XXVI sraz Jarní Znojemsko

Odpovědět
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2155
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: XXVI sraz Jarní Znojemsko

Příspěvek od Koudy01 »

Pig svoje nazory prezentuje se stejnou vervou jako ty eM. Co ti vadi? Na to, ze se sam do lidi rad trefujes, si nejak moc vybusne ;-) Chce to cist s klidem.
karlos082
Příspěvky: 62
Registrován: úte 26. pro 2017 21:48:31
Kraj: Jihomoravský
Obec: Tvarožná Lhota
Motorka: Yamaha XJ 900
Rok výroby: 1997

Re: XXVI sraz Jarní Znojemsko

Příspěvek od karlos082 »

Hoši "podle sebe soudím tebe" tak to si chodí fackovat za ten roh sám a asi často 😉 nedohadujte se nad ním tito mudrcove za to nestojí🏍️🏍️🏍️
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: XXVI sraz Jarní Znojemsko

Příspěvek od eMnatřetí »

Uberu. Jsem poučen. Dostatečně
A co mi vadí? Viz Karlos. Sam bych to neřekl lépe
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
pig
Příspěvky: 106
Registrován: pon 20. lis 2017 13:14:44
Kraj: Jihomoravský
Obec: Vranovice
Motorka: R1150R
Rok výroby: 2004

Re: XXVI sraz Jarní Znojemsko

Příspěvek od pig »

Koudy01 píše: úte 22. kvě 2018 12:32:16 Pigu, a kde ty si byl? Mezi prihlasenyma si byl, na srazu sem te ale nevidel. Sem chtel videt tu tvoju lestenku s novyma gumama :-)

PS: Na sve masine mam brzdovy svetlo ala F1. V noci asi taky hustokrute sviti, ale je homo a jeste na me nikdo neblikal (bo v noci jezdim rychlej jak svetlo a vsem a vsemu ujedu).
Koudy zdar, jo byl, ale bylo pěkně tak jsem dal přednost rodině, před TEMNOU STRANOU JAPONSKA.
Každopádně když jsem na fotkách viděl pár starých tváři tak mě mrzelo že jsem se neotočil. Jsem línej. Už se rok chystám udělat "expedici" k tobě, dyť to znáš...
..mami já bych chtěl pejska... tak si ukroj v ledničce je ještě kousek.
Uživatelský avatar
pig
Příspěvky: 106
Registrován: pon 20. lis 2017 13:14:44
Kraj: Jihomoravský
Obec: Vranovice
Motorka: R1150R
Rok výroby: 2004

Re: XXVI sraz Jarní Znojemsko

Příspěvek od pig »

eMnatřetí píše: úte 22. kvě 2018 21:59:02 Uberu. Jsem poučen. Dostatečně
A co mi vadí? Viz Karlos. Sam bych to neřekl lépe
Kámo jenom ti odpovim a nehodlám se v tom dál rýpat.
Navážel jsem se do tvé úpravy motorky, protivné světla bez homo... (edit... vlastně né tvé, ale karlos to myslim psal.)

Je smutné, teď to myslim všeobecně, že většina populace poslední dobou razí heslo "co je moje po tom je ti hovno" a po upozornění na chybu, nebo ne zrovna své správné konání, umí každej akorát začít prskat a obhajovat se jak malá holka kecy kecy kecy....

Kdybys byl aspoň trochu chlap, stačilo komentovat ať se du vysrat, že prostě vidět v noci je důležitější, což JE, akorát by to chtělo připlatit za něco kvalitnějšího co trochu funguje a ne mrdka z číny...

Sám nerad jezdím po tmě, na XJčku zvlášť, svítí to uplně na piču.

Prosim tě příště rovnou k věci, není třeba od světel odskakovat k usmrkaným virtuálům a útočit osobně, to se ti moc nepovedlo. (edit.. navíc pokud šlo o motorku karlose, tak dost trapas, že se do toho sereš "osobně")

Jo a všimli jste si jak jsem dobře vyspal, že nepíšu sprostě? :mrgreen:
Naposledy upravil(a) pig dne stř 23. kvě 2018 7:44:09, celkem upraveno 2 x.
..mami já bych chtěl pejska... tak si ukroj v ledničce je ještě kousek.
Uživatelský avatar
pig
Příspěvky: 106
Registrován: pon 20. lis 2017 13:14:44
Kraj: Jihomoravský
Obec: Vranovice
Motorka: R1150R
Rok výroby: 2004

Re: XXVI sraz Jarní Znojemsko

Příspěvek od pig »

karlos082 píše: úte 22. kvě 2018 21:28:31 Hoši "podle sebe soudím tebe" tak to si chodí fackovat za ten roh sám a asi často 😉 nedohadujte se nad ním tito mudrcove za to nestojí🏍️🏍️🏍️
Mudrc nejsem, jenom už jsem dost starej na to (jako že mám občanku), že mám rád nějaké pořádky. (ale jinak su dost bordelář)
A fackovat za roh si chodím často, to máš pravdu a rozhodně se za to nestydím.
čau virtuál Michal
..mami já bych chtěl pejska... tak si ukroj v ledničce je ještě kousek.
karlos082
Příspěvky: 62
Registrován: úte 26. pro 2017 21:48:31
Kraj: Jihomoravský
Obec: Tvarožná Lhota
Motorka: Yamaha XJ 900
Rok výroby: 1997

Re: XXVI sraz Jarní Znojemsko

Příspěvek od karlos082 »

Já sem nepsal že s tím jedzim v noci. Ano jednou sem jel ale taky jak sem zjistil že je to oslňuje tak sem je zhasl. Přes den to řidiče neoslňuje tak je to v pohodě.
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: XXVI sraz Jarní Znojemsko

Příspěvek od eMnatřetí »

pig píše: stř 23. kvě 2018 7:27:00
eMnatřetí píše: úte 22. kvě 2018 21:59:02 Uberu. Jsem poučen. Dostatečně
A co mi vadí? Viz Karlos. Sam bych to neřekl lépe
Kámo jenom ti odpovim a nehodlám se v tom dál rýpat.
Navážel jsem se do tvé úpravy motorky, protivné světla bez homo... (edit... vlastně né tvé, ale karlos to myslim psal.)

Je smutné, teď to myslim všeobecně, že většina populace poslední dobou razí heslo "co je moje po tom je ti hovno" a po upozornění na chybu, nebo ne zrovna své správné konání, umí každej akorát začít prskat a obhajovat se jak malá holka kecy kecy kecy....

Kdybys byl aspoň trochu chlap, stačilo komentovat ať se du vysrat, že prostě vidět v noci je důležitější, což JE, akorát by to chtělo připlatit za něco kvalitnějšího co trochu funguje a ne mrdka z číny...

Sám nerad jezdím po tmě, na XJčku zvlášť, svítí to uplně na piču.

Prosim tě příště rovnou k věci, není třeba od světel odskakovat k usmrkaným virtuálům a útočit osobně, to se ti moc nepovedlo. (edit.. navíc pokud šlo o motorku karlose, tak dost trapas, že se do toho sereš "osobně")

Jo a všimli jste si jak jsem dobře vyspal, že nepíšu sprostě? :mrgreen:
Omlouvám se tímto PIGovi zde veřejně na fóru, že jsem o něm napsal viz výše. Učinil jsem tak z lehkomyslnosti a nedbalosti. Inu, TEMNÁ STRANA JAPONSKA, co od ní také čekat, že?

Jsem tady nový a teprve poznávám zdejší móresy. Posílat někoho se vysrat, aniž bych znal jeho momentální potřeby, není zrovna můj šálek kávy. Inu, jiný kraj, jiný mrav.

Pozastavuji se ale nad jednou věcí, a to: "proč se do toho sereš osobně". Já Ti nevím, ale mi připadá, že jsi to Ty, kdo skočil do debaty mezi mnou a Karlosem a přispěl jsi svým osobitým moudrem k událostem následovně.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
pig
Příspěvky: 106
Registrován: pon 20. lis 2017 13:14:44
Kraj: Jihomoravský
Obec: Vranovice
Motorka: R1150R
Rok výroby: 2004

Re: XXVI sraz Jarní Znojemsko

Příspěvek od pig »

Tím bych slovní přestřelku uzavřel a věnoval se děkovačkám za sraz...
..mami já bych chtěl pejska... tak si ukroj v ledničce je ještě kousek.
Uživatelský avatar
pig
Příspěvky: 106
Registrován: pon 20. lis 2017 13:14:44
Kraj: Jihomoravský
Obec: Vranovice
Motorka: R1150R
Rok výroby: 2004

Re: XXVI sraz Jarní Znojemsko

Příspěvek od pig »

eMnatřetí píše: ned 20. kvě 2018 15:38:07 Děkuji všem zúčastněným za nabití pozitivní energii. Moc to pro mě znamenalo. Příští sraz bude buď Berounsko nebo okolí Vrbna pod Pradědem. Záleží na Jurapeeee.
Dik, eM(T07)na třetí.

P. S: Panu Stehlíkovi vzkazuju, že o moc přišel.
dle toho P.S. tipuju, že už jsi stihl nasrat i Janoše, nebo se pletu?
..mami já bych chtěl pejska... tak si ukroj v ledničce je ještě kousek.
Odpovědět