K Bajkalu na Omula

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: K Bajkalu na Omula

Příspěvek od Mexican »

ja som dufal, ze dodam tie nove Brisk sviecky ako sponzorsky dar :-D
zoznam je to krasny. Nechyba tam napr rezervny palivovy filter a nejaky maly kompresor / cyklopumpicka ked si uz clovek v divocine pichne? sa pytam ako dlhymi cestami nepobozkana lama
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: K Bajkalu na Omula

Příspěvek od Koudy01 »

To je seznam věcí a servisních úkonů, který bylo třeba doplnit nebo udělat.

Takový drobnosti jako palivovou hadičku, pumpičku, knoty, bezdušovej ventilek, lanka, elektrikářskou čokoládu, kus drátu, šroubky, matičky, podložky, svíčku, stahovací pásky, lepící pásku, zapalovač, kus hadru a ještě nějaký další věci plus dost nářadí (např. normální velký kombinačky) vozím pod sedlem furt.

Filtr není třeba. Motorka jede i bez něho. Stačí vozit tu palivovou hadičku. Ta se hodí na víc věcí.

V Guzzině mám +- to stejný a k tomu ještě věci na výměnu prasklé pružiny řazení v převodovce (kleště na segrovky a tu pružinu) :lol:

By člověk nevěřil, co se pod to sedlo všechno vleze. Zatím jsem s tím co vozím, všechno a všem opravil nebo vykunil tak, aby se mohlo fičet dál :)
Michal
Příspěvky: 409
Registrován: čtv 23. lis 2017 13:39:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Radenín
Motorka: Honda ATAS
Rok výroby: 2020

Re: K Bajkalu na Omula

Příspěvek od Michal »

Tak to ti zdravě závidím prostor pod sedlem, já tam narvu akorát kreditku :D
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: K Bajkalu na Omula

Příspěvek od Koudy01 »

Michal píše: úte 14. dub 2020 19:12:58 Tak to ti zdravě závidím prostor pod sedlem, já tam narvu akorát kreditku :D
Njn, doba pokročila. Kreditkou (teda tím, co je na ní) opravíš všechno. To je takový All In One.
Jurapee
Příspěvky: 425
Registrován: ned 17. pro 2017 17:54:07
Kraj: Středočeský
Obec: Kublov
Motorka: XJ600
Rok výroby: 1998

Re: K Bajkalu na Omula

Příspěvek od Jurapee »

Koudy01 píše: úte 14. dub 2020 19:19:13
Michal píše: úte 14. dub 2020 19:12:58 Tak to ti zdravě závidím prostor pod sedlem, já tam narvu akorát kreditku :D
Njn, doba pokročila. Kreditkou (teda tím, co je na ní) opravíš všechno. To je takový All In One.
No jsou místa, asi jich na trase k Bajkalu najdeš hodně, kde si kreditkou můžeš tak maximálně nakrájet exportní lunchmeat z konzervy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jura
Odpovědět