Stránka 4 z 13
Re: 33.XJ sraz - jarní sraz v západních Čechách
Napsal: úte 21. pro 2021 13:46:56
od DuroM65
Mockrat dakujem priatelom, ale uvedomil som si, ze v 2020 som dal na JAWKE spolu s vtedy 72r kamosom, obidvaja na 638ckach 350tkach, 640 od 10:00 do 22:00 o on ma este vecer tahal na pivo, nie ja jeho on mna, lebo oslavoval 50r. od kupenia prvej JAWY a zaciatku jeho jazdenia.
Este raz velka vdaka cenim si a ak tak sa ozvem, mozno vezmem zo sebou noveho XJckara. XJ6S Diversion synatorova, sa ma opytal, ze co tak reku XJ co ine.
DuroM
Re: 33.XJ sraz - jarní sraz v západních Čechách
Napsal: úte 21. pro 2021 13:48:32
od DuroM65
xy píše: pon 20. pro 2021 22:22:56
Ďuro, jestli dáš 550 km tak můžeš klidně přespat u nás, a zbytek dáme spolu
...tedy podmínečně, jestli do jara dožiju, atd.,atd...
Zkus nedozit, ta budes mat po piiiip.
Drz sa a pozdrav
Re: 33.XJ sraz - jarní sraz v západních Čechách
Napsal: úte 21. pro 2021 13:51:01
od DuroM65
Kodl píše: úte 21. pro 2021 0:54:56
A pokud to není moc blízko, tak tě klidně jednu noc taky ubytuju. A klidně i ze středy na čtvrtek, kdybys to dal jako etapovej výlet

40km na sever od Brna. Pro mě to taky bude znamenat volnej pátek, ta paní, co ji beru ssebou, si každejch 200km stěžuje, že její provrtaný kolena to nedávají. A já se akorát dostávám do stavu, kdy mě to začíná bavit a je prázdná nádrž, a musím zastavit u benzinky...
No neviem ci ako "statocny prizdisrac" by som na Baculke vladal za XJRov...
Zatail vdaka a drz sa a pozdravuj... kto nechrape s nami ten spi zbytocne.
Re: 33.XJ sraz - jarní sraz v západních Čechách
Napsal: stř 22. pro 2021 1:03:20
od Kodl
Když vezu matku většiny mých dětí, jezdím pomalu a opatrně, toho bych se, být tebou, nebál. Autem jezdím o dost rychlej než na motorce...
Re: 33.XJ sraz - jarní sraz v západních Čechách
Napsal: úte 01. bře 2022 20:44:27
od Koudy01
Hlásím Oldu. Díky.
Re: 33.XJ sraz - jarní sraz v západních Čechách
Napsal: čtv 03. bře 2022 17:26:08
od rasoni
čau všem ,
dnes jsem měl telefon se správcem Beach campu a ten mě sdělil , že moji rezervaci z listopadu ruší , že na náš termín bude v kempu pořádat svatbu, což je super
tak musím hledat alternativu , kde ubytují 31 lidí , snad něco najdu

Re: 33.XJ sraz - jarní sraz v západních Čechách
Napsal: čtv 03. bře 2022 17:32:25
od Michal

tvl to je debil. No držím palce.
Re: 33.XJ sraz - jarní sraz v západních Čechách
Napsal: čtv 03. bře 2022 17:56:55
od kozoroh1
No tak alespoň, že to nezavolal 14 dní před srazem. Času ještě dost.
Re: 33.XJ sraz - jarní sraz v západních Čechách
Napsal: čtv 03. bře 2022 19:25:26
od Koudy01
Jim napis, ze toho za vikend propijeme a vyzere vic jak nejaka svatba

Re: 33.XJ sraz - jarní sraz v západních Čechách
Napsal: čtv 03. bře 2022 19:43:51
od Zdenda
Tak já se hlásim taky. Se sudým počtem se vždycky líp pracuje.
