk/inzerat/8957 ... alcade.php
Ta vypada moc pekne.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2159
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Tak co, zimovači? Už máte tanklou Vervu?

IMG_20181102_151017.jpg
Michal
Příspěvky: 415
Registrován: čtv 23. lis 2017 13:39:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Radenín
Motorka: Honda ATAS
Rok výroby: 2020

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Michal »

Jasně ty provokatére, tam nacpu Vervu a vono se mi to voktanama ožere a střízlivět bude do června. Hlavně stroje nezapomenout obložit pytlíkama co pohlcujou vlhkost, baterii vyndat a šup do obejváku přesně 1,32 metru od radiátoru jehož teplota musí být celou zimu 23 stupňů, jinak na jaře nenastartujete a 100milionů dalších píčovin jak popisují "expertprdi" na MCZ.
nevo7
Příspěvky: 228
Registrován: úte 21. lis 2017 10:53:24
Kraj: Trenčiansky
Obec: Nová Dubnica
Motorka: XJ600S S.T.
Rok výroby: 1995

Re: Pokec koutek

Příspěvek od nevo7 »

Ja vždy tankujem až keď idem na výjazd /niekto po každom vození a dá to s plnou do garáže/. Čiže neviem, kedy bude posledný výjazd, aby som dal 100oktán. V nedeľu pojazdím na 95tku a čo ak v pondelok už bude -10 st. a zima do dubna? Nemám ani bandasku a nepijem ani kofolu, aby boli prázdne fľaše. :twisted:
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2159
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

No, ja to nedelam tak, ze bych do odstavene motorky nalil z kanystru plnou Vervy. To je podle me blbost. Na co plnou? Pak je to tezky jako krava, kdyz chce clovek pres zimu na motoce neco delat a nadrz musi dolu. A k cemu Verva v nadrzi, kdyz v karburatorech zustane ta 95, co je muze (ale nemusi) pekelne zalepit. To je k prdu.

Ja to delam tak, ze vyjedu skoro vsechnu 95. Na zbytek rezervy zajedu na Benzinu pro 10l Vervy a pak jeste aspon 50km ujedu, aby se tim prolily i karburatory. Potom to muzu odstavit. Kdyz je pak nahodou jeste hezky a da se jezdit, dotankuju zase Vervu.

Delam to tak posledni 2-3 roky. Driv sem na to uplne kaslal. Nechal sem tam zbytek N95 a nic neresil. A nic se nestalo. Ted ale potrebuju mit ten pocit, ze tomu dopravam to nejlepsi :D Dneska sem tuto proceduru absolvoval s XJckem, v nedelu pojedu s MG a v Pionyrech uz Vervu mam :lol: :lol: Zima muze zacit 8-)

Ale jinak ta Verva je uplne na ho*no, protoze s ni XJ hodne mravenci do riditek a stupacek. S N95 to nedela.
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

Koudy01 píše: pát 02. lis 2018 18:35:47 Driv sem na to uplne kaslal. Nechal sem tam zbytek N95 a nic neresil. A nic se nestalo.
Koudy, co se dostal nad litr, vyzrává.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

Michal píše: pát 02. lis 2018 17:44:54 Jasně ty provokatére, tam nacpu Vervu a vono se mi to voktanama ožere a střízlivět bude do června. Hlavně stroje nezapomenout obložit pytlíkama co pohlcujou vlhkost, baterii vyndat a šup do obejváku přesně 1,32 metru od radiátoru jehož teplota musí být celou zimu 23 stupňů, jinak na jaře nenastartujete a 100milionů dalších píčovin jak popisují "expertprdi" na MCZ.


Já, třeba na svou devinu na zimu natáhnu pletený svetr s motivy jelenů a sobů. Pytlíky jsou na*hov*no. Sám s jedním už padesát let žiju.
MT zatim v pohodě. Ne umyté. Jezdím.
To víš, Yamaha.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Odpovědět