Pokec koutek

Volná diskuze o všem.
Odpovědět
DuroM65
Příspěvky: 327
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: Pokec koutek

Příspěvek od DuroM65 »

Tak nas pravovernych XJckarov akosik ubuda...

Ja sice mam tiez ine stroje, ale XJ v stajni zatial ostava a kedze som trubka padava tak neviem ocenit poriadne ani to co poskytuje XJ a teda nemozem ist do inej masiny s tym ze co je tam lepsejsie...

Viem max posudit ako sa lisi 165kg, 290kg a 395kg stroj a ze na prvom sa citim ako na koze, na druhom ako na turbine a na tretej ako v obyvacke...

Zaverom len tolko, asfalt je pod vsetkymi rovnako tvrdy a boli tiez rovnako. Takze kolesami dole a KURNA UZ ABY BOLA JAR, strasne dlho trva ta zima.. UZ..

DuroM
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
Michal
Příspěvky: 415
Registrován: čtv 23. lis 2017 13:39:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Radenín
Motorka: Honda ATAS
Rok výroby: 2020

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Michal »

Varan.jpg
už to umím ;)
du to voslavit :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2159
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Pripravy na vanocni vyjizdku? :-)
Michal
Příspěvky: 415
Registrován: čtv 23. lis 2017 13:39:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Radenín
Motorka: Honda ATAS
Rok výroby: 2020

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Michal »

Ty woe, já jsem se ti posmíval a teď doufám, že to složím beze zbytku. Velký servis, výměna chladící a brzdové, statoru, regulátoru. Prorazil jsem vanu, jiná neee, nová finanční nesmysl, tak zavařit. Opět těsnění spoje výfuku zadního válce už po čtvrté :x a pár prkotin, jako borec ztratil šroub dolévání oleje :roll: , spojka lano před smrtí (ještě origo 93000 KM), kontakty, přišponovat brko zadního tlumiče (tedy najít ten zkurvenej klíč), srovnat řídidla, bo jsem vystřihl krásného Hapalajnena a pár voprců se ještě najde. No a pouze za pěkného počasu ta vánoční do Budějc, pak naleštit, ubrat třicet tisíc na stavu tacha a pověsit za hovadinu na bazar :lol:
Již vyhlídnutá nová láska ale prozradím jen že Yamaha. Teda pokud mi nebzíkne a nekoupím jinou hovadinu, třeba Béemwé :D , tož tak.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2159
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Hezky, to je dost veci :-) ... Ze by nova Tenerka 700? :-)
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

Michal píše: stř 24. říj 2018 21:38:41 Ty woe, já jsem se ti posmíval a teď doufám, že to složím beze zbytku. Velký servis, výměna chladící a brzdové, statoru, regulátoru. Prorazil jsem vanu, jiná neee, nová finanční nesmysl, tak zavařit. Opět těsnění spoje výfuku zadního válce už po čtvrté :x a pár prkotin, jako borec ztratil šroub dolévání oleje :roll: , spojka lano před smrtí (ještě origo 93000 KM), kontakty, přišponovat brko zadního tlumiče (tedy najít ten zkurvenej klíč), srovnat řídidla, bo jsem vystřihl krásného Hapalajnena a pár voprců se ještě najde. No a pouze za pěkného počasu ta vánoční do Budějc, pak naleštit, ubrat třicet tisíc na stavu tacha a pověsit za hovadinu na bazar :lol:
Již vyhlídnutá nová láska ale prozradím jen že Yamaha. Teda pokud mi nebzíkne a nekoupím jinou hovadinu, třeba Béemwé :D , tož tak.
Aaaaa, málomluvný Míša nám vyzrááál. Toto trvalo :D .

Sedmikule Teneeere Ti bude sedět. Motor ňam ňam.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 1018
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Pokec koutek

Příspěvek od OTIS »

Další šeredka k tvojí papuči, to se nám to teda rozrůstá :?
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

No, jestli se komunita nepolarizuje. Buď na krásu, nebo pro jízdní vlastnosti.
Obojí dokupy? Je toho pomálu a kuevsky drahé.
Také názor, viď?
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2159
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Je toho pomálu a kuevsky drahé.
Jo ceny sou kruty. Tady ty "levnejsi" modely (papuc, male Tracer, CB650F,...) dost lakaji. Docela sem uvazoval, jestli uvalit podobny hrachy za 14 let stary zelezo jako za funglovku nebo lehce jetou plastovou strelu (Tracer)...

Ale myslim si, ze ta Tenerka do tech "levnejsich" spadat uz moc nebude.
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 1018
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Pokec koutek

Příspěvek od OTIS »

Měl sem možnost jet na Z900 z nějakého 197x a pak řekněme na podobném moderním typu CB1100. Kdyby se nabízela srovnatelná volba, tak jdu do té Z900. Tam sem měl pocit, že ještě motorku plně řídím a bavilo mě to, naopak CB1100 nuda... Tolik na vysvětlenou, že super-hyper vlastnosti pro mě nejsou na prvním místě, zejména pokud motorka vypadá jako prasoskútr...
Odpovědět