Pokec koutek

Volná diskuze o všem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
mirra99
Příspěvky: 194
Registrován: ned 19. lis 2017 21:37:07
Kraj: Jihomoravský
Obec: Břeclav
Motorka: Xj900
Rok výroby: 1995

Re: Pokec koutek

Příspěvek od mirra99 »

Já sem ho dal pokoštovat loni ve Skandinávii bo tam nic jiného nebylo a nejen že to zlenivělo ale spotřeba šla o litr nahoru. Ale tak co bych chtěl za 80kč/l :D
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 848
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Mexican »

to budeme vediet ked sa k tomu dostaneme :-) ja tankujem vacsinou ked mam 350+ takze preferencia je len aby mali benal. Ak sa pohybujem okolo domu, nalejem tam este pol deci VIF benzin aditiva. Paradoxne zo vsetkych stredoeuropskych benzinov mi Diversion prisiel najospalejsi na rakuske benziny
Uživatelský avatar
javim
Příspěvky: 627
Registrován: čtv 14. kvě 2020 10:23:07
Kraj: Zlínský
Obec: Lešná
Motorka: Yamaha XJ [69]00S
Rok výroby: 1996

Re: Pokec koutek

Příspěvek od javim »

Mexican píše: úte 01. zář 2020 8:20:07 ja tankujem vacsinou ked mam 350+
Tak to mě při 250 už zachvacuje panika ... Ale zase nevidím zásadní rozdíl ať tam dám cokoliv ... jen naftu jsem ještě nezkoušel (z té mám trochu obavy, přeci jen, je to japonec, ne rus :)
Ten starej paprika co má takovou mladou ...

Já bych si s dovolením také vzal ...
mimo
Příspěvky: 273
Registrován: pát 17. lis 2017 20:51:19
Kraj: Liberecký
Obec: Nová Ves
Motorka: kouzelná
Rok výroby: 1997
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od mimo »

Toto je zas mimo spotřebu. V pátek k nám dorazil zájezd pomocné školy PŠ 28 srpna. Po celý víkend tu byl takový hlahol, že se k nám chodili koukat i sousedi, zda-li nejsem na drogách :) V neděli, když Míša odjel padlo ticho a to nejen na náš dům, ale i na naší ves. I sousedovic psi přestali štěkat.
Míšo díky, nejen za návštěvu, ale i za projížďku, za zábavu ... a vůbec za to že jsme mohli zapomenout na ten bordel okolo :) Díky kamaráde.
Uživatelský avatar
javim
Příspěvky: 627
Registrován: čtv 14. kvě 2020 10:23:07
Kraj: Zlínský
Obec: Lešná
Motorka: Yamaha XJ [69]00S
Rok výroby: 1996

Re: Pokec koutek

Příspěvek od javim »

A co ten perk, zvládl to všechno? 😀
Ten starej paprika co má takovou mladou ...

Já bych si s dovolením také vzal ...
Michal
Příspěvky: 415
Registrován: čtv 23. lis 2017 13:39:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Radenín
Motorka: Honda ATAS
Rok výroby: 2020

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Michal »

mimo píše: úte 01. zář 2020 15:06:08 Toto je zas mimo spotřebu. V pátek k nám dorazil zájezd pomocné školy PŠ 28 srpna. Po celý víkend tu byl takový hlahol, že se k nám chodili koukat i sousedi, zda-li nejsem na drogách :) V neděli, když Míša odjel padlo ticho a to nejen na náš dům, ale i na naší ves. I sousedovic psi přestali štěkat.
Míšo díky, nejen za návštěvu, ale i za projížďku, za zábavu ... a vůbec za to že jsme mohli zapomenout na ten bordel okolo :) Díky kamaráde.
Já děkuji drahý příteli za All Inklusive víkend! Už se synátor vzpamatoval z projížďky ? Jsem pryč, tak už mohou stařenky zase ven na ulice :lol:
Zbytek pití nechat na příště :D
Jo a pro ostatní: parkovné za moto je u Ještědu nahoře za kilo !!! Asi ho budou za ty vybrané prachy pozlacovat :roll: :(
mimo
Příspěvky: 273
Registrován: pát 17. lis 2017 20:51:19
Kraj: Liberecký
Obec: Nová Ves
Motorka: kouzelná
Rok výroby: 1997
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od mimo »

Synátor již koktat přestává, stařenky pomalu vystrkují hole ze dveří a vypadá to, že se vše na rok vrátí do starých kolejí. Letos si tomu moc nedal- myslím pití a jídlo, spoustu nám toho zbylo. Doufám že se příště polepšíš!!
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 848
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Mexican »

no a kolko tej zeminy nakoniec ten Michal prehadzal? ked uz toho moc nepopil :-)
mimo
Příspěvky: 273
Registrován: pát 17. lis 2017 20:51:19
Kraj: Liberecký
Obec: Nová Ves
Motorka: kouzelná
Rok výroby: 1997
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od mimo »

skoro všechnu, jen dva kameny tu nechal pro další návštěvy .
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2160
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Veselá příhoda:
Dneska jedu na GTčku z práce. Stojím na semaforu a za asi 10 sekund úplně těsně vedle mě najede auto. Asi třikrát pocukne dopředu. Počtvrté se otočím co děla. A z okýnka:"Nechcete jet smrdět jinam?" Ani nepozdravil. Říkám:"Cože?" A on znova: "Jestli nechcete jet smrdět jinam?!"....asi špatnej den :) Jsou lidi, kteří dvoutakty milují :P A jsou i ti, co je nesnáší :( :lol:
Odpovědět