Pokec koutek

Volná diskuze o všem.
Odpovědět
bartus
Příspěvky: 407
Registrován: čtv 26. črc 2018 19:05:56
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Petřvald
Motorka: BMW R1150GSA,DL1000Vstrom
Rok výroby: 2000
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od bartus »

klaban píše: pon 31. kvě 2021 19:00:44 Tohle to už mělo dávno napadnout vás všechny. Forum neznamená že si tady bude každý psát co chce a přitom se bude doma schovávat za svůj comp. U mě bylo pravidlo že jsem každému řekl od plic do očí co si o něm myslím ať dobré nebo špatné . Jste poserove že jste to nechali zajít tak daleko.
To chce klid a zastav se na kafe, potrebuju prubnout zda mi ten tvuj parnik projede vraty :D
Kohouti jsou mali pani, Otik tady ridi kokrhani :D
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2161
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Můj hlas je snad jasný.
Jurapee
Příspěvky: 442
Registrován: ned 17. pro 2017 17:54:07
Kraj: Středočeský
Obec: Kublov
Motorka: XJ600
Rok výroby: 1998

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Jurapee »

Ahoj,
souhlasím s Michalem, s vyloučením Dana.

Skoro by to tu chtělo založit etickou komisi :evil: , aby případně včas zasáhla :evil:
Mějte se hezky Jura
Uživatelský avatar
Václav-mahomaho
Příspěvky: 500
Registrován: čtv 23. lis 2017 8:55:17
Kraj: Středočeský
Obec: Neveklov
Motorka: R1150R
Rok výroby: 2002

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Václav-mahomaho »

Jurapee píše: pon 31. kvě 2021 20:02:52 Ahoj,
souhlasím s Michalem, s vyloučením Dana.

Skoro by to tu chtělo založit etickou komisi :evil: , aby případně včas zasáhla :evil:
Mějte se hezky Jura
Teď už se nemusíme ničeho bát, teď je tu Klaban 🙂
Život je cesta, čím dál tím líp.
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 794
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Pokec koutek

Příspěvek od kozoroh1 »

klaban píše: pon 31. kvě 2021 19:00:44 Tohle to už mělo dávno napadnout vás všechny. Forum neznamená že si tady bude každý psát co chce a přitom se bude doma schovávat za svůj comp. U mě bylo pravidlo že jsem každému řekl od plic do očí co si o něm myslím ať dobré nebo špatné . Jste poserove že jste to nechali zajít tak daleko.
Jenže on se neschovával. I když občas blábolil. Osobně jsem ho na srazech viděl. Několikrát.

Jsem tady krátce a jsem nestranný. U mě se kalich hořkosti ještě nenaplnil. Mě zatím neurazil. Osobně jsem bral jeho podzimní sraz jako milník. Tam byla příležitost na součet. S lidmi dělám dost dlouho a někteří potřebují dvacet šancí, ale nakonec jim docvakne. Ale lhal bych, kdybych řekl, že si neumím představit srazy bez Havíře.

Takže pokud bych měl mít nárok na hlas, tak ho stejně nevyužiji. Neboť bych se zdržel hlasování.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
Václav-mahomaho
Příspěvky: 500
Registrován: čtv 23. lis 2017 8:55:17
Kraj: Středočeský
Obec: Neveklov
Motorka: R1150R
Rok výroby: 2002

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Václav-mahomaho »

klaban píše: pon 31. kvě 2021 19:00:44 .......Jste poserove že jste to nechali zajít tak daleko.
A nebo se umíme povznést nad své ego a nemáme rádi konflikty...
Život je cesta, čím dál tím líp.
Jurapee
Příspěvky: 442
Registrován: ned 17. pro 2017 17:54:07
Kraj: Středočeský
Obec: Kublov
Motorka: XJ600
Rok výroby: 1998

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Jurapee »

Václav-mahomaho píše: pon 31. kvě 2021 21:03:49
klaban píše: pon 31. kvě 2021 19:00:44 .......Jste poserove že jste to nechali zajít tak daleko.
A nebo se umíme povznést nad své ego a nemáme rádi konflikty...
Ahoj Vašku,
s tímto megasouhlasím.
Měl jsem rozepsanou zprávu, že to není tak jednoduché a pak jsem si řekl, že právě ten klid je lepší, než abych pak musel řešit reakce reakcí na fóru.
Víc tady psát nebudu, probereme pak někdy u pivka :P
Jura
mimo
Příspěvky: 273
Registrován: pát 17. lis 2017 20:51:19
Kraj: Liberecký
Obec: Nová Ves
Motorka: kouzelná
Rok výroby: 1997
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od mimo »

osobně jsem Havíře na toto upozornoval několikrát. I písemně. Jako kdybych hrách na zed házel :evil:
jsem pro dočasnou stopku. Ještě bych ho nezatracoval uplně. Je sám nudí se, do toho depka...
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

Michal píše: pon 31. kvě 2021 17:29:49 Už jsem nestačil odeslat příspěvek a Otis naštěstí téma zamknul.
Chci jen poznamenat, že jeden člověk to tady rozesral k neuvěření a navrhuji vyčistit klub dobrých přátel.
Takže Dane už toho bylo dost a jdi zase o dům dál...
Jako první hlasuji pro jeho vyloučení z klubu. Jsem už dlouholetým členem, mám na to právo a věřím, že nebudu, nezůstanu sám...
jsem členem jen kratce víííííím jsem nuzááááááák jesvý sny mám ale jak s vámi komunikovat trochu sarkasmu navečerdalší zastánce streydy stehlika, co jsem tu o něm napsal za tím si stojím, a ted do mne jsem ten jediný co to tu rozbije na atomy, je to ten d.vod, proč mi to tu rozbíuíš na atomy, jestli mi nekdo napise že stehlík je rovný clap mohu tě ubez pečit že každý z nas mluví o jiném stehlékovi
našli jste si oběť už vam je lip? také očekávám výčitku že jsem rozprásil vltavskou jaskadu bo spoustu stehliků je mezi námi a sale vy jste friiiiiiiiii, bo za všecko na světě možu já bo už sem tajovy
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Kodl
Příspěvky: 534
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Kodl »

Souhlasím s Michalem, doporučuju ban aspoň na měsíc. Haviř je trochu k politování, ale myslím si, že nasral už víc lidí na fóru než je standartní.
Odpovědět