Pokec koutek

Volná diskuze o všem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2159
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

1000 8-)
Kodl
Příspěvky: 534
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Kodl »

Mimo: mám to podobně. Dnes jsem se pokusil vydat za prací, venku jsem nasadil respirátor jenom FFP1 (jinej jsem doma nenašel) a po pěti minutách to vypadalo, že už mám všechny příznaky koronaviru, včetně dušnosti, a za dalších pět minut budu první oběť nařízení vlády :mrgreen:
- tak jsem tu zbytečnou prasečinu sundal a raděj dělám doma na svým, to za mě nikdo neudělá.
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 1018
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Pokec koutek

Příspěvek od OTIS »

Michal
Příspěvky: 415
Registrován: čtv 23. lis 2017 13:39:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Radenín
Motorka: Honda ATAS
Rok výroby: 2020

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Michal »

Tak já dneska dopadnu jak ti sloni, bo se mi to v poledne narodilo :D
ATAS .jpg
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

Michal píše: pát 20. bře 2020 17:16:51 Tak já dneska dopadnu jak ti sloni, bo se mi to v poledne narodilo :D
ATAS .jpg
Pěkná Míchale ať slouží
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 848
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Mexican »

pfuj Hujda !:-)
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

eMnatřetí píše: pát 20. bře 2020 19:18:10
Michal píše: pát 20. bře 2020 17:16:51 Tak já dneska dopadnu jak ti sloni, bo se mi to v poledne narodilo :D
ATAS .jpg
Pěkná Michale ať slouží.užij ve zdraví
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

[quote=
Michal píše: pát 20. bře 2020 17:16:51 Tak já dneska dopadnu jak ti sloni, bo se mi to v poledne narodilo :D
ATAS .jpg
Pěkná Michale ať slouží.užij ve zdraví

[
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2159
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Michal> Hezky pěkně. To je už 1100?
Michal
Příspěvky: 415
Registrován: čtv 23. lis 2017 13:39:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Radenín
Motorka: Honda ATAS
Rok výroby: 2020

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Michal »

Jj, 1100 . Jen jsem včera přejel od dealera dom, tak nemohu moc hodnotit. V rychlosti: trojúhelník řídítka sedačka stupky fajn, budou jen drobné úpravy v poloze řídítek. Aktivace tempomatu trochu z ruky, automatické vypínaní bliken by mohlo mít kratší interval, záběr ABS v náklonu již v módu Gravel vyzkoušen a O.K. Sedlo jezdce pocitově tvrdší, kontrol trakce v tom samém módu moc nezasahuje i když je nastaven na 3/4 aktivace, bo jsem si drajvnul hned na dvoře Hondy :lol: . Levý ovladač funkcí jak japan kalkulátor, je třeba se naučit. Hefty slabé, dobré držení a z výroby 5 stupňů ohřevu, již odzkoušeno a dobrý. Motor lehké vibrace kol 3500 otáček, výkon cajk, těch pět koní navíc je fajn. Odezva el. plynu ostrá (nechá se nastavit). Tlumiče oba plně nastavitelné, zatím nebudu štelovat, moto je syrové ale vyhovující, předpokládám přitvrzení v budoucnu předku. Musí se zohlednit zvih přední vidle a 21 přední kolo. Spojka jedním prstem, brzdy úžas, v módu Off vypínatelné zadní kolo. Světla nastavena na automat, DRL (LED) při nastartování, senzor zapíná tlumené již odzkoušeno při dojezdu do garáže a fakt se rozvítí :lol: , přisvěcování do zatáček přídavnými ještě nevyzkoušeno, nebyla tma. Jsem v zajíždění, kde se budou postupně přepínat podle odjetých kilometrů první tři módy a k dispozici jsou ještě dva, které si individuálně nastaví jezdec a somo je tu i mód Off.
Kvalty tam padají přesně, odstupňování převodovky bez výhrad. Čitelnost obou displejů (slunce v zádech) dobrá. Nastavení za jízdy pomocí levého ovladače bez problému, při stání přes displej také. Spojení BT budu dělat dneska, nepředpokládám problém, bohužel jabkokerplej se svým Androidem zatím nevyužiji.
Pod sedlem místo na jednu tatranku, zadní stupky fujtajbl, baterie Lion, tedy dokoupit nabíječku ( 6 Ah opatrně s dobíjením mobilu třeba přes noc), nastavení milionu píčovin co kompjůtr nabízí se musí opravdu postupem času doučit, je tam toho opravdu hodně ale komfort a hlavně si oproti předcházejícím modelům vše pamatuje i po vypnutí klíčku.
Otázka čím chcípat výrobcem vyřešena (častý dotaz na MCZ :lol: ) nemá čudla, chcípá se klíčkem.
Holobyt, bude se vybavovat postupně, bo ceny Hondy nejsem ochoten akceptovat, akorát je objednán komplet padacích rámů od Touratech, bohužel do včera nedorazil (zkurverný koronavir).
Hele Mimo má v popisu motky: kouzelná, já bych si tam dal úžasná. Včerejší přejezd s rohlíkem na tlamě !!!
Pro Bárta připravena láhev Dictador aby mu to při výrobě zadních nosičů kufrů dobře odsýpalo (malá změna podsedlovky oproti 2019) :D :D :D
Zatím spokojenost...
Odpovědět