Prosím o radu na cesty

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 847
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu na cesty

Příspěvek od Mexican »

nerdish :-D
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 1017
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Prosím o radu na cesty

Příspěvek od OTIS »

Koudy01 píše: pon 14. kvě 2018 8:04:49 Clovek ani nemusi mit Win 10. Na mapy.cz to jde po prihlaseni hodit do batuzku a pak si to clovek kdykoliv zobrazi v mobilu v aplikaci Mapy. Ale tusim, ze mapy.cz jeste neumi nacist gpx. Ale google mapy jo.
gpx mapycz.JPG
E: Ale bohužel umí načíst jen stopy-projeté trasy.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2155
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Prosím o radu na cesty

Příspěvek od Koudy01 »

Jj, zkousel sem to v minulosti a vzdycky to vyhodilo nejake error. Tak sem si to hodil na google mapy a tam to fici.
DuroM65
Příspěvky: 327
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: Prosím o radu na cesty

Příspěvek od DuroM65 »

Ty kokso, precital som to cele... ale som z toho dobry..................

Asi ostanem u CR a SR... bo take cosi by ma asi nebavilo (myslim planovanie)...

Standardne vyrazam rano t.j. cca od 11:30 do 14:00, idem tam resp. na tu stranu kde svieti slnko resp. nie su mraky a idem dovtedy kym ma to bavi...

Na JAWE 350 638cke som tiez s mamickou dal za den 550 az 600 km, ale potom uz so mnou odmietla jazdit... a isli sme aj od 23:00 do 11:15 t.j. nocnu cez Makov a ine priesmyky... len okolo 10tej my zaspala a dost tazko sa mi potom s nou klopilo do zakrut...

Tak pani stastne cesty... DuroM

P.S.: Ja aj tak vsade meskam a ked nemeskam tak mi aspon KOLEGOVIA ZO SKUPINY UJDU... Kurna budem musiet na tom popracovat.
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Prosím o radu na cesty

Příspěvek od eMnatřetí »

Za tu dobu, co jsem tady na světě, jsem procestoval kus Evropy. Jak teď jezdím znovu na motce (od 2014) zjišťuji, jak málo znám vlastní zemi. I rozhodl jsem se, ze budu jezdit tam, kde mi rozumí. Jako Duro.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Prosím o radu na cesty

Příspěvek od eMnatřetí »

DuroM65 píše: pon 21. kvě 2018 14:46:27
Kdo zavaha, sám bloudí krajinouu :roll:
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 793
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Prosím o radu na cesty

Příspěvek od kozoroh1 »

Standardne vyrazam rano t.j. cca od 11:30 do 14:00, idem tam resp. na tu stranu kde svieti slnko resp. nie su mraky a idem dovtedy kym ma to bavi..

No a to mě říkali, že jsem spáč, když nechci v 7:30 na snídani. :D

P.S.: Ja aj tak vsade meskam a ked nemeskam tak mi aspon KOLEGOVIA ZO SKUPINY UJDU... Kurna budem musiet na tom popracovat.
[/quote]

Doufám, že to: " kolegovia zo skupiny ujdu" nemyslíš na mě. :) Neboť než jsi začal couvat s motorkou a my se vysvobodili. Zavládlo na parkovišti hrobové ticho přerušené jen tvým " už išli" . :shock: No a pak už jen s mrazením v zádech bez navigace v cizí zemi. :( Jsem se jal pokusit se o nemožné ve městě a asi dvouminutovou strátu na peloton (který mimochodem odjel bez varování) dojet. Když jsme sledovali tři osamocené motorky tak Milan řve jestli vědí kam jedou. Křičím, že nevím a jelikož už nás je pět, tak mi to je jedno. :lol: :lol: :lol: Věděli.

Durome, alespoň jedna polehčující okolnost by být mohla. Po posledním panáku jsem ti pomáhal stavět Baculku, které už se chtělo poměrně výrazně spát.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
xy
Příspěvky: 293
Registrován: pát 17. lis 2017 16:09:48
Kraj: Středočeský
Obec: Ouběnice, Hojšín
Motorka: fzs 600, jawa 845,...,...
Rok výroby: 1998

Re: Prosím o radu na cesty

Příspěvek od xy »

...to já chytře zaparkoval až za muzeem, při navlékání rukavic jsem slyšel Míšovu sirénu a odjezd skupiny...takže jste mi ujeli i vy zapomenutí :D
...tak jsem si v mapě telefonu našel přibližný směr, a přes několikanásobnou objížďku intuitivně trefil do kempu, dokonce napoprvé, protože odbočku do něj i s cedulí XJ jsem přehlédl hned v pátek ;)
...jen ve mě dodnes hlodá otázka: byla mezitím skupina v posledním bodu vyjížďky, památníku Prokopa Diviše??? :D
...kam nevidím, tam neletím...
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2155
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Prosím o radu na cesty

Příspěvek od Koudy01 »

Bylo to tak, ze se nekdo lekl, ze bude prset, pamatnik se vynechal a takove fofr do kempu, ze sem skoro nestihl nasadit ani helmu, aby nam neujeli taky.
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Prosím o radu na cesty

Příspěvek od eMnatřetí »

Nevím kdo jel tím skluzem, co jsme viděli ve mlýně přede mnou nahoru, ale někde vepředu jsem tušil Radimátora, (zdravim, díky žes na nás na kruháči počkal). Potom, co už jsme netvořili pár, kličkujeme městem a koho nedojedem. SKUPINU. Pohoda. Ale. Vyjel jsem pozdě. Hledall jsem totiž cigára. Tož si je kupim po cestě,. Ahaaaaaa, to už znam, pojedu rovně, tam jsou Vyyrovice, hospoda, cigára. Zavřeno. A žádat na hasičské slavnosti cigarety je sebevražda Ne, zpátky do Únanova, nakoupit, a s blazenym úsměvem naholo do kempu. Parada. Ochvilu donde ztrhany DuroM a s usklebkom mi povie: Tu máš ty cigy, darebaaaaaak.
Duro, sorry, netušil jsem, že jsem pod dohledem.
To chtělo panáka.................

Ooooooooo, jak málo znám vlastní zemi.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Odpovědět