!!! MINIZRAZ !!! Spisska MAGURA !!! 14.-16.8.2020

Odpovědět
DuroM65
Příspěvky: 327
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: !!! MINIZRAZ !!! Spisska MAGURA !!! 14.-16.8.2020

Příspěvek od DuroM65 »

bartus píše: čtv 30. črc 2020 19:16:36 Duro v tom kempu jsem byl se osobne podivat s Karlosem a s JirkouBN a nechci remcat, ale cca 4km odtama po ceste je supr rodinny kemp i s bazenem ;) tam u klastera moc motorkare nevitali a bylo tam kupa kokotou z Blavy a okolia.
Jinak lokalita super, vyrizuji dovolenou 8-)
Teraz bol rok zavrety, prerabali ho vraj. Otvorili ho 25.6.2020 t.j. pred mesiacom.

Ked som to obvolaval, tak vsade sa tvarili ze je problem co i len stan postavit a hladal som chatky pre slabsie povahy... vysledok, vratil som sa k prvej variante a teda tento kemp.

Podla hlasu, sef vyzeral v pohode.

DuroM

P.S.: A ked jazdis a este aj chrapes tu u nas to nevies dat vediet BARTE???!!! SIce zlepsenie mojich jazdnych navykov je male, ale mozno by som za Vami stihal..
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
Jurapee
Příspěvky: 442
Registrován: ned 17. pro 2017 17:54:07
Kraj: Středočeský
Obec: Kublov
Motorka: XJ600
Rok výroby: 1998

Re: !!! MINIZRAZ !!! Spisska MAGURA !!! 14.-16.8.2020

Příspěvek od Jurapee »

Ahoj,
ad termín, aj ty kokot, má jiný motovýlet a nevím zda to skloubím, pokusím se. A jak jsem se těšil jak něco vybavíš, že určitě přijedu.

ad camp/kemp, tam jsem kdysi byl je jednu noc a pak nás vyhnali komáři :lol: :lol: :lol: těch tam ale bylo. Ale co vím, že jsme nestihli zaplatit kempovné :mrgreen: tak když přijdeu, tak doplatím :mrgreen:

A taková vzpomínka, sjižděli jsme na plťích a jeli jsme poslední ten den jízdu, a jaksi ten linkový autobus co nás měl odvézt nazpět ke strojům, tak nejel a nakonec si nás cca 10 motorkářů stoplo už za šera nějakej estonskej bus a dovezl nás, ufff. Takto jim ještě jednou na dálku děkuji.

Jura
Jurapee
Příspěvky: 442
Registrován: ned 17. pro 2017 17:54:07
Kraj: Středočeský
Obec: Kublov
Motorka: XJ600
Rok výroby: 1998

Re: !!! MINIZRAZ !!! Spisska MAGURA !!! 14.-16.8.2020

Příspěvek od Jurapee »

Duro, jak píšeš dostat přes hubu,

ona je i nějaká taková dědinka i u té Ladové jaskyně, která je tím vyhlášená :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Byl jsem loni ve Slovenském ráji a přejeli jsme autem z toho hlavního kempu nějakou zkratkou přes vrcholky na druhou stranu (supr užší cesta na motorky, je to vlastně vyšplhat se nahoru na vrchol a zase sjet dolů k řece a pak kousek k jeskyni)
a když se ptali na cestu k té jeskyni tak nás bílej domorodec varoval, že tam a tam je to o... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A k jeskyni si to od parkoviště vyšlápnout a pak zpocený tam jít umrznout. Naštěstí ten den pršelo, tak my jsme to tak nezažili.

Jinak co máš v plánu navštívit za mě megasupr. Spišský hrad , to je hrad, jen parkovat z té správné strany a ne úplně dole pod kopcem, to by bylo tak pro Otise.
I tank, tuším v Kežmarku u zámku :mrgreen:
Kurva já bych se tam hned rozjel (za to mě Otis zabanuje)
Jura
DuroM65
Příspěvky: 327
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: !!! MINIZRAZ !!! Spisska MAGURA !!! 14.-16.8.2020

Příspěvek od DuroM65 »

A ja som to vyberal podla toho ze je tam ta zakruta a je to blizko klastora aj vody...

Este sme tam ani neboli a uz pomaly lutujem, ze som sa do toho pustil...

Dufam, ze to prezijeme bez ujmy

DuroM65
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: !!! MINIZRAZ !!! Spisska MAGURA !!! 14.-16.8.2020

Příspěvek od eMnatřetí »

Milý Ďuro, děkuji moc za pozvání do kouzelneho prostředí . Je pravda že na to čekám dost dlouho. A celkem jsem se těšil , nicméně se obávám že ten stan asi nedám, jednoduše protože žádný nemám ani mít nehodlám jediné co mne napadá složit hlavu v penzionu u motorkářky Kristýny v Popradě, Ta co má na dvoře Šestkového Horneta pod plachtou. Ale to je k e klášteru 60 km. To jak bych potom s vámi nebyl. A ještě do toho vstupuje jiná věc: https://youtu.be/pdy21vVk-Ts
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Jurapee
Příspěvky: 442
Registrován: ned 17. pro 2017 17:54:07
Kraj: Středočeský
Obec: Kublov
Motorka: XJ600
Rok výroby: 1998

Re: !!! MINIZRAZ !!! Spisska MAGURA !!! 14.-16.8.2020

Příspěvek od Jurapee »

eMnatřetí píše: pát 31. črc 2020 12:42:02 Milý Ďuro, děkuji moc za pozvání do kouzelneho prostředí . Je pravda že na to čekám dost dlouho. A celkem jsem se těšil , nicméně se obávám že ten stan asi nedám, jednoduše protože žádný nemám ani mít nehodlám jediné co mne napadá složit hlavu v penzionu u motorkářky Kristýny v Popradě, Ta co má na dvoře Šestkového Horneta pod plachtou. Ale to je k e klášteru 60 km. To jak bych potom s vámi nebyl. A ještě do toho vstupuje jiná věc: https://youtu.be/pdy21vVk-Ts
Doma bude, už se narajzoval dost :lol: :lol: :lol:
Jurapee
Příspěvky: 442
Registrován: ned 17. pro 2017 17:54:07
Kraj: Středočeský
Obec: Kublov
Motorka: XJ600
Rok výroby: 1998

Re: !!! MINIZRAZ !!! Spisska MAGURA !!! 14.-16.8.2020

Příspěvek od Jurapee »

DuroM65 píše: čtv 30. črc 2020 23:11:56 A ja som to vyberal podla toho ze je tam ta zakruta a je to blizko klastora aj vody...

Este sme tam ani neboli a uz pomaly lutujem, ze som sa do toho pustil...

Dufam, ze to prezijeme bez ujmy

DuroM65
Naopak jsme všichni rádi že jsi se do toho pustil.
Díky
a mám to tak 40/60 že dojedu.
Jura
DuroM65
Příspěvky: 327
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: !!! MINIZRAZ !!! Spisska MAGURA !!! 14.-16.8.2020

Příspěvek od DuroM65 »


a mám to tak 40/60 že dojedu.
Jura


Miesto v kolone mas iste tak ked dojdes staci sa len zaradit...

V duchu hesla.... "Vitajte a zaradte sa prosim"

DuroM65
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
DuroM65
Příspěvky: 327
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: !!! MINIZRAZ !!! Spisska MAGURA !!! 14.-16.8.2020

Příspěvek od DuroM65 »

eMnatřetí píše: pát 31. črc 2020 12:42:02 Milý Ďuro, děkuji moc za pozvání do kouzelneho prostředí . Je pravda že na to čekám dost dlouho. A celkem jsem se těšil , nicméně se obávám že ten stan asi nedám, jednoduše protože žádný nemám ani mít nehodlám jediné co mne napadá složit hlavu v penzionu u motorkářky Kristýny v Popradě, Ta co má na dvoře Šestkového Horneta pod plachtou. Ale to je k e klášteru 60 km. To jak bych potom s vámi nebyl. A ještě do toho vstupuje jiná věc: https://youtu.be/pdy21vVk-Ts
Dane ked povies ze dojdes... ta prisambohu jednu postel pre Teba skusim tam niekde zohnat... AJ TELA Z JALOVEJ KRAVY SA DA... TEDA AK VELMI CHCES

DuroM
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 793
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: !!! MINIZRAZ !!! Spisska MAGURA !!! 14.-16.8.2020

Příspěvek od kozoroh1 »

Ty jo. To bude jistě dobrá akce na krásném místě. Před nedávnem jsem se odtamtud vrátil. V Září bych tam chtěl a projezdit polskou stranu Tater. Takže nevím jak s časem, uvidíme. Pro mě by bylo lepší, kdyby to byl klasický jarní, nebo podzimní sraz.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Odpovědět