Re: Kolem Vltavské kaskády 3.-6.7.2026
Napsal: pát 26. čer 2026 17:19:13
Nízký stav vody je nejspíš i na Orlíku, takže i letos loď od přehrady nevyjede
Jako alternativní plán vidím nějaké plavidlo z této půjčovny
S dovolenou na čtvrtek to mám zatím poněkud nejisté, takže to vidím tak, že v pátek se potkáme ve výchozím budou - Kemp Jestřábí 3. V sobotu trasa k Orlíku, v nedělu pak budeme na vodě, v pondělí se dorazí zbytek přehrad a cesta k domovu.
S dovolenou na čtvrtek to mám zatím poněkud nejisté, takže to vidím tak, že v pátek se potkáme ve výchozím budou - Kemp Jestřábí 3. V sobotu trasa k Orlíku, v nedělu pak budeme na vodě, v pondělí se dorazí zbytek přehrad a cesta k domovu.