Pokec koutek

Volná diskuze o všem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2155
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Stejda Stehlík by se s tebou nemazal. Já se Tě snažím chránit. Když si byl v ústavu, psal si sice jen občas, ale v pohodě. Teď to zas vypadá, že prvně liješ a až pak píšeš. To psaní problém není. Internety snesou vše (co snesou doma, to víš ty sám). Ale ta životospráva :?: ...Bacha na to. Třetí je hotovka :!: :!: :!:
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

Koudy01 píše: pát 09. dub 2021 9:38:29 Stejda Stehlík, by se s tebou nemazal. Já se Tě snažím chránit. Když si byl v ústavu, psal si sice jen občas, ale v pohodě. Teď to zas vypadá, že prvně liješ a až pak píšeš. To psaní problém není. Internety snesou vše (co snesou doma, to víš ty sám). Ale ta životospráva :?: ...Bacha na to. Třetí je hotovka :!: :!: :!:
Napsal bych ti jen ať si mě hodíš do ignoru, ale to sem prileze Mexican a tichým hlasom povie eMko ty si ale debil, už nemusíš Já Vim
Za to nemohu že cítím potřebu se vyjádřit, co bys tak očekával od havíře :lol:
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2155
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

V ignoru Tě mám. I tady. Ale nefunguje to tak dobře jak na motorkářích. Ale to je fuk. Prostě jsem si chtěl přečíst, co píšeš a trošku si zamoralizovat (i to internet snese). Co si z toho odneseš, je Tvoje věc. Já to jen zkusil - za včas. Víc pro Tebe udělat nemůžu a ani nechci.
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

Koudy01 píše: pát 09. dub 2021 9:45:44 V ignoru Tě mám. I tady. Ale nefunguje to tak dobře jak na motorkářích. Ale to je fuk. Prostě jsem si chtěl přečíst, co píšeš a trošku si zamoralizovat (i to internet snese). Co si z toho odneseš, je Tvoje věc. Já to jen zkusil - za včas. Víc pro Tebe udělat nemůžu a ani nechci.
Díky Vážím si tě i když to tak někdy nevypadá, Uznávám tě jako odborníka a fachmana tvé příspěvky jsou vždy k věci narozdíl od těch mých a není to jen o lití už rok jsem čistý, já se tak projevuji i za střízliva, inu havíř aliias Antonín Sova 🦉🦉🦉
Jen se snažím býti zajímavým a asi se daří, když tu spolu mluvíme
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

https://photos.app.goo.gl/XZ9QXCacCxsmLd1k8 dnes po dloooouhédobě
Zase 20km na cvajtaktu ale tříkolka je tříkolka ale zase ta vůně benzínu s olejem umocňuje zážitek :lol: opatrujte se lidičkové
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 847
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Mexican »

ja vam tu to trochu prerusim a nasmerujem vas k pomoci bliznemu (mne) - hrozne mi cosi vrze a piska od spodku. Asi policajt alebo central, poradite cim to namazat aby to tam vydrzalo? Taka ta cervena srajda na tanky uz dosla a tie moderne bio-eko sragory nevydrzia. Inak na novej zadnej BT46 najazdenych cca 700km, robi mi radost. Co mi radost nerobi je ze musim na STK, uz mam dva tyzdne prepadlu
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2155
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Normal to strikni jakymkoliv olejem ve spreji. I WD40 staci, pokud ho mas. Sice to neni uplne olej, ale proti vrzani funguje. A hodi se to delat casteji, nez az to zacne vrzat :-)
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 847
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Mexican »

dikec. mam olej rovno od WD40, tak snad to pomoze, celkom som z toho dneska nervoval. Este som premyslal nad takym tym hustym mazadlom na stredy od Bikeworkxx ale toho sa mi tam zda skoda :-)
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2155
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Tak ono je dobrý třeba dvakrát ročně vzít do ruky ten sprej a oběhnout celou motorku - čepy obou stojanu, čep řadičky a klouby táhla řadičky, čep páky zadní brzdy, čepy páček na řiditkách, čepy stupaček....a to je asi všechno. Nemusíš nic rozdělávat. Celkem to zabere asi dvě minuty a udělá ti to z motorky úplně jinej stroj.

Pak ti ještě asi můžou vrzat čepy zadního tlumiče. Ale to jsem ti myslím kdysi mazal.
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 793
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Pokec koutek

Příspěvek od kozoroh1 »

Na vrzání se vykašli. Ber to jako signál, že ještě jedeš na motorce. A ne že už jen letíš vzduchem. :D Protože když nějakou chvíli to vrzání neuslyšíš bude zle. :roll:
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Odpovědět